Почистващо средство без измиване-има ли?

  • 1 706
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 344
За лице. Ако може и за чувствителна кожа да е.
Става въпрос, когато не се гримирам с едно тампонче да си почистя  лицето и да си мазна нощното кремче.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Марка не мога да ти препоръчам, зависи от кожата.
* тоалетно мляко
* розова вода
* лосион за почистване

# 2
  • Мнения: 35 891
когато бях по-младичка Simple Smile - използвах само тоник
може да го прибавиш към горните идеи

# 3
  • Мнения: 3 777
Има специални кърпички за почистване на лице, свалят грим, нежни са и няма нужда от миене след това.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 826
Има специални кърпички за почистване на лице, свалят грим, нежни са и няма нужда от миене след това.


 newsm10
И аз ползвам такива, главно когато съм на път или вкъщи, когато ме мързи с гел-пяната и тоника.

# 5
  • Мнения: 995
Аз използвам лосион за нетолерантна кожа на AVENE. За чувствителна кожа и не се мие.

# 6
  • Мнения: 1 449
Има такова средство на Ланком 3 в 1, само дето е скъпичко. Сега ползвам едно на Виши.

# 7
  • Мнения: 117
Аз използвам почистваща вода на Биодерма. Има за суха, за мазна и за чувствителна кожа.

# 8
  • Мнения: 5 313
Аз използвам лосион за нетолерантна кожа на AVENE. За чувствителна кожа и не се мие.
И аз използвам него. newsm10

# 9
  • Мнения: 219
Отскоро открих отново мокрите кърпички за почистване на лице и съм много доволна. Не ми щипе на очите и не ми дърпа кожата след това.  Сега ползвам на Арома.

# 10
  • Мнения: 643
Аз ползвам тоалетно мляко и тоник на Лореал и съм супер доволна, моите са за суха кожа но има за всякаква.

# 11
  • Мнения: 2 910
Аз използвам почистващия лосион на Нивеа за смесена кожа, но има и за чувствителна.
Ако много се колебаеш и не си сигурна лосиона как ще ти действа, защо не си вземеш розова вода. Аз преди време я ползвах и има същото действие, както и лосиона.

# 12
  • Мнения: 2 047
Ползвам лосион за почистване на гримза цялото лице и не го мия. Или  ако го измия, после нанасям крем.
С роз. вода напр. никога не мога да си почистя лицето както трябва - в смисъл - ФДТ, пудра, руж, спирала и други  Laughing

# 13
  • Мнения: 302
Марка не мога да ти препоръчам, зависи от кожата.
* тоалетно мляко
* розова вода
* лосион за почистване
Подкрепям мнението

# 14
  • Мнения: 344
Розова вода имам, но нещо не ми понася добре, пламва ми лицето от нея и така си седи не я използвам.
Тоалетно мляко ползвам когато имам грим да свалям, но и него после го мия с гел за лице, само с вода не става, остава ми мазно а и като сложа и крем.....
Трябва да е някъкъв лосион или тоник без алкохол.
От кремовете на АВЕН съм много доволна, сигурно такова ще си взема.

Общи условия

Активация на акаунт