КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ -ТЕМА 15

  • 41 770
  • 794
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 16
Значи мога да си бия гонала спокойно ?Дойде си  сутринта,но малко ръждиво,а към три започна по-червена кръв.Извинете за подробното обяснение,но съм объркана Embarassed.

# 781
  • Мнения: 4 651
Айде правете нова тема, че ще ви турат ключа  newsm78
Викайте Криси ... и мен ме гони шубето ....

Пипи, не знам има ли значение този един час между 2 и 3. Не можеш ли да им кажеш на регистратурата за какво иде реч, да питат и докторката или друг лекар от клиниката да каже ...

# 782
  • Мнения: 39 286
Че тя Криси може да дойде и на 70 страница.
Мечка страх, теб не страх.
Айде пускай и не бой ся Naughty.

# 783
  • Мнения: 4 651
Че тя Криси може да дойде и на 70 страница.
Мечка страх, теб не страх.
Айде пускай и не бой ся Naughty.

Ако не дойде някой добър модератор ще ни заключи и ще ни пусне нова  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 784
  • Мнения: 39 286
Айде бе жено, пускай. Късметлийска ще е. 

# 785
  • София
  • Мнения: 2 367
Ей, ме на тук съм. Но наистина е по-добре Фиксче да пусне новата тема, хем е бременна, хем може да се окаже с по-лека ръка от моята Simple Smile

# 786
  • Мнения: 4 651
Ей, ме на тук съм. Но наистина е по-добре Фиксче да пусне новата тема, хем е бременна, хем може да се окаже с по-лека ръка от моята Simple Smile

Ето я Криси  Party, спасявай ме молим, че ме овикаха  Laughing
Сериозно, не ми се пускат теми, обясних защо и предния път. Глупаво е, ама съм руса, признавам си...

# 787
  • Мнения: 4 737
Хайде бе, още ли нямаме нова тема Sick #Crazy Shocked Аз няма се разпиша пък  в тази / с новините/ Искам в нова, с нов късмет  Blush Mr. Green

# 788
  • Мнения: 822
Въобще не се натискам, но виждам, че всяка се назландисва да отвори новата тема.
 Та, зная че ме мразите, но в краен случай, ако сте съгласни и никоя не се навие, аз като една успяла АРТ холочка мога да да се " престраша"и да отворя новата тема.
Както решите.

# 789
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
За Peace

# 790
  • Мнения: 4 737
ddnchv хайде, давай ти си на ход Peace

# 791
  • Мнения: 822
Сигурни ли сте........притеснява ме ...... да не би моите добри пожелания към всички отново да са повод за "анатемосване".  newsm78

Последна редакция: вт, 27 мар 2012, 20:24 от ddnchv

# 792
  • София
  • Мнения: 16 193
И аз съм за...то с разправиите тук за малко аз да пусна новата тема...давай ddnchv !!! Чакаме линка към новата тема. И да знаеш, че с твоята лека ръка да докладвам в новата тема положителен тест другия вторник!

# 793
  • Мнения: 904
Хайде де, още ли не си я пуснала, и в пожеланията ще си "бяла и добра", нали Peace

# 794
  • Мнения: 822
Новата тема.
Нека донесе радост на всички.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=649672.new#new

Общи условия

Активация на акаунт