помогнете - как да спра сладкото?

  • 20 351
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 229
Интересно ми е защо мъжете не се пристрастяват към сладкото както жените. Явно не са толкова склонни към променливи настроения.

# 46
  • Мнения: 1 798
Олекна ми, ама ненормално  Crazy ми олекна, явно не съм единствената...Помня как в началото на връзката ни мъжът ми откри , че за нула време съм омела 2 тарелки прасковки/захаросаните-по 12 броя вътре Embarassed/.А и преди това си ме беше срам да му кажа колко сладко омитам на ден. Rolling Eyes
Пробвала съм да не купувам сладко и съответнотоотсъствие у дома да не ме настървява, но като дойде вечерта и аз почвам да нервнича , мажа филиики с мед и пак не става..Издържала съм без сладко 2-3 дни.
Мисля, че организма трябва да свикне да не приема НИКАКВА  храна след 17-18 часа вечер и така постепенно и сладкото ще отпадне/може би/.
Бях болна и почти не ядях и така стомаха ми след 16 часа не го товарех и сега като се освестхи малко пробвах да хапна по моему си Flutter и веднага ме заболя коремчето Sad.Така, че сега карам по- леко, не ям нищо след 18 часа и открих нещо-от 58 съм станала 56кг. Hug

# 47
  • Мнения: 1 735
Олекна ми, ама ненормално  Crazy ми олекна, явно не съм единствената...Помня как в началото на връзката ни мъжът ми откри , че за нула време съм омела 2 тарелки прасковки/захаросаните-по 12 броя вътре Embarassed/.А и преди това си ме беше срам да му кажа колко сладко омитам на ден. Rolling Eyes
Пробвала съм да не купувам сладко и съответнотоотсъствие у дома да не ме настървява, но като дойде вечерта и аз почвам да нервнича , мажа филиики с мед и пак не става..Издържала съм без сладко 2-3 дни.
Мисля, че организма трябва да свикне да не приема НИКАКВА  храна след 17-18 часа вечер и така постепенно и сладкото ще отпадне/може би/.
Бях болна и почти не ядях и така стомаха ми след 16 часа не го товарех и сега като се освестхи малко пробвах да хапна по моему си Flutter и веднага ме заболя коремчето Sad.Така, че сега карам по- леко, не ям нищо след 18 часа и открих нещо-от 58 съм станала 56кг. Hug
Ей това го разправям на всичките си приятелки на диети! "Абе зарежете глупавите диети,яжте каквото си искате по цял ден,но просто вечер недейте." Ама повечет не вярват. newsm78

# 48
  • Мнения: 4 358
Защо държиш да спреш сладкото?
Ако го обичаш и не можеш без него, просто намали количеството. Купувай си малки десертчета и не налитай на големи кутии вафли или бонбони.
Сладичко с мярка е даже полезно, важното е да не прекаляваш  Wink

# 49
  • Мнения: 17 407
Интересно ми е защо мъжете не се пристрастяват към сладкото .......

Ааааа, пристрастяват се, пристрастяват се Mr. Green

# 50
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Издържала съм без сладко 2-3 дни.
Абстиненцията е около 4-5 дена до седмица. Издържиш ли толкова, ще видиш, че ще забравиш тези вечерни мисли (които и аз имам в периоди на отказване от тъпчене със сладко, нормално е).

# 51
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Издържала съм без сладко 2-3 дни.
Абстиненцията е около 4-5 дена до седмица. Издържиш ли толкова, ще видиш, че ще забравиш тези вечерни мисли (които и аз имам в периоди на отказване от тъпчене със сладко, нормално е).
Точно така е. Вече от 17 дни не съм хапвала нищо сладко.Ама не ме питайте първите 4-5 дни какъв блясък имах в очите.

# 52
  • Мнения: 643
Интересно ми е защо мъжете не се пристрастяват към сладкото както жените. Явно не са толкова склонни към променливи настроения.
  Бях написала по - горе, защото жените имат по развит вкусов рецептор за сладко, докато мъжете за горчиво, заради това има толкова много жени шоколадомнки, и заради това мъжете толкова обичат бира.

# 53
  • Мнения: 1 798
Мали-и-и-и-и, 5 дни без сладко....Аз ще изтрепа народа вкъщи, ще откача, сигурно ще смуча захар Crazy...Ама наистина ли след 5 дни ще поутихнат страстите и ще си живея нормално без да мисля само за сладичко?

# 54
  • Мнения: 1 002
с ниско въглехидратна диета се премахва желанието за сладко ...

# 55
  • Мнения: 500
От личен опит- сушени плодове, това помага, но аз съм голям фен на сладкото, сега започнах да се ограничавам и ще пробвам с ядките и рибата, че дано има ефект. какво ще кажете след време всеки който се бори със сладкото да сподели опита си? Ще опитам и тази програма-ден без сладко и така до ограничаването му до степен веднъж седмично. За мен тази темичка е доста полезна и ви благодаря,че я пуснахте.

# 56
  • Мнения: 2 952
НаМа СПАсЕнИЕееееееееееее Rolling Eyes Mr. Green

# 57
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Ама наистина ли след 5 дни ще поутихнат страстите и ще си живея нормално без да мисля само за сладичко?
Честна пионерска! Grinning
Два дена седях в една стая с фантастична баклава, от която си взех само половин парченце... можело, значи Wink
(тук да поясня, че по Коледа, в поредния период на тъпчене със сладко - празници, нали - прехапвах по 3-4 баклави на ден минимум).

# 58
  • Мнения: 433
Като ти се прияде сладко, не бързай да налапаш един шоколад или вафла, а хапни няколко желирани бонобона, къде, къде по-ниско калорични са.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 779
Според мен като ще ядеш сладко - яж от най-любимото ти!Като ще се въздържаш - въздържай се! Аз съм най-големият фен на шоколада на този свят и 3 месеца преди коледа не бях опитала и грам ! Като си казах обаче - е, айде нали е коледа и ядох и се тъпках ама насила! Въобще не ми се ядеше! И сега като мина коледа - умирам пак за сладко ooooh! Всичко е в главата ти, но ако си го кажеш - сигурна съм че ще се справиш! Успех и прецени кое е най-важно за теб! Hug

Общи условия

Активация на акаунт