Нарекох те Фериха ~ 112~''Приказката Фемир..........или май не е приказка!?

  • 35 446
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Момичета , честита нова тема и от мен , все ми се иска до края на серяла да гледаме Фемир гушнати на вилата , но май тези дето творят  глупостите, не мислят така.Е , дано фрагмана утре  е  по-обнадеждаващ от нашите мисли и предположения. newsm51 newsm51 newsm51
Дано, но много не ми се вярва.

Емила, не съм те виждала преди, май си нова. Добре дошла!
Мерси , регистрирах се преди няколко дни , но иначе ви чета от одавна , гледам серяла от самото начало , но последните серии ме взривиха и реших , че е крайно време и аз да се присъединя към вас , за да понеса по леко случващтото се на екрана.Благодаря на всички , че ме приехте и сте толкова мили. smile3525 smile3525 smile3525

# 16
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Честит празник на всички!   bouquet
Благодаря за новата тема,Тинче!  Hug

Новини: Новините са,че ще има голяма изненада от миналото на Емир и нека да оставим въображението ни да се развихри и да си представим всичко,защото 51 епизод ще е пълен с неочаквани събития и изненади.



Пък дано не е бременна тази мома , ами Юнал да и е платил да се върти около Емир , и с този ход вместо да извади око да изпише вежди или по просто казано Фериха да каже , че са женени с Е. и да ходи да си го пази. Mr. Green
Фериха трябва да разбере, че губи Емир по някакъв начин, за да и дойде акъла в главата.

# 17
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
май, май тази ще е нашата кака



И аз си мисля, че ще да бъде тази. Не вярвам на написаното от актрисата в Туитър, а и гласа й май е същия. Освен това, Емир може да е преспал с повече момичета, а на нас само ни намекнаха за това чрез сцената с тази.

Признавам, че се пообърках кой нов и кой по-нов и кого съм успяла да приветствам или не... така че още веднъж "Добре дошли" на всички нови от мен!

# 18
  • Мнения: 9








Feriha'nın Şarap Keyfi
Hazal Kaya'yı hayranları rahat bırakmadı !
“Adını Feriha Koydum” dizisinin Feriha’sı Hazal Kaya, önceki gün İstinye Park’ta objektiflere takıldı
Bir bayan arkadaşıyla birlikte oturduğu Cafe’de sıcak şarap içerek keyfi yaptı. Güzel oyuncu’yu fark eden hayranlarıda cep telefonlarıyla bol bol fotoğraf çekerken, Kaya’da hayranlarına poz vermeyi ihmal etmedi.
Изгуби се удоволствието от виното на Фериха!
Хазал Кая,която играе Фериха в "Нарекох те Фериха" бе хваната от камерите вчера в парк  İstinye. Изпитваше удоволствие като пиеше чаша вино и говореше с една жена в едно кафене. Докато феновете, които забелязаха красивата актриса, снимаха с телефоните си, Кая не пропусна да позира пред феновете си.

# 19
  • Мнения: 0
Момичета , честита нова тема и от мен , все ми се иска до края на серяла да гледаме Фемир гушнати на вилата , но май тези дето творят  глупостите, не мислят така.Е , дано фрагмана утре  е  по-обнадеждаващ от нашите мисли и предположения. newsm51 newsm51 newsm51
Дано, но много не ми се вярва.

Емила, не съм те виждала преди, май си нова. Добре дошла!
Мерси , регистрирах се преди няколко дни , но иначе ви чета от одавна , гледам серяла от самото начало , но последните серии ме взривиха и реших , че е крайно време и аз да се присъединя към вас , за да понеса по леко случващтото се на екрана.Благодаря на всички , че ме приехте и сте толкова мили. smile3525 smile3525 smile3525
Радвам си, че си решила да се включиш Hug

# 20
  • Мнения: 0
май, май тази ще е нашата кака



И аз си мисля, че ще да бъде тази. Не вярвам на написаното от актрисата в Туитър, а и гласа й май е същия. Освен това, Емир може да е преспал с повече момичета, а на нас само ни намекнаха за това чрез сцената с тази.

Признавам, че се пообърках кой нов и кой по-нов и кого съм успяла да приветствам или не... така че още веднъж "Добре дошли" на всички нови от мен!
И аз си мисля , че ще е таз госпожица , защото на сутринта след въпросната вечер ,той се отнесе много грубо със нея и тя си тръгна доста ядосана.Сега е време да му го напомни , но дано това помогне на Фериха да отвори очи и да извади червената книжка, че както е тръгнало ще има да стои в скрина до 65 епизод. Laughing

# 21
  • Мнения: 6 105
Спойлер:

Момичето в колата е последното момиче с което спа Емир(която поиска от него да й закопчае ципа на роклята и го нарече хайван.)
Сменили са актрисата,затова тя е написала в туйтър ,че не е тя и не участва в АФК.

Може пък и да се окаже истина и да са сменили актрисата изпълняваща ролята.
Само ми е чудно как Юнал се е добрал до нея:свързал се е с всички момичета,които са спали с Емир ли Simple Smile
Сега се сещам разговора на Фемир,където тя го попита:спа ли с нея?Явно драмата ще е пълна  Peace

# 22
  • Мнения: 9
От сета в унито от днес


Чаатай и Юсуф.

# 23
  • Мнения: 0
Момичета , честита нова тема и от мен , все ми се иска до края на серяла да гледаме Фемир гушнати на вилата , но май тези дето творят  глупостите, не мислят така.Е , дано фрагмана утре  е  по-обнадеждаващ от нашите мисли и предположения. newsm51 newsm51 newsm51
Дано, но много не ми се вярва.

Емила, не съм те виждала преди, май си нова. Добре дошла!
Мерси , регистрирах се преди няколко дни , но иначе ви чета от одавна , гледам серяла от самото начало , но последните серии ме взривиха и реших , че е крайно време и аз да се присъединя към вас , за да понеса по леко случващтото се на екрана.Благодаря на всички , че ме приехте и сте толкова мили. smile3525 smile3525 smile3525
Радвам си, че си решила да се включиш Hug

И аз  newsm03

# 24
  • Мнения: 21 201
Да ни е честита новата тема, благодаря, за което.  bouquet

# 25
  • Мнения: 0
И аз като Ферда се обърках.
Ild, и ти си май нова. Добре дошла!
Ако има още нови, добре дошли и на тях.

Ясно е, че вече това е пълнеж, но  не намериха ли нещо по- интересно и оригинално. . Това с  уж бременното момиче, което разделя влюбените, е изтъркан трик.



# 26
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
И аз като Ферда се обърках.
Ild, и ти си май нова. Добре дошла!
Ако има още нови, добре дошли и на тях.

Ясно е, че вече това е пълнеж, но  не намериха ли нещо по- интересно и оригинално. . Това с  уж бременното момиче, което разделя влюбените, е изтъркан трик.




Добре заварила!Аз също следя сериала от самото начало и ви чета от началото, но последните серии ме накараха да се включа и да пиша.
Радвам се , че съм с вас!

# 27
  • Мнения: 21 201
Все си мисля, че, ще има раздвижване в епизодите оттук насетне.
Емила, ти си Венцислава, а ти Ild, как се казваш или да се обръщаме към теб чрез ника ти?!
В нашата тема се обръщаме една към друга предимно с малките си имена и затова те питам, но ако предпочиташ чрез ника си кажи.

# 28
  • Мнения: 21 201
На мен ли ми се струва или е така, че освен Хазал и Чаги изглежда добре в последните епизоди, защото по едно време и двамата мязаха на... Sick

Последна редакция: сб, 03 мар 2012, 17:07 от Neidjal

# 29
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Аз съм Звезда, но както ви е удобно .

Общи условия

Активация на акаунт