Нарекох те Фериха ~111~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 32 853
  • 741
  •   1
Отговори
# 600
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
  Я някой да ме светне на какъв език пеят в клипчето,което ви пуснах newsm78 newsm78 newsm78португалски ли е  newsm78 newsm78 или ....ох не ми звучи на испански

Мери, португалски е.

  а благодаря,защото нещо много не ми ж-ъкаха,ама аз само фадо съм слушала и затова
  ....

Мери, ето някакъв превод, но не е на испански както пише, а потругалски, певецът е бразилец:

http://tekstove.info/browse.php?id=36517

И още:

http://www.-spam093-/143675/ai-se-eu-te-pego/

# 601
  • Мнения: 12 719
Всички си мислят, че онова момиче в колата е онова, което бе с Емир. А сега актрисата туитна:
"Аз не съм онова момиче(не съм тази, която говори) в колата в Фериха(сериала), не ми викайте напразно, приятели".


Да е всяка друга, само да не е тя с някое изтърсаче, че... Sick
Незнам вече какво да мисля и какво да кажа тея сценарсти буквално си пуснаха бомбата  Sick Sick Sick е това си АСЪЛ БОМБА  Sick #2gunfire Whistling ooooh!

# 602
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Честит 3-ти март и Тодоров ден!

Лека нощ на лягащите, аз ще погледам малко "Дневниците", че там поне има повече динамика...
 Hug
 

# 603
  • Мнения: 9
Честито на всички с имената Тодор, Теодор, Теодора, Тошо, Божидар, Божидара и производните им! Желая ви здраве и щастие!  Hug

# 604
  • Мнения: 3
Ако не е тя коя ще е тогава? Пак ни забъркват някакви каши, ама да видим колко ще ни разочароват.
Лека нощ от мен ФЕмирки  Hug  Hug

# 605
  • Мнения: 2 449
   А,благодаря Hug Hug Hug
 но не знаех,че е Тодоров ден ooooh! ooooh!ай изпуснах кушиите ooooh! ooooh! ooooh!

# 606
  • Мнения: 12 719
Честит 3-ти март , и честит имен ден на всички именици да са живи и здрави и много късмет в живота да имат от все сърце им желая  Hug Hug Hug

# 607
  • Мнения: 21 201
Отивам си при детенцето, за да се успокоя и да заспя, защото иначе работата няма да стане при мен.
Досега никога не съм се чувствала по този начин. Какво ли не прочетох през тази една година в темата, нооооо, тези сюжети ми дойдоха, като леден душ посред зима.
Лека Ви нощ. Hug

# 608
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
може ли да преведете точно какво казват тези 2 жени? нещо ми се върти из главата

# 609
  • Мнения: 9
може ли да преведете точно какво казват тези 2 жени? нещо ми се върти из главата
- Ето, отива в къщата си. Тук живее.
- В апартамент ли? честно не му подхожда.
- Аз много се страхувам
- Няма нищо, за което да се страхуваш, мила. Не ти, а той да се страхува.

# 610
  • Мнения: 0
  А,благодаря Hug Hug Hug
 но не знаех,че е Тодоров ден ooooh! ooooh!ай изпуснах кушиите ooooh! ooooh! ooooh!
Кушиите са утре  и аз ще водя малкия да гледа в едно село до
София .Тои много обича коне

# 611
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Успях да изгледам серията в дизито преди малко и какво да кажа-  мисля ,че така ще завъртят нещата, че накрая Фериха и Левент ще заживеят щастливо. #2gunfire

# 612
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
може ли да преведете точно какво казват тези 2 жени? нещо ми се върти из главата
- Ето, отива в къщата си. Тук живее.
- В апартамент ли? честно не му подхожда.
- Аз много се страхувам
- Няма нищо, за което да се страхуваш, мила. Не ти, а той да се страхува.


неси още веднъж мерси!

мислех си, че момичето негопознава, а майкта има някаква фиксидеа. явно момичето го познава.

# 613
  • Мнения: 0
Успях да изгледам серията в дизито преди малко и какво да кажа-  мисля ,че така ще завъртят нещата, че накрая Фериха и Левент ще заживеят щастливо. #2gunfire
Не ми се иска дори да го помисля , та камоли да се случи това. newsm20

# 614
  • Мнения: 0
Момичета аз от известно време загубих интерес към АФк и съответно не се вълнувам.Метнах няколко погледа на епизода и нищо ново.Най-ме е яд,че от такъв тип филми турците печелят годишно по 60милиона евро,а ние се терзаем и сме на трани.Е това е най-гадното от цялата работа поне според мен.

Общи условия

Активация на акаунт