МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 10

  • 63 455
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7
Здравейте момичета  bouquet
Моята бременност напредва и скоро ми предстои ФМ и 3D при д-р Хубчев. Но не съм наясно, какво да очаквам и дали може да ми се запише CD от 3D процедурата.
 Бихте ли споделили вашите впечатления?

 Hug

# 31
  • Мнения: 39
Здравейте!Термина ми е доста далечко,но радост ще следя темичката.Успех на всички!

# 32
  • Мнения: 84
Относно заявлението за раждане аз искам да попитам, примерно предоставените опции, от които искаме допълнително да се възползваме по време на нашия престой в болницата, и за които трябва да изявим желание - задължително ли е да се отбележат предварително или би било възможно и вече на място да реша дали имам нужда и бих искала да се възползвам от някоя от тях?
Не е задължително, но е препоръчително да отбележите допълнителните услуги, от които желаете да се възползвате. По принцип не е проблем да се предоставят и ако ги няма в заявлението, но ако ги знаем предварително, това улеснява организационно работата на болницата.

# 33
  • Мнения: 84
И аз в новата тема.
Гледах сега клипа от 1ва страница- как се казва акушерката в него? Това беше моята акушерка и си свърши работата чудесно! Много я хваля, но естествено ѝ забравих името  Blush
акушерка Мариана Иванова  Peace

# 34
  • Мнения: 84
Здравейте момичета  bouquet
Моята бременност напредва и скоро ми предстои ФМ и 3D при д-р Хубчев. Но не съм наясно, какво да очаквам и дали може да ми се запише CD от 3D процедурата.
 Бихте ли споделили вашите впечатления?

 Hug

В цената за ФМ е включен и диск със запис на изследването.

# 35
# 36
  • Мнения: 7
Благодаря anipalaz за бързия отговор  bouquet

Успех на всички бъдещи и настоящи мами Simple Smile

# 37
  • Мнения: 116
Здравейте майчета.А кога се прави ФМ 2 път,някъде в 30 седмица?Чула съм ,че определят и кг на бебето  ,това с фм ли определят ,или със специално устройство?

# 38
  • Мнения: 0
Здравейте..от доста време следя темичките из форума, но не бях се регистрирала. Очакваме нашата бебка в началото на април и вече съм подала заявление за раждане в ДМ - нормално. В голяма чуденка съм обаче дали да поискам епидурална упойка.  newsm78
Може ли да споделите впечатления и препоръки??? Praynig
Аз родих с епидурална и съм много доволна. Поставянето не боли, усещат се и контракциите, и напъните.
Благодаря ти много, Мимоза! Говорих с моя доктор и ми каза, че мога да реша дали искам упойка по време на самото раждане, стига да не отида твърде късно за поставянето и.
Напоследък се чуват много лоши отзиви за ДМ, и най-вече за нормалното раждане...
Другото ми чудене е дали да не си платим за избор на акушерка???

# 39
  • Мнения: 0
forina стига с тия лоши отзиви, че не искам да се сещам за дискусиите от предната тема.... Надявам се да е било нещо моментно и да си родя съвсем спокойна...А ако трябва да бъдем честни...то винаги ще има недоволни....Надявам се хубавото ми мнение за болницата да не се промени и след раждането.

# 40
  • Мнения: 116
И аз се насочвам за ДМ и мисля даже - че това е най добрия избор ,но всеки си има свое мнение.Пламена_1212 ,като мине всичко мога ли да те помоля да опишеш как мина.Ти секцио ли ще раждаш?

# 41
  • Мнения: 0
reni72 в момента съм за нормално, надявам се да не се появи някакъв проблем докато дойде времето. Обещавам да споделя всичко с вас, но от всичко което знам като информация Дева Мария е определено най-добрият избор. Надявам се след раждането да го потвърдя и с личен опит!

# 42
  • Мнения: 116
Пламена 1212  всичко ще е наред ,ще стискам палци .Благодаря ти за отзивчивостта.

# 43
  • Мнения: 31
Здравейте на всички  Hug  Аз родих наскоро в Дева Мария, но все още ми е интересно да следя темата  Peace  Пожелавам леко и безпроблемно раждане на всички бъдещи мамчета   bouquet

Здравейте..от доста време следя темичките из форума, но не бях се регистрирала. Очакваме нашата бебка в началото на април и вече съм подала заявление за раждане в ДМ - нормално. В голяма чуденка съм обаче дали да поискам епидурална упойка.  newsm78
Може ли да споделите впечатления и препоръки??? Praynig
Аз родих с епидурална и съм много доволна. Поставянето не боли, усещат се и контракциите, и напъните.
Благодаря ти много, Мимоза! Говорих с моя доктор и ми каза, че мога да реша дали искам упойка по време на самото раждане, стига да не отида твърде късно за поставянето и.
Напоследък се чуват много лоши отзиви за ДМ, и най-вече за нормалното раждане...
Другото ми чудене е дали да не си платим за избор на акушерка???


forina, Не се колебай за епидуралната, стига лекарят да каже, че може да се постави. Няма нищо притеснително в начина на поставяне, не е свързано и с никаква болка.

За избор на акушерка - ако решиш, мога да ти препоръчам няколко имена, които да проучиш и сама да си избереш - Нина Младенова, Янка Ченешева, Мариана Иванова  Peace
Успех, дано всичко мине по вода  Simple Smile

Последна редакция: ср, 07 мар 2012, 12:50 от alexa_

# 44
  • Мнения: 0
Suzito85, anipalaz, благодаря за отговорите!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт