Tian de - козметика по китайски рецепти

  • 180 691
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
А как е декоративната козметика? Ползвала ли си превръзките с билки? Кремовете - имат ли парабени?

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
Мен ме интересува как и кой гарантира, че вложените съставки са качествени?
На каталога не е отбелязан никакъв адрес за контакти, в сайта няма информация за съответствие на продуктите с българските изисквания /както например е направено в руския сайт и ако въобще може да им се вярва/ - тогава как се очаква да се доверим на новите им продукти?!

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 10
Регистрирах се като дистрибутор и дори направих първата си поръчка. Значи моите впечатления засега са, че системата е малко хаос. Прави се поръчката на един имейл, обаче никой не ти казва нито след колко време ще пристигне, нито как и кога ще се плаща. Явно това се дължи на факта, че са отскоро в България и още нямат отработена система за поръчки. Ще пробвам продуктите им, поръчах си някои неща лично за мен, и най-откровено ще споделя впечатления. Засега обаче нямам никакъв отговор - дори не знам приета ли е поръчката ми, обработена ли е т.н.

# 18
  • Мнения: 2 677
Получих първата си поръчка - половината неща ги няма, но малкото налични поне изглеждат добре, после ще споделя и как са.
Евва, при мен ги доставиха по Еконт с наложен платеж  Peace
мамма_Б, фирмата е сертифицирана по ИСО, което мен ме устройва  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2
Продуктите са със сертификат за качество ISO 9001-2000. Аз ползвам ежедневните превръзки в комбинация с чай, доволна съм.  А относно поръчките, в момента почти няма продукти, чака се доставка от Русия и по последна инфо до 10.05. ще са в Бг.
Евва  - как така ги пускаш по мейл? Аз моите поръчки ги взимам от склада в София, а тези на дистрибуторите ми, които не са от София ми ги казват и аз им ги взимам и пращам. Все пак спонсорите са за да помагат.

# 20
  • Мнения: 2
Цитат
Здравейте, мостри на тази фирма може да се набавят само от склада в Пловдив за консултанти, поне засега....А продуктите им са наистина удивителни, всичко е на база билкови екстракти, етерични масла, минерали и т.н. Относно дамските превръзки - облекчават болката, спират течения, подобряват качеството на интимния живот, гинекологични проблеми.....- на основата на билки и масла. Цените им са различни, в зависимост от бройката и избора - от 10 до 20 лв

Цените на кое са от 10-20 лв.?

# 21
  • Мнения: 54
Цените на дамските превръзки, в зависимост от избора и бройката Simple Smile

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 10
Продуктите са със сертификат за качество ISO 9001-2000. Аз ползвам ежедневните превръзки в комбинация с чай, доволна съм.  А относно поръчките, в момента почти няма продукти, чака се доставка от Русия и по последна инфо до 10.05. ще са в Бг.
Евва  - как така ги пускаш по мейл? Аз моите поръчки ги взимам от склада в София, а тези на дистрибуторите ми, които не са от София ми ги казват и аз им ги взимам и пращам. Все пак спонсорите са за да помагат.

Мен ме направиха дистрибутор през интернет. Не познавам лично спонсора си, но жената отговори изчерпателно на всичките ми имейли. Изпрати ми форма за заявка и ми писа да си пусна поръчките на този имейл: info@tiande.bg. Пуснах си поръчката още на 1-ви /т.е. преди четири дена/ и досега нито съм получила потвърдителен имейл, че поръчката ми е приета, обработва се, изпраща се и т.н., нито някой ме е потърсил по телефона във връзка с тази заявка, нито пък е дошъл куриер нещо да ми донесе.  Много съм разочарована! Аз съм дистрибутор и на други фирми и досега никога не съм имала подобен проблем....Иначе много бързат да си построят дистрибуторските мрежи, но това няма как да заработи ефективно, ако първо не се погрижат за трасето на поръчките. Моля, някои от момичетата, които вече са получили техни продукти да пишат колко време след поръчката им ги доставиха, защото аз имам чувството, че тоя имейл, на който ме накараха да си пусна моята поръчка, никой не го отваря.
Пък по въпроса с офисите, вчера открили такъв и в Стара Загора, но аз имах други ангажименти и не отидох. То и Ейвън имат офис в Стара Загора, но аз даже не го зная къде е, въпреки че съм им дистрибутор поне от четири години.

# 23
  • Мнения: 54
Аз също не познавам лично спонсора си, но след като ти е спонсор и на първо време няма друг вариант да пазаруваш, той е човека, който да ти изпълни поръчката и да ти я прати с наложен платеж или с превод по банка. Аз правя поръчка на спонсора ми, който е от Пловдив, той пазарува от склада и ми ги праща по поща, а аз превеждам сумата. Нормално е в началото да има такива разминавания по трасето Simple Smile И мен ме дразни това, че не мога аз да си поръчвам продуктите online, но явно така ще е в началото....

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 580
       За сега това е наистина единствения вариант. Спонсор съм на едно момиче от Пазарджик и като получа поръчка от нея, проверявам наличност в склада. След това и ги изпращам с наложен платеж.
       Очаква се скоро единият от собствениците да пристигне от Русия и тогава вероятно ще се уточни още колко склада ще има и в кои градове.
        А утре като отида до склада ще проверя на опаковките дали кремовете са с парабени.

# 25
  • Мнения: 2
Цитат
Мен ме направиха дистрибутор през интернет. Не познавам лично спонсора си, но жената отговори изчерпателно на всичките ми имейли. Изпрати ми форма за заявка и ми писа да си пусна поръчките на този имейл: info@tiande.bg. Пуснах си поръчката още на 1-ви /т.е. преди четири дена/ и досега нито съм получила потвърдителен имейл, че поръчката ми е приета, обработва се, изпраща се и т.н., нито някой ме е потърсил по телефона във връзка с тази заявка, нито пък е дошъл куриер нещо да ми донесе.  Много съм разочарована! Аз съм дистрибутор и на други фирми и досега никога не съм имала подобен проблем....Иначе много бързат да си построят дистрибуторските мрежи, но това няма как да заработи ефективно, ако първо не се погрижат за трасето на поръчките. Моля, някои от момичетата, които вече са получили техни продукти да пишат колко време след поръчката им ги доставиха, защото аз имам чувството, че тоя имейл, на който ме накараха да си пусна моята поръчка, никой не го отваря.
Пък по въпроса с офисите, вчера открили такъв и в Стара Загора, но аз имах други ангажименти и не отидох. То и Ейвън имат офис в Стара Загора, но аз даже не го зная къде е, въпреки че съм им дистрибутор поне от четири години.

мила не знам какво да ти кажа,  аз имам 16 дистрибутора от цялата страна, ангажирала съм се с тези неща, дори поемам и разходите по каталози и куриерски услуги, защото утре тази мрежа ще работи за теб. Не е работата да омаеш бъдещия дистрибутор, клиент ами и да следиш работата му. То сега че няма продукти няма, почти всичко е изчерпано, но се надяваме до 10.05- както ми казаха да пристигнат. А дадоха ли ти дистрибуторски номер и парола?

# 26
  • Мнения: 2
Аз работя на този принцип с моите дистрибутори- казват ми поръчката по мейла, отивам до склада вземам я и я пращам. Според мен няма нищо сложно, а в офиса попълвам бланка с дистр.номер и продуктите.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 10
мила не знам какво да ти кажа,  аз имам 16 дистрибутора от цялата страна, ангажирала съм се с тези неща, дори поемам и разходите по каталози и куриерски услуги, защото утре тази мрежа ще работи за теб. Не е работата да омаеш бъдещия дистрибутор, клиент ами и да следиш работата му. То сега че няма продукти няма, почти всичко е изчерпано, но се надяваме до 10.05- както ми казаха да пристигнат. А дадоха ли ти дистрибуторски номер и парола?

Ами сигурно аз не съм попаднала на спонсор  newsm45. И какво трябва да направя сега? Да, имам дистрибуторски номер, ама като гледам организацията във фирмата, май не ми върши много работа. Какво ще омайват дистрибутори, като те не си правят труда да ти изпратят нещата, които си поръчал и вече пет дена никой не се сеща поне един имейл да ти прати и да те уведоми - да чакаш ли поръчка или не....А бе загубена работа излезе, чак ме хваща яд...Как да го сменя тоя спонсор, дето не си мърда пръста?

# 28
  • Мнения: 2 677
Евва, на мен така не ми отговориха на мейла, няколко пъти питах по скайп - нищо, накрая звъннах на телефона, който е даден за връзка в сайта им - пак да съм звъннела по-късно... И след седмица очакване и късане на нерви от моя страна, се оказа, че в мейла ми не бил посочен телефонен номер  #Crazy ами да бяха го поискали! Няколко пъти питах какво точно да пиша в мейла!
И според мен са наблегнали прекалено на омрежването за сметка на организацията...

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 10
Хич не се кахъри... Rolling Eyes Аз си посочих телефона във формата, и имейла ми имат, и адреса, ама май не им трябват, защото никой не ме е потърсил вече осем дена... Преди малко пратих имейл на спонсорката си да я питам какво става. Тук момичетата писаха, че като спонсори се ангажират със заявките на дистрибуторите си и аз я питах тя ще се ангажира ли с моите поръчки или да си търся друг спонсор. Да видим ще ме отрази ли изобщо... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт