Диетолог!!!

  • 2 705
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 411
Здравейте! Решила съм да прибегна до услугите на диетолог за да мога да сваля излишните килограми които имам.
Искам да попитам всички вас за диетолог специалист. Ходила ли я някои при такъв и ако ДА дали е доволна. Приемам предложения.
Чула съм че добър специалист е д-р Донка Байкова но не мога да открия координати.
Благодаря предварително.

Последна редакция: вт, 10 яну 2006, 11:56 от Desani

# 1
  • Мнения: 207
tel 0888 370 922

# 2
  • Мнения: 411

Това мобилният на д-р Байкова ли е?

# 3
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Да
а ето ти е този в кабинета
9443677
успех

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Да допълня, доц. Байкова преглежда на ул. "Асен Златаров" 2; всеки ден след 17, а в събота до обяд.
Звънни на телефона в кабинета й и си запиши час. Настрой се за чакане Wink

# 5
  • Мнения: 411
Благодаря за дадените координати.
А иска да попитам някоя от вас ходила ли е при такъв специалист или пък лично при д-р. Байкова и какви са му впечатленията, помогнаха ли ви режимите които ви дадоха и какви изследвания ви правиха преди да ви назначат индивидуалната диета.
Приемам координати и на други специалисти - диетолози.
Благодаря предварително.

# 6
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Благодаря за дадените координати.
А иска да попитам някоя от вас ходила ли е при такъв специалист или пък лично при д-р. Байкова и какви са му впечатленията, помогнаха ли ви режимите които ви дадоха и какви изследвания ви правиха преди да ви назначат индивидуалната диета.
Аз ходя при нея. Погледни ми лентичката, извади 7 кг, което остане съм свалила при нея за 5,5 месеца. Така че е повече от ясно, че на мен ми действат режимите й.
На мен не ми правеха никакви изследвания, защото моето напълняване си беше от чиста проба лакомия Embarassed

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 779
Колко струва часът при нея? И подходящо ли е да се отиде ако проблемът е свързан с целулит?

# 8
  • Мнения: 411
Колко струва часът при нея? И подходящо ли е да се отиде ако проблемът е свързан с целулит?
Днес се обадих на д-р Байкова, но тя още не беше пристигнала в кабинета си. Дадоха ми информация че прегледа заедно с назначаването на диетата е на цена от 30лв.
Разясниха ми че там не правят изследвания и че ако съм си направила някъде другаде изследвания ще се съобразят със тях.

При мен проблема е че почти не ям а килограмите си седят, даже се трупат.И явно без изследвания няма да стане.

# 9
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аз също ходя при нея, но само от 2 седмици.
ето тук съм писала по темата Байкова
успех Peace
anuschka - нямам думи newsm10 smile3501

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Колко струва часът при нея? И подходящо ли е да се отиде ако проблемът е свързан с целулит?
Днес се обадих на д-р Байкова, но тя още не беше пристигнала в кабинета си. Дадоха ми информация че прегледа заедно с назначаването на диетата е на цена от 30лв.
Разясниха ми че там не правят изследвания и че ако съм си направила някъде другаде изследвания ще се съобразят със тях.

При мен проблема е че почти не ям а килограмите си седят, даже се трупат.И явно без изследвания няма да стане.


Хубаво е наистина да си направиш някои изследвания, но не мога да ти препоръчам какви точно. Може би разни хормони на щитовидната жлеза (при ендокринолог), чувала съм и за инсулинова резистентност (без да знам какво значи това).

Желая ти успех!


deata, благодаря ти!   bouquet

# 11
  • Мнения: 411
Благодаря на всички за разясненията.
Ще изчакам засега малко с диетолога. Първо ще пробвам да си създам някакъв хранителен режим с по малко въглехидрати и ако и тогава не стане ще се възползвам от услугите на д-р Байкова.

# 12
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Anuschka, страхотен резултат!
Браво на теб! Страхотен резултат!!! newsm81

Общи условия

Активация на акаунт