Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 44

  • 52 532
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 70
jedira как да пиша като се издъних миналия уикенд  EmbarassedПак рожден ден, пак това онова и накрая се озовах в гъбите #Cussing out А бях на режима повече от месец преди нова година сега ми е много трудно.В момента наблягам на плодовете и салатите, защото не става днеска почвам, но в края на деня всичко отива по дяволите.Трябва да се настроя психически иначе няма смисъл да се самозалъгвам.Иначе ви се радвам на успехите и знам колко е хубаво да гледаш как стрелката на кантара пада със всеки изминал ден.Пожелавам ви успешен петъчен ден и много  Hug

# 16
  • Мнения: 38
Здравейте плодчета!
Люшкам се аз и не мога да се справя. Почна, спра и пак почна и  килограмите си стоят a няма сваляне без режим особедно когато килограми те са много / имам 30 кг за сваляне/ Embarassed Embarassed Rolling Eyes. Много подробно четох за 90 дневния режим и  мисля след плодуването да мина на него, но първо ми се иска да изкарам 20 дни на плодове и после след захранването да мина на 90 дневната, защото последно когато плодувах се чувствах страхотно. Имам чувството, че летях направо и лицето ми се изчисти и ................... Та накратко казано днес мисля да стартирам отново и да давам отчет този път по редовно и дано да устискам и аз да се похваля най-накрая със свалени и задържани килограми Praynig
Успех на всички!   bouquet

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Здравейте и в новата тема! Simple Smile

Аз днес съм -900 гр (-2.5кг за 5 дни). Остават още 18 или хайде 15 и евентуално ще успея да се пъхна в сватбената ми рокля.  Laughing

При мен не е нужно само свиване на стомаха, ами и някаква психо-терапия сигурно...  Embarassed Или най-добре да ми се регулират хормоните, защото след ядене произвеждам повече и повече инсулин, което ме кара принципно да съм още по-гладна.
Мисля на следващия цикъл да си направя пълни изследвания да видя дали всичко върви добре.

И аз предния уикенд се издъних на 90-дневната, с тоз Сирни Заговезни то не бяха халви, то не бяха тутманици.  Laughing За щастие в момента има едно затишие откъм рождени дни и други празници, та до Великден се надявам да не се изкушавам. В момента като Хитър Петър се нахранвам само с миризмите на това, което готвя.  hahaha

# 18
  • Мнения: 0
Трудничко си е наистина да издържиш! И аз съм ги вършила такива - глад, ядене, глад, ядене и т.н. Ако някой каже, че не е минавал по тази схема поне веднъж, няма да му повярвам. Особено в първите дни, рискът е голям. Много е важно как се държат околните и какво човек прави през деня. Аз работя сама в офис и това е много добре. Друго ще е ако цял ден съм на крак и/или около мен разни колеги си хапват. Или трябва да нахраня да речем мъж и две хлапета. Мен лично музиката много ми помага. Намирам си и някакво занимание, ако видя зор с апетита, или просто влизам в интернет. Водата също помага и то веднага. Кофти е когато се паднат празници, рожденни дни и т.н. - как да не си хапнеш Crossing Arms. Ето например приятели искат да се събираме в събота, а аз  ooooh!  Така че, преценявайте кога точно да почнете. Според мен, ако човек не издържа дълго време, трябва да си постави по-реалистични цели - например 5, 7 дни или 10 дни, какво е това 20 дни или 90 дни ?! То само като си го помислиш и се отчайваш ...

# 19
  • Мнения: 75
Диня през март   doh,явно е ,че не сте чели книгата на Л.Ковачева...Ядат се само сезонни плодове,а не оранжерийни и тъпкани с какво ли не,уж се чистите от токсини,а вкарвате други...но все пак избора и живота си е ваш...Желая ви успех!
Да така е, но кои са сезонните плодове? Неможе само на потокали да се изкара 10 дни , поне аз немога Peace
И аз другата седмица имам рожден ден но няма да нарушавам режима си.
jedira ако не ти е проблем може ли да пишеш повече за зелевата супа?
Аз днес съм на круши и боровинки, може и ябълки да включа. Още не съм сигурна за това дали днес 5-ти ден ще ми е последн на плодуване или ще изкарам 7 . Успех

# 20
  • Мнения: 1
Ох момичетааааа толкова сте готини всички и така помагате за ситуацията с чая Grinning.
От къде да започна не знам,във всяка  една публикация намирам свои мисли,само дето не мога да се изразявам толкова добре Embarassed .
Утре съм на барбекю Embarassed твърдо бях отказала,но......има едни хора с които трябва да се видя,а и наистина ми се ходи,всички обещаха,че ще ми направят салатка и само пилешко ,но......дано устискам само със салата,щотоооо всичкият ми едноседмичен труд ще отиде по дяволите....е за това най ме е яд #Cussing out

ivana27 напиши на гугъл диета със зелева супа и веднага ти излизат рецептите,аз от там си я правих
Меда права си за издънките,та нали заради тях съм на това дередже с килцата,хубаво е че работиш в офис,защото аз съм в кухня и всеки ден трябва да готвя Crazy днес правих лазаня и картофени кюфтета,но хубавото е че вече явно мозъка ми е промит и не опитах дори хапчица.
Шунка ,ако откриеш такава психо терапия против апетит включи и мен,защото имам същия проблем  Embarassed

katarina16 наистина всичко е в главата,трябва психическа настройка и не мисли че имаш да сваляш 30 ,това отчайва,по добре си мисли че трябва да свалиш 5 или 10 и така.

Ще ви разкажа за една моя позната която свали около 50/ 60 кг за една година с диета.Имаше издънки ,но по силна беше волята и да не се отказва и успя сега е на половина на това което беше.
Така че може и вие можете,бавно но с мнооого хъс и....любими дънки или полички Hug Hug Hug Hug.
Дано не съм била досадна Heart Eyes. Пожелавам на всички успешен уикенд и ако няма минусчета,то поне задържане на сваленото до момента!!!!!

# 21
  • Мнения: 70
ЛУ МАМИ относно притесненията ти за почивните дни ще ти кажа аз как процедирах.Ами много просто запасявах се с повечко плодове и така устисках.Успех ти желая! Hug

# 22
  • Мнения: 958
Диня през март   doh,явно е ,че не сте чели книгата на Л.Ковачева...Ядат се само сезонни плодове,а не оранжерийни и тъпкани с какво ли не,уж се чистите от токсини,а вкарвате други...но все пак избора и живота си е ваш...Желая ви успех!
Да така е, но кои са сезонните плодове? Неможе само на потокали да се изкара 10 дни , поне аз немога Peace
Какво значи сезонни плодове и кои плодове са сезонни в България през март?Има ли някъде български ябълки или круши, че не се сещам.Да, когато е писана книгата българските плодове и зеленчуци не бяха бъкани с химия, ама сега...Искам да кажа, че преди Великден съм купувала разкошни дини ,  испански, а после през лятото нашите са като тикви, разкашкани и безвкусни.Това е защото зреят бързо с някакви препарати, това, че са сезонни не значи, че са екологични.Освен ако не си отглеждаш сам ябълките в градината(аз за съжаление нямам такава възможност) няма никаква гаранция какво ядеш.
ivana27, диетата със зелевата супа можеш да видиш тук HugМоже да не направиш същата супа, някаква зеленчукова супа по избор или просто да ползваш 7-дневното разпределение на продуктите без самата супа, както си решиш Hug
ЛУ МАМИ, Шунка, и аз се записвам с вас за терапията PeaceХайде заедно да си преборим лакомията, тук сме се събрали, на един акъл сме май, и вярно като чета повечето от вас все едно аз съм го писала Hug Hug Hug
с.м.н., Hugи аз съм заредила хладилника уж да не ми минават лоши мисли за нережимно ядене LaughingКато съм на работа се забаламосвам и минава времето, но в събота и неделя е трудно наистина.Утре не мога, но в неделя ще се организирам с детето някъде по разходки да не си стоя в къщи. Simple Smile
Пожелавам ви хубава отслабваща вечер Hug Hug Hug

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
Да,всеки си решава какво му е най-вкусно да яде... мен точно в тези студени дни не би ме изкушила диня,колкото и сочна и сладка да е,аз си я свързвам с летните жеги,както и лятото няма да ми се доядат портокали и мандарини.....През зимните ми режимни дни ям цитруси,ананаси,авокадо,ябълки,круши,банани,сушени плодове..

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Мен диня винаги ме изкушава! Само кажете къде е таз вкусна зимна диня!  Laughing

Днес изядох цяло манго наведнъж и направо лошо ми стана от преяждане. Crazy
От една съседна тема си откраднах идеята за масаж с кафе и сега кожата ми е една гладичкаа... а банята една кафенааа Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1
Kъде е динятаааа,дайте и насам мнооого обичам диня Grinning!
Добро утро плодчета Hug!

Отчет днес още 400гр по малко ,вече81.400кг. доволна съм Grinning.
Вчера хапнах половин ананас,200гр.ягоди,2банана.Това е за сега от мен.Успех на всички плодчета
и успешни почивни дни Hug Hug!!!

# 26
  • Мнения: 1 817
Добро утро,равносметката за 5 дни е -2.5кг.,добре е,остават още толкова и то най-трудните.
Днес ден 6-ти,ще карам на мандарини,ябълки и банани.Забелязвам,че вече нищо не ми се яде,което е супер.Динята и на мен ми е любима,лятото мога да се изхранвам само с това.ЛУ МАМИ,браво за резултата,само така PeaceНа всички пожелавам приятни събота и неделя и никакво отпускане Naughty

# 27
  • Мнения: 958
Здравейте,, плодоранки HugСлагам по една закуска Hug
,
Шунка, добре ме подсещаш, и аз преди ги правех тези, кожата наистина става като на бебе Peace
Аз съм се заредила с гелове за отслабване и се мажа яко да не стана на торба LaughingДаже си извадих масажния колан, който събира прах в една ракла, но сега реших, че му е дошло времето Sunglasses
ЛУ МАМИ,mamamishi, браво за резултата, много добре, продължавайте и ще стигнете целта Hug Hug

# 28
  • у дома
  • Мнения: 258
Момичета, привет на всички!
Също се включвам към плодуващите - днес ми е вече 6ти ден. Всъщност, тръгнах с идеята за постене, но тъй като не е хубаво да се зарича човек, че ще пости - реших да комбинирам с плодово-чаения режим. Още повече, че това е перфектното време да се прочистим от дългата зима.
А и килца имам множко за сваляне.
Хайде, успех и постоянство на всички.  Hug

Последна редакция: сб, 03 мар 2012, 15:47 от *Ел

# 29
  • Мнения: 75
Момичета аз спирам с това, от днс започвам да с захранвам след 5 дни на плод мисля че още 3 до 5 дни захранване ще е добре. Вие как мислите колко дни ще е необходимо? От 2 дни не съм ходила до тоалетна и се притеснявам че може така да продължава, а аз имам срастнали черва  Sad
Успех на вас  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт