Защо жените не изневеряват?

  • 15 809
  • 219
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 12 055


- достатъчно са се нахойкали преди да се омъжат  Mr. Green

А, колко е достатъчно за една жена?  Mr. Green
Толкова, че всяка бъдеща свалка, флирт или мъжки възторг  да е просто поредната досада.
Поне от моите наблюдения най- много се хвърлят в изневери или поне си ги мечтаят жени, които не са били харесвани. Като се порадват на брака започват да се питат дали като им се е получило веднъж няма да им се получи и втори път някой да ги хареса. А след това и трети, а в същото време много държат и на семейството, т.е. да са омъжени.
Има и други причини за изневяра, но това най- много бие на очи.

# 46
  • Мнения: 60
Абе Соте, обратното е..Аз колкото повече одъртявам, толкова по-вярна ставам..Wink

но си си походила като по-млада , нали ?
обаче разни жени , оженили се на ок.20 или с 0-1-2-ма  мъже преди това , като станат по 40-45 се присещат , че нещо безвръзвратно е отминало , че от цялата им вярност не е имало смисъл  и паникьосани им се ще да наваксат .. и  мен като соте-то ме е хващало срам от държанието на някои такива ...

# 47
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Абе Соте, обратното е..Аз колкото повече одъртявам, толкова по-вярна ставам..Wink

но си си походила като по-млада , нали ?
обаче разни жени , оженили се на ок.20 или с 0-1-2-ма  мъже преди това , като станат по 40-45 се присещат , че нещо безвръзвратно е отминало , че от цялата им вярност не е имало смисъл  и паникьосани им се ще да наваксат .. и  мен като соте-то ме е хващало срам от държанието на някои такива ...

Еми, това изобщо не е задължително да ти кажа.
Всички жени (над 40), които познавам и са се омъжили около 20тата си година, а мъжа им е единствения мъж, който някога са имали, възприемат семейството си за нещо свещено, което не трябва да се разбива заради изневяра. А факта, че не са хвърчали от цвят на цвят, ама грам не им влияе.

# 48
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
И аз заради насищане. Sunglasses

Е, и заради морални убеждения и съвест.

# 49
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
sote-full link, сложи и един впечатляващо еректирал, че да се знае аджеба защо жените наистина изневеряват  Grinning А не ни залъгвай с някакви си статийки от посредствени сайтчета  Grinning

# 50
  • Мнения: 135

sote-full link, сложи и един впечатляващо еректирал, че да се знае аджеба защо жените наистина изневеряват  Grinning А не ни залъгвай с някакви си статийки от посредствени сайтчета  Grinning

Моля, моля.. не мЪ слагайте в тази категория..предпочитам да си спестя още един БАН  Laughing.. пък и не си падам по еректирали подробности.. това само вас вълнува, аз категорично се дистанцирам!!!!  Joy
Мен други убусти са ми в главата!!!!  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 1 765
Васи, мислех си, че отговорът е само един и темата вече е изчерпана. Не изневеряват, когато мъжът до тях ЗАДОВОЛЯВА потребностите им от духовно и физическо общуване. Mr. Green

# 52
  • Мнения: 3 371
Стабилността на много връзки се срина заради неприемането на лич … ори от изневерите

морфея, сега дай рецептата къде да го срещнем този въплъщаващ в себе си всичко мъж Twisted Evil
знам, знам, на ССФ мъжът е такъв, ама аз питам за обикновените жени Mr. Green

# 53
  • Мнения: 2 457


- достатъчно са се нахойкали преди да се омъжат  Mr. Green

А, колко е достатъчно за една жена?  Mr. Green
Толкова, че всяка бъдеща свалка, флирт или мъжки възторг  да е просто поредната досада.
Поне от моите наблюдения най- много се хвърлят в изневери или поне си ги мечтаят жени, които не са били харесвани. Като се порадват на брака започват да се питат дали като им се е получило веднъж няма да им се получи и втори път някой да ги хареса. А след това и трети, а в същото време много държат и на семейството, т.е. да са омъжени.
Има и други причини за изневяра, но това най- много бие на очи.
Оф, що не мога и аз толкова добре да се изразявам...
Налага ми се само се скромно да сложа  +1 Peace

# 54
  • Мнения: 2 216
Защото жената има обоняние hahaha

# 55
  • Мнения: 662
Много жени изневеряват, какъв е този въпрос. Laughing
Обаче, често жените изневеряват, когато имат тръпка и дори чувства, към другата страна.Мъжете по-рядко търсят взаимност и отношение, заради това мисля, че и по-често им се случва да кръшнат.

Лично аз съм изневерявала веднъж, но причината беше трайно влошени отношения между мен и съпруга ми, в един момент дори се разделихме.
Обаче, флиртувам стабилно и при всяка възможност, идва ми отвътре и не мога да устоя на този порив. Mr. Green

# 56
  • Мнения: 1 610
Жена с чистата съвест е толкова хубава, че не и трябва друга козметика!

За всички дами съхранили свежестта на душата си   bouquet  независимо по какви причини!

# 57
  • Мнения: 86
sote-full, всеки се каня да те питам каква е идеята да показваш голи жени в женски форум. Всеки път кликвам с очакване да открия илюстрация по темата, а то все някакви анатомични части изкачат. Каква е идеята?

Иначе по темата, жените не изневеряват защото са по-умни от мъжете и не ги хващат толкова лесно.  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 755
Васи, мислех си, че отговорът е само един и темата вече е изчерпана. Не изневеряват, когато мъжът до тях ЗАДОВОЛЯВА потребностите им от духовно и физическо общуване. Mr. Green

И аз така си мислех , че това е достатъчно, но ето виждаш оказва се , че не е. Mr. Green

Касита, този Пешо е верна дружка на мнозина , така е. Grinning

# 59
  • София
  • Мнения: 4 878
Та така, според мен, жените не изневеряват, защото знаят какво ще изгубят. А една жена не иска да е губещата страна във връзката. И една жена, винаги може да преодолее нагона си, в името на парите, къщата, децата.

Съгласна съм. Жените изневеряват от глупост.

Общи условия

Активация на акаунт