Нарекох те Фериха ~111~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 32 825
  • 741
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 180
А аз глупавата си мислех,че като се оженят и нещата между тях ще са наред. Laughing

# 586
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 503
Ферда, спомням си поста ти, когато ФЕмир разговаряха за въпросното момиче. Ти написа-колко лесно разрешиха проблема с момичето, като с магическа пръчка. Ако тази девойка дойде и заяви, че е бременна от Емир както предполагате, то тази магическа пръчица, ще се превърне в омагьосан кръг. Sick

Ами поне ще има някаква закъсняла "логика". Само че аз имах предвид Фериха и Емир, а не някакви си "отгоре" спуснати усложнения в сюжета... А може пък и да гадаеме напразно и нищо такова да не се случи.  Peace

# 587
# 588
  • Мнения: 0
Вече е Тодоров  ден честито на всички празнуващи .
А сценаристите на маимуни ни направиха

# 589
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 503
...и дума да не си рекла срещу синчето Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ама той сериозно ли знаеше какво означава израза? Защото има хора, които го ползват, но не знаят какво означава.

# 590
  • Мнения: 21 201
Ферда, спомням си поста ти, когато ФЕмир разговаряха за въпросното момиче. Ти написа-колко лесно разрешиха проблема с момичето, като с магическа пръчка. Ако тази девойка дойде и заяви, че е бременна от Емир както предполагате, то тази магическа пръчица, ще се превърне в омагьосан кръг. Sick

Ами поне ще има някаква закъсняла "логика". Само че аз имах предвид Фериха и Емир, а не някакви си "отгоре" спуснати усложнения в сюжета... А може пък и да гадаеме напразно и нищо такова да не се случи.  Peace
Дано да си права. Ние мислехме, че и на гинеколог, ще я водят, а това не се случи.
Аз сцената с въпросните  не я видях. Показаха ли им лицата, в кола ли бяха?

# 591
  • Мнения: 180
Честито Тодоров ден. Simple Smile

# 592
  • Мнения: 180
Лека нощ

# 593
  • Мнения: 9
Всички си мислят, че онова момиче в колата е онова, което бе с Емир. А сега актрисата туитна:
"Аз не съм онова момиче(не съм тази, която говори) в колата в Фериха(сериала), не ми викайте напразно, приятели".

# 594
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 503
...
Аз сцената с въпросните  не я видях. Показаха ли им лицата, в кола ли бяха?

Показаха как Емир паркира и го наблюдават като че ли от кола и се чуваха само гласовете на двете жени.

# 595
  • Мнения: 0
Добре съм слъчице малко съм   разочарована от серията но ще ми мине

# 596
  • Мнения: 12 719
Ферда, спомням си поста ти, когато ФЕмир разговаряха за въпросното момиче. Ти написа-колко лесно разрешиха проблема с момичето, като с магическа пръчка. Ако тази девойка дойде и заяви, че е бременна от Емир както предполагате, то тази магическа пръчица, ще се превърне в омагьосан кръг. Sick

Ами поне ще има някаква закъсняла "логика". Само че аз имах предвид Фериха и Емир, а не някакви си "отгоре" спуснати усложнения в сюжета... А може пък и да гадаеме напразно и нищо такова да не се случи.  Peace
Дано да си права. Ние мислехме, че и на гинеколог, ще я водят, а това не се случи.
Аз сцената с въпросните  не я видях. Показаха ли им лицата, в кола ли бяха?
Нищо не показаха само колата и Емир  ooooh! ooooh! ooooh!

# 597
  • Мнения: 21 201
Сега видях момента в Дизито, за който Ви питах. Гласа на момичето е различен от гласа на момичето, с което Емир преспа, но видях и част от косата й и е същият цвят, като нейната, даже е и с права коса.

# 598
  • Мнения: 21 201
Всички си мислят, че онова момиче в колата е онова, което бе с Емир. А сега актрисата туитна:
"Аз не съм онова момиче(не съм тази, която говори) в колата в Фериха(сериала), не ми викайте напразно, приятели".


Да е всяка друга, само да не е тя с някое изтърсаче, че... Sick

# 599
  • Мнения: 12 719
Незнам направо аз се моля Емир да няма дете  Sick Sick защото не ми се иска леген  ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт