Българската песен за Евровизия.

  • 16 820
  • 208
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 765

Има нещо такова. Във френския форум на Евровизия например бях изненадана да видя вчера, че основно се говори за две песни (другите хич не ги коментират) - на Софи и  на Деси, дори се бяха разделили на два лагера "брюнетката" с/у "блондинката" Simple Smile

Кой френски форум четеш - този на Франс 3 или френската секция на англоезичния форум/ескнет или нещо такова/?
Дивароми, толкова огромен коментар даже и аз не бих могла да напиша. Laughing Слава Богу, аз като анти чалга фен нямам никакъв проблем със Софи Маринова. Харесвам присъствието и на сцената, харесвам вътрешната и енергия, пък уж не слушам чалга. И наистина много се гордея, че пращаме циганка, защото с този избор показваме, че сме едно модерно, единно, цивилизовано и мултикултурно общество. Абсолютно никой във френския форум не споменава етническата принадлежност на Софи. Това само ние българите можем да си го направим. Те я харесват.

Последна редакция: чт, 01 мар 2012, 17:30 от Morphea

# 196
  • Мнения: 747

Dandi, аз този сайт не мога да го отварям за съжаление..... дали я няма в youtube
или поне заглавие... изпълнител ?  


Undercover - Baker street http://www.youtube.com/watch?v=3YuEPZUbVHU

# 197
  • España
  • Мнения: 1 190

Dandi, аз този сайт не мога да го отварям за съжаление..... дали я няма в youtube
или поне заглавие... изпълнител ?  


Undercover - Baker street http://www.youtube.com/watch?v=3YuEPZUbVHU
Dandi,точно тази песен имам предвид!  bouquet
Кажете сега, че не наподобява леко датската! Имам датчани в семейството и добре, че не четат тук Mr. Green амаааа
Morphea,аз да ти кажа не съм голям......   ъъъъъ "писател" ,но понякога няма начин просто! Wink

# 198
  • Мнения: 28
Излезе ремиксът на песента на Софи, който е с още по-диско звучене.

# 199
  • tardis
  • Мнения: 329
@ Morphea, ей този :  http://forum.eurovision-fr.net/index.php/topic,11352.165.html

Tам някъде наричат Десислава -  Ксена Принцесата-войн... ми то с това облекло на финала xD

# 200
  • Мнения: 1 765
@ Morphea, ей този :  http://forum.eurovision-fr.net/index.php/topic,11352.165.html

Tам някъде наричат Десислава -  Ксена Принцесата-войн... ми то с това облекло на финала xD
Хихи, членувам в същия.  Wink Мислех, че говориш за един друг, в който има френска подсекция.
 Като цяло съфорумците там не се отличават с особено извисени естетически вкусове. Wink Ама са разбрани и толерантни хора и аз ги харесвам.

# 201
  • Мнения: 2 280
Излезе ремиксът на песента на Софи, който е с още по-диско звучене.

кво диско, то си е цяло техно Grinning айде хаус Simple Smile харесва ми.
Кой е правил ремикса?

# 202
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Тази сутрин по БТВ Софи Маринова каза, че още се работело по визията на песента, така че се надявам в Баку да видим едно по-добро представяне.

# 203
  • Мнения: 28
Тази сутрин по БТВ Софи Маринова каза, че още се работело по визията на песента, така че се надявам в Баку да видим едно по-добро представяне.


На мен ремиксът ми хареса повече, може ли той да се изпее, примерно?

# 204
  • София
  • Мнения: 62 595
има си нужда да поизлъскат пърформънса и фасадата. Като си спомня какви блестящи сцени и декори има на Евровизия, какви огромни пространства, ще трябва доста блясък да се добави във всичко.

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 789
ще трябва доста блясък да се добави във всичко.
Софи с рокля от пайети! И брокат в косите. Шегичка, разбира се.
Песента май трябва да си е същата. Да си призная само с едно ухо слушах предаването, но на това за визията обърнах внимание- имала цял екип който работел за това.

# 206
  • София
  • Мнения: 15 457
В състезание с Рики Мартин и Желко Йоксимович, точно наша Софка ще изберат, но нека помечтаем... Laughing
Иначе и двата пъти,  много ми хареса как пя. Simple Smile

    След няколко слушания започна доста да ми харесва песента на Софи.  Aз пък като чух турската песен, която звучи като сръбско-гръцко, но не и турско, веднага разбрах към кои гласоподаватели е насочена. И Норвежко-иранската ми харесва, но понеже засега други не съм слушала. Embarassed А иначе всичко е политически и икономически интереси,не се избира песен, а държава.

# 207
  • Мнения: 1
Песента е хубава. Софка е талантлива. Но моля, вече не идва в 2 предавания. В първото, не дошла, защото продуцентите не давали да идва на интервю с Десислава. Ми откажи - има си начин да откажеш без да ти се обидят. А на второто, успала се е. Моля, ама това е несериозно. Софке, вземи насериозно Евровизия.

# 208
  • Мнения: 2 786
Песента е хубава. Софка е талантлива. Но моля, вече не идва в 2 предавания. В първото, не дошла, защото продуцентите не давали да идва на интервю с Десислава. Ми откажи - има си начин да откажеш без да ти се обидят. А на второто, успала се е. Моля, ама това е несериозно. Софке, вземи насериозно Евровизия.


Само да не се успи и за самото представяне на Евровизия. Това не е като пеене в чалготека. Joy

Последна редакция: нд, 04 мар 2012, 11:39 от Teresa of the Faint Smile

Общи условия

Активация на акаунт