А вие как сменяте памперса?

  • 2 528
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 505
Преди-много трудно,постоянно се въртеше,като първата и работа беше да се метне по корем.Сега-след гърнето (ходи по голяма нужда само в него,а малката-и в памперса) както е права,и го слагам набързо,но хуква веднага да се разхожда и трябва в движение.

# 31
  • Мнения: 1 181
Питам, защото при нас е мнооооооооого трудно, на моменти ми се вижда даже невъзможна мисия. Като го сложа на леглото и започва да се върти, да се обръща, да реве. Когато го хвана за крачетата за да му избърша дупето, човека се опира на глава, вдига тялото си във въздуха и започва да се върти като свредло. Да не ви разправям пък какво се случва като го изтърва с наакано дупе и той хукне...  ooooh!(случи ни се 1-2 пъти). Целия този цирк е съпроводен с рев и мрънкане.
Та кажете вие имате ли някакви хитринки или номера да задържите бебоците кротки и на едно място? Някакви идеи как да олесним процеса по смяната на пампата?

# 32
  • Мнения: 5 299
Аз й набутвам някаква играчка в ръцете - това е единственото, което за сега действа PeaceИли дистанционното - към него има голяма слабост Mr. Green

# 33
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
И аз давам играчка. При нас е същия цирк.

# 34
  • Мнения: 2 255
нещо в ръцете и на повивалката  #Crazy иначе няма стигане на леглото  Joy

# 35
  • Мнения: 1 520
Приключение страшно е вече  и при нас. Laughing Laughing

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 765
Стои кротка само докато почистя дупето . Посегна ли да слагам памперса се опитва да се изплъзне , сърди се и е чудо ако накрая не се разплаче . От каката имам много неприятни спомени . Беше малко по голяма като си го сваляше сама и почваше да маже и да маже...
Веднъж си беше лапнала пръстчето  Sick а после и  повърна .
  Дано сега не е пак така . Но пък вече с бебефоните е друго , мога да чуя като се събуди .

# 37
  • Мнения: 275
Отначало беше лесно. И 1-2 пъти да ми се изпишквала докато я сменям (късмет) и само веднъж се изака (още го помня). Обаче сега ..... пея, пускам ТВ, давам й да си играе с нещо, което по принцип не давам ........ много сложна е тази процедура Sad((

# 38
  • Мнения: 2 672
и при нас е така, понякога е невъзможно Grinning

# 39
  • Мнения: 7 430
Значи не само в къщи е цирка - голяма борба е и при нас.
Понякога направо се отказвам и го оставям малко да си полюлей пишата и пак наново Mr. Green

# 40
  • Мнения: 4 629
И при нас имаше такива инциденти преди. Може би през първите 3 месеца. От тогава не ми се е случвало, но все си имам едно наум  Wink

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 822
Ние не правим такива работи като сме по без памперс. Новече се въртим и е трудно. За това и пускам да гледа ТВ. Най-добре реклами

# 42
  • Мнения: 1 072
И ние като бяхме по-малки като махна памперса - хоп и Марк веднага върши всичко тогава. Особено неприятно беше когато така си правеше акуто. Някой беше казал, че е от разликата на температурата и влажността в памперса и без него. После престана. Сега като го оставя по-дълго да подиша - тогава чак прави белята. Вече винаги след като е избърсан и намазан, за да имам двойна занимавка  Mr. Green
Сега проблема е друг - лежим мирно макс. 3 секунди и после се обръщаме, въртим, кикерчим и т.н.  Laughing Laughing То си е цял майсторък да сложа памперс на пумпал  Laughing

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Случвало се е да се напишка,а като беше по-малка и се изака 2-3 пъти.Лелеее какво ни чака като поотрасне още малко.

# 44
  • Мнения: 505
abe i nie gi pravim tia raboti ama dobre 4 eimam momi4e 4e da ne priska vseki put. To e taka za6toto im stava hladno i .... vednaga. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт