цигари-кашлица-отхрачване

  • 11 051
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
възможно ли е от цигарите случва се почти всеки път като запаля цигара да се закашлям толкова силно и дълбоко че почити всеки път се отхрачвам и все се случва да съм навън на някой случва ли му се подобна ситуация

# 1
  • Мнения: 2 070
А стига бе, възможно  ли е да продължаваш да пушиш?

# 2
  • Мнения: 1 897
Не пуша и не знам за какво става вапрос,но една позната беше така и пиеше  това.

# 3
  • Мнения: 2
Спри цигарите Simple Smile

# 4
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Аз пък искам да те попитам:"Възможно ли е при подобни действия от страна на организма, ти тъпо и упорито да продължаваш да пушиш?" ooooh!

Ако обаче ти се случва и когато НЕ палиш цигара, не е лошо да си направиш белодробна снимка. Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Е вие пък ся ще я изядете с парцалите дето пуши. Тонита, почни да пиеш по-продължително някакъв сироп или хапчета които втечняват секретите. Имах такъв случай преди около 5 години . Оправя се.

# 6
  • Мнения: 25 571
Е вие пък ся ще я изядете с парцалите дето пуши.

Ами... Очевадно проблемът е предизвикан от цигарите. Не виждам защо се възмущавате от отговорите.
Ако аз се оплача, че "обичам да си похапвам добре, особено сладичко, не се движа достатъчно и дебелея, дали е възможно да е от яденето", какви ще са отзивите?  Mr. Green
Елементарно, Уотсън.  Laughing

# 7
  • Мнения: 2
Най много се кашля от определени хапчета за понижаване на високо кръвно,а джипитата предписват че е от цигарите!

Общи условия

Активация на акаунт