Нарекох те Фериха ~111~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 32 857
  • 741
  •   1
Отговори
# 480
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Ръза каза на М. да разкаже. А той каза, че Л. е казал ясно, че обича Фериха. А Ръза каза да му се обади и да му каже да дойде тук.

Има си хас да му я дават без даже да я е поискал. Joy Joy Joy

# 481
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Ръза каза на М. да разкаже. А той каза, че Л. е казал ясно, че обича Фериха. А Ръза каза да му се обади и да му каже да дойде тук.

Има си хас да му я дават без даже да я е поискал. Joy Joy Joy

Ти остави ама се чудя ако Левентина приема  Sick Sick Sick

# 482
  • Мнения: 21 201
Ако Левент се съгласи на този цирк знаейки, че Фериха и Емир се обичат, ще го заплюя направо. Дано Praynigне съсипят и неговия образ.

# 483
  • Мнения: 3
Той е наясно с всичко, не вярвам да приеме. Но кой знае1 Вече всичко мога да очаквам от този сериал.. и не в добрия смисъл

# 484
  • Мнения: 21 201
Ръза каза на М. да разкаже. А той каза, че Л. е казал ясно, че обича Фериха. А Ръза каза да му се обади и да му каже да дойде тук.

Има си хас да му я дават без даже да я е поискал. Joy Joy Joy
Така, ще стане. Който се появи и те все му я дават, все едно е най-пропадналата и искат да се отърват от нея, но на Емир ЙОК. ooooh!
Защо ли имам чувството, че още в следващия епизод, ще се разбере за брака им?!

# 485
  • Мнения: 2 449
  Абе тези на всеки влюбен ли ще я дават.То на цял Станбул ли ще я дадат>И какво като е влюбен мъжа Shocked Shocked ShockedАми какво мисли Фери-няма място.Ами да тя е някаква стока #2gunfire #2gunfireНаистина този не си взе поука от Халилидко #2gunfire #2gunfire

# 486
  • Мнения: 2 449
  Не зная за Левент,но тези двамата са с болни мозъци newsm78 ooooh!

# 487
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Вярвам, че поне от Левент такъв глупак няма да направят, че да не прецени липсата си на шанс... От толкова серии го гледаме като "психоаналитик" и гласен говорител на действията на героите, че наистина ще е прекалено незряло ако приеме официално да ухажва Фериха.

# 488
  • Мнения: 21 201
Да я дават, въобще не ми е жал за нея, като мълчи, като онемяла за брака си. Жал ми е за Емир, че е подложен на такива ненормалщини от страна на с-во Йълмаз и още по-лошото е, че Фериха го принуждава да търпи тези абсурди. ooooh!

# 489
  • Мнения: 0
  Не зная за Левент,но тези двамата са с болни мозъци newsm78 ooooh!
И още как ooooh! ooooh! ooooh!

# 490
  • Мнения: 21 201
Вярвам, че поне от Левент такъв глупак няма да направят, че да не прецени липсата си на шанс... От толкова серии го гледаме като "психоаналитик" и гласен говорител на действията на героите, че наистина ще е прекалено незряло ако приеме официално да ухажва Фериха.
Аз всичко очаквам вече.

# 491
  • Мнения: 0
Да я дават, въобще не ми е жал за нея, като мълчи, като онемяла за брака си. Жал ми е за Емир, че е подложен на такива ненормалщини от страна на с-во Йълмаз и още по-лошото е, че Фериха го принуждава да търпи тези абсурди. ooooh!
С теб съм и на мен не ми е жал , прекалиха вече , едвам стоя от яд. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 492
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Ръза каза на М. да разкаже. А той каза, че Л. е казал ясно, че обича Фериха. А Ръза каза да му се обади и да му каже да дойде тук.
Има си хас да му я дават без даже да я е поискал. Joy Joy Joy
Така, ще стане. Който се появи и те все му я дават, все едно е най-пропадналата и искат да се отърват от нея, но на Емир ЙОК. ooooh!
Защо ли имам чувството, че още в следващия епизод, ще се разбере за брака им?!

Ами правичката да си кажем - той Емир нали все се води по акъла на милата си женичка, та още така и не е отишъл да я поиска - ако се сещаш аз отдавна недоволствах от това.

# 493
  • Мнения: 9
Поне има кой да ни разсмива - Гюлфидан  hahaha

# 494
  • Мнения: 2 449
  И аз очаквам всичко,но тези какви хора са и защо си мислят,че хората не могат да се влюбват

Общи условия

Активация на акаунт