Моля ви да ми помогнете с идеи

  • 2 070
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 4 629
Какъв беше най-хубавият подарък, който получихте за новороденото си бебе? или пък какво най-ви се искаше да ви подарят? Моя много близка приятелка ще има бебче скоро и ми се иска да я изненадам с нещо много, много готино. А не ме бива много по измислянето на подаръци  Embarassed Бебчето е момче

# 1
  • Мнения: 4 629
Добре де от 31 човека, които са прочели темата на никого ли не подарили нещо много готино за бебето?

# 2
  • Мнения: 2 006
Ако е от практична гледна точка -кошница за кола, ако искаш да е играчка-активна гимнастика, от тези мекичките Party
Аз лично много се зарадвах  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 7 803
това шеzлонга е истинско чудо  Wink или л*лка електрическа

# 4
  • Мнения: 3 423
Ако някой ти подари от ония играчки, дето пеят, писукат, тралалайкат, пак пеят, пак шум правят, абе, сещаш се, та, ако някой ти подари от тях, значи много те мрази. Joy

Питай предварително от какво имат нужда хората, или ако е за теб, си кажи какво би ти трябвало. Не да ти се съберат непотребни неща или дублажи.

# 5
  • Мнения: 4 629
Тия играчки дето издават шумове наистина са ужасни. Точно тази ми приятелка, когато и подаряваха нещо такова (за първото й дете) никога не слагаше батерии в него  Mr. Green

Иначе, аз не искам да я питам иска ми се да я изненадам.

# 6
  • Spain
  • Мнения: 3 750
оф бамби ами много е трудно бе душо
 аз например наре4и ме смотана ама си ме4таех за едни красиви 4аршави за детското легло .. защото покраи покупките това онова и все не стигах до 4аршаф4етата .
 най добре е да я попиташ какво иска - так тя сама ще ти каже .
 ако искаш да е "огромен " подаръка купи  й  едно стол4е люлка на фишер праиз - казват 4е в тях бебетата заспивали много бързо и ставали за новородени .. аз нямах щастието да го опитам ,защото разбрах за него по късно Simple Smile .. но ако е за първи път майка .. това ще и от полза ..едни втори ръце за приспиване Simple Smile
http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B0001IU5HY/ref=pd_ … toys&n=171483
  http://images.amazon.com/images/P/B0006FHFYS.01._SCLZZZZZZZ_.jpg
 има и доста други неща ама сега  newsm78 #Crazy

# 7
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ами ако няма преносима кошарка може да вземеш, супер удобни са

столче за хранене или за люлка
бънджи, активна гимнастика, комплект хубави бебешки прибори за хранене
детска картина за стаята
бебешки филмчета
някакъв медальон за спомен
поставки за бебешорски снимки( как се казват?), има едни такива много красиви с място за една по-голяма снимка  в средата и отстрани 12 по-малки , за всеки месец до годинката възрастта


 моята принцеса има ей тази приспивачка

 

и всички сме доволни Simple Smile

Последна редакция: вт, 10 яну 2006, 01:31 от Скарлет О'Хара

# 8
  • usa
  • Мнения: 2 113
аз се зарадвах на порцеланово комплектче за хранене - купичка, чинийка и чашка. не обичам пластмасови съдове за хранене, а тук масовите са такива и този подарък ме зарадва май много.

# 9
  • Мнения: 4 629
. аз нямах щастието да го опитам ,защото разбрах за него по късно Simple Smile .. но ако е за първи път майка .. това ще и от полза ..едни втори ръце за приспиване Simple Smile
http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B0001IU5HY/ref=pd_ … toys&n=171483
  http://images.amazon.com/images/P/B0006FHFYS.01._SCLZZZZZZZ_.jpg

Не съжалявай,че не си я купила тази люлка. Ние я имаме и сима ми стоеше с нея не повече от 10 -15 минути.

Идеята за чаршавчетата ми хареса и мода да комбинирам с едно красиво одеалце, ена играчка-приспивачка каквато е показала Сларлет и готово Hug

Скарлет, тази играчка на Фишър Прайз ли е?

# 10
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Bambi, здравей, аз съм очакваща мама, но понеже съм горе-долу последна от моите приятели с бебета, съм била от даващата, ако не от получаващата страна. Най-добри отзиви са ми дали за следните подаръци: Baby Bjorn кенгуру и люлка/шезлонг. Това от гледна точка, че най-много са ги използвали. А за глезотен подарък, пратих на една моя приятелка Bulgari Petit et Mamans комплект сапунчета и парфюмчета, като мисълта ми беше, че всеки праща подаръци на бебето, но рядко на мамата. В комплекта има дори пластелин за детето (като порасне?). Ето го:
http://www.epinions.com/Fragrances-Bvlgari_Bvlgari_Petit_Et_Mama … odeling_Clay_Pots
Успех в избора!

# 11
  • Мнения: 4 629
аз се зарадвах на порцеланово комплектче за хранене - купичка, чинийка и чашка. не обичам пластмасови съдове за хранене, а тук масовите са такива и този подарък ме зарадва май много.
Миз, а от къде са тези порцелановите?

# 12
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
на vtech са
вече ще ме помислят за рекламен агент Wink

http://www.vtech.es/

# 13
  • Мнения: 4 629
на vtech са
вече ще ме помислят за рекламен агент Wink

http://www.vtech.es/
мерси  bouquet отивам да разглеждам Whistling

# 14
  • Мнения: 3 880
Ако не питаш какво й трябва, а искаш да купиш нещо хубаво и полезно, рискуваш тя вече да го има или някой друг да й го е подарил (визирам такива неща като кошницата за кола например). За мен това беше един от полезните подаръци. Иначе май всяка майка за различни неща си мечтае- една за люлеещ шезлонг, друга за чаршафи, много е индивидуално newsm78. Не е ли споменавала в общ разговор какво би й трябвало или иска да купи?
Аз лично бих се зарадвала на професионална фото-сесия при фотограф за бебето, защото са доста скъпи, а покрай всичкото харчене първият месец (съответно преди раждането) на повечето семейства не им е до такива екстри, а много харесвам такива снимки на "новоизлюпени" бебета Laughing

# 15
  • usa
  • Мнения: 2 113
аз се зарадвах на порцеланово комплектче за хранене - купичка, чинийка и чашка. не обичам пластмасови съдове за хранене, а тук масовите са такива и този подарък ме зарадва май много.
Миз, а от къде са тези порцелановите?

моето беше от българия, но в щатите съм виждала в магазин на микаса, предполагам, че има и други магазини за сервизи, но не и в бебешките. ето какво намирам в момента в сайта на микаса - http://www.mikasa.com/control/category/~pcategory=W19/~category_id=CC018, за момче не е май много подходящо, а  Thinking?

# 16
  • Мнения: 4 399
Ох, единственото което не съм си купила и съответно много бих му се зарадвала е бебефон. Но това са моите нужди, а какви са на приятелката ти... едва ли някой може да знае ако не я попиташ. Иначе чаршафчетата ми е струват добра идея, защото колкото и да има, едва ли един комплект ще и е излишен.

# 17
  • Мнения: 391
Аз винаги нося подарък за майката и нещо малко за бебчо. На мене все ми изглежда че тя е някак си на заден план, а всъщност и тя има нужда от внимание, особенно като се има в предвид какво я очаква.

В зависимост от човека, ще избера какво да донеса. Например имам една приятелка която много обича сладко. На нея и донесох кашонче с различни вкусотии. На друга и купихме масаж за като е готова и има време. Друг път се събрахме групичка и носихме вечерята за две седмици за да не трябва да готви.

За бебето, ако ме питат мен, всичко е прекрасно, но може ли без играчки. Тези като че поникват от мокета. Няма отърваване.  #Cussing out

Може би няколко хубави детски книжки или детски дневник за първата година...сесия за фотография  като са готови.

Последна редакция: вт, 10 яну 2006, 01:57 от Sheila

# 18
  • Мнения: 1 909
Аз оцених една златна паричка. Не заради цената на златото, а защото е подарък от много мили хора.
Та мисълта ми е, че ако не измислиш нещо, което да влезе в употреба, след като ти е толкова добра приятелка, ти ще я трогнеш с каквото и да било.

# 19
  • Мнения: 4 629
ето какво намирам в момента в сайта на микаса - http://www.mikasa.com/control/category/~pcategory=W19/~category_id=CC018, за момче не е май много подходящо, а  Thinking?

Мерси   bouquet

ти ще я трогнеш с каквото и да било.

Права си, ама ми се искаше от тук да почерпя малко идеи Grinning

# 20
  • Мнения: 1 502
Имах адцки голямо желание, някой да подари на малкия юбилейна монета от годината на раждането му. И точно тогава излезе в обръщение монетата за месец март "Баба Марта". Исках да има нещо, което да е от годината на раждането му. Идеята беше дала една майка от форума за "Настоящи и бъдещи майки", като отговор на запитване подобно на твоето. Дори като се прибрахме лятото в БГ, я търсих да я купя, но уви вече беше разпродадена.
Тази същата мама, беше писала, че било хубаво да се подари, желязна монета на новородено, за да бъдел здрав като желязото съня му.

Така, че ти си решаваш. Аз все още не съм се отказала да я имам тази монета, дори съм решила и на Баткото да му купим.

Успех! Каквото и да подариш, предполагам, че то ще е от сърце.  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 909
Тогава иди в http://ww2.potterybarnkids.com/, там има такива красоти... Hug Heart Eyes
Бъмпъри, играчки, мебели, аксесоари...  #Crazy  bouquet


Имах адцки голямо желание, някой да подари на малкия юбилейна монета от годината на раждането му.

Твоето мнение ме навежда и на мисълта да направи например нещо като класьор или папка с:

вестници от деня на раждането на бебчето, да сбие инфо или да събере изрезки с важни събития на годината, (политически, спортни, музикални хитове #1 филмови афиши и т.н.)

Аз например на Сара й купих една красива кутия и в нея й държа всички съкровища - картички, бижута, писмо от Дядо Коледа, едно писмо от мен, теста за бременност, тетрадката с всички У3-снимки...   ние майките си падаме по това, хората да обичат и харесват децата ни  Simple Smile

Бамби, ако умееш да плетеш или шиеш, можеш да направиш нещо ти...


 Simple Smile

Последна редакция: вт, 10 яну 2006, 02:21 от geminarius

# 22
  • Мнения: 4 629
Имах адцки голямо желание, някой да подари на малкия юбилейна монета от годината на раждането му. И точно тогава излезе в обръщение монетата за месец март "Баба Марта"

А тези юбилейни монети от къде се купуват?

Бамби, ако умееш да плетеш или шиеш, можеш да направиш нещо ти...
 Simple Smile
Умея, ама не ми идва ма ум какво да измайсторя newsm78

# 23
  • Мнения: 1 909
Монетите тук поне се продават в банките.
До плетката - одеало? Аз изплетох едно одеало на Сара (е, вярно 1 година го плетох, 4 п-ти го разплитах), но съм много горда с него, мило ми е, че аз съм й го изплела... и шалче й изплетох - одеалото от едната страна опаки, от другата лицева плетка (то е много шарено и не му трябва плетка), а шалчето е  тип английски ластик, но с по 3 нишки лицева и 3 нишки опакова плетка, т.е. нищо особено.
Ако можеш да плетеш чорапи, шапка, жилетка (аз много често обличам Сара с жилетки от памук, особено като сме в нас, понеже не затоплят толкова много като пуловерите)...

Последна редакция: вт, 10 яну 2006, 02:41 от geminarius

# 24
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
и аз имам такава кутийка за децата, ама не е ли по-добре майката да си я направи, а бамби само да подхвърли идеята? Simple Smile

да купи една  красива кутия, която ще озаглави "кутия за спомени на еди кой си"
щом умее да борави с иглата да избродира нещо на капака newsm78
само разсъждавам........в кутията примерно да сложи вестник от деня, в който се е родило бебчето, картичка за добре дошъл и нещо друго  newsm78



може да избродираш също инициалите на детенцето на бебешка калъфка

# 25
  • Мнения: 4 629
Много готини идеи ми давате - благодаря ви   bouquetСега има да се чудя и мая какво да избера.

Идеята за кутията за спомени ми харесва - без да я попълвам, а само кутията да направя

А за плетенето, ако ще плета по-добре ще е да измисля нещо уникално. Бабата на приятелката ми плете много добре и не ми  Winkсе иска да се излагам

# 26
  • Мнения: 1 393
Bambi,

Приятелката ти в България ли е или в Америка?
Ако е в Америка е почти сигурно, че има baby registry, знаеш ли дали е така?
За горе долу каква сума би искала да избереш подарък?

Ще се радвам, ако мога да помогна с идеи.

# 27
  • Canada
  • Мнения: 277
Аз лично много се зарадвах на детската нощна лампа, която ми подариха на моят baby shower.
Много ми се искаше да вземем за Беба активна гимнастика- така и не успяхме...порасна и без нея.
Успех в избора!

# 28
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Бамби, току що купихме играчката на vtech, супер е, но има една мама патка, която я дават, че е до 2 години и има една функция по-вече.

# 29
  • Мнения: 804
Благодаря ви за идеите и на тебе Банби за темата Laughing Скоро ще ходя на бейби шауър, а после трябва да подготвя и списък за моя.  Та за списъка съм намислила шезлонг, кенгуру и легенче с душче, ма други неща не се сещам newsm78 , та ще почерпя идеи от тук Hug

# 30
  • Мнения: 24
"Baby Einstain"-филмчета.Съжалявам,че много късно ги купихме.Всички бебчета и дечица до 3 години ги харесват.Моят син(2 год.) е като омагьосан от тях.Ние купихме цялата поредица от 18 DVD -та ,от ebay.com за 80 $.Иначе диска е кам 13 $ в Wall Mart например.

# 31
  • Мнения: 6 390
Бамби,
много интересни идей са ти дали момичетата, дори смятам да ползвам малко и аз от идейте тук   bouquet

# 32
  • Мнения: 1 909
Аз май най-много се зарадвах на една особено оригинална покривка за легълцето, която може да се използува и като юрганче. А когато минахме на голямо легло, я закачихме на стената за украса.

# 33
  • Мнения: 253
Аз бих препоръчала това за което аз си мечтая - CD's Majors for Minors - Това е класическа музика  пригодена за бебета и деца. Помага и стимулира не само бебето ами и майката.

# 34
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
най-добре я попитай какво си няма и от какво има нужда. ние сме така. за да не се повтаряме или да не купим вси4ки едно и също. не забравяй и майката. нещо за душата-парфюм, нещо релакс за баня. но не сладко. че после ще те мрази. Laughing

# 35
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
"Baby Einstain"-филмчета.Съжалявам,че много късно ги купихме.Всички бебчета и дечица до 3 години ги харесват.Моят син(2 год.) е като омагьосан от тях.Ние купихме цялата поредица от 18 DVD -та ,от ebay.com за 80 $.Иначе диска е кам 13 $ в Wall Mart например.
моето магаре пък хич не ги заглежда Crossing Arms
баща й свали от нета куп филмчета, а тя не ги отразява, а са толкова хубави Grinning

най-добре я попитай какво си няма и от какво има нужда. ние сме така. за да не се повтаряме или да не купим вси4ки едно и също. не забравяй и майката. нещо за душата-парфюм, нещо релакс за баня. но не сладко. че после ще те мрази. Laughing
бамби иска да е изненада, освен това парфюма е нещо много идивидуално Grinning

аз бих подарила на майката букет цветя и кутия бонбони като тия Heart Eyes


# 36
  • Мнения: 7 605
Супер идеи има. Аz ли4но бих се zарадвала най много на фотосесията, идеята на Биба. Супер  Peace

Ина4е то има много работи от които би могла да има нужда, Шеzлонг, вапориzатор, бейбифон, то работи трябват доста. Тя не ти ли споменава какво е вzела ве4е?

Друга идея е хубав фотоалбум или пък такъв сет  

# 37
  • Мнения: 1 370
Момичета уникални сте. Невероятни идеи сте дали.
Аз много си обичам един метален комплект от двойна рамка (от едната страна се слага снимката, а от другата - отпечатък от ръчичката или крачето), гребенче и четка, както и специална кутия с поставка, в която се поставя акта за раждане.

# 38
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
   

 Ето и няколко идеи от мен :
 Ако искаш да е нещо което остава за спомен ето тук можеш да разгледаш има интересни неща
http://www.personalpresents.co.uk/  или нещо такова
http://www.jojomamanbebe.co.uk 
аз имам тази рамка ,която е комбинирана с отпечатък,на мен ми харесва.

Ако искаш да и върши работа или нещо което ще използва ,по-добре я питай ,за да не вземеш нещо което се повтаря вече.
 Това е моето мнение.  Hug

# 39
  • Мнения: 4 629
Благодаря на всички    bouquet Чудесни идеи сте ми дали  Hug

# 40
  • Мнения: 293
Добре де от 31 човека, които са прочели темата на никого ли не подарили нещо много готино за бебето?
Съжалявам,но аз чак сега влизам във форума,иначе бих ти била отговорила веднага.Аз получих един страхотен бебешки албум.Такова сладко нещо не бях виждала никога преди това,направо издялан,толкова красив.Наистина направен много оригинално и сладко.Сега всички бебешки снимки съм ги сложила в него.За мен това е един много хубав подарък за бебе.Винаги съм подкрепяла този вид идеи.

# 41
  • Мнения: 4 629
Добре де от 31 човека, които са прочели темата на никого ли не подарили нещо много готино за бебето?
Съжалявам,но аз чак сега влизам във форума,иначе бих ти била отговорила веднаг

Мерси   bouquet Аз това го бях писала вчера, когато хората само четяха, но никой не пишеше. Идеята ти за албума е много готина. Знаеш ли от къде е купен твоят албум?

# 42
  • Мнения: 293
Добре де от 31 човека, които са прочели темата на никого ли не подарили нещо много готино за бебето?
Съжалявам,но аз чак сега влизам във форума,иначе бих ти била отговорила веднаг
Мерси bouquet Аз това го бях писала вчера, когато хората само четяха, но никой не пишеше. Идеята ти за албума е много готина. Знаеш ли от къде е купен твоят албум?
Във Фотостудио се продават най-вече.Има много голям избор и всичките албуми са толкова нежни,че няма да можеш да избереш Simple Smile

# 43
  • Мнения: 563
Какъв беше най-хубавият подарък, който получихте за новороденото си бебе? или пък какво най-ви се искаше да ви подарят? Моя много близка приятелка ще има бебче скоро и ми се иска да я изненадам с нещо много, много готино. А не ме бива много по измислянето на подаръци  Embarassed Бебчето е момче

не съм чела другите отговори и ако се повтарям с някого, съжлявам  Embarassed за мен лично най-хубавия подарък беше бебефона ( ако така се казва на български Embarassed) - вече 2 години и половина го ползвам всеки ден Simple SmileПолучих и много дрешки, пеленки и прочие бебешки неща, а също и една кошница за бебе която използвахме около 6 месеца. Но бебефона за мен е най-хубавия и използван всекидневно подарък.  освен това става и за момче и за момиче Grinning

# 44
  • Мнения: 434
За мен и досега един от най-хубавите и всекидневно използвани подаръци е една чанта на Авент - много удобна и с добро разпределение за кърпи, памперси, храна и всички дреболии, които си вървят в комплект с детето. Изглежда добре и е дискретна, пасва добре на casual тоалети, не струва майка си и баща си и най-важното - винаги полезна. Смятам, че би била добра идея за подарък.
Но както и по-горе са писали, все пак защо не попиташ бъдещата майка за нейните представи и идеи? Ние направихме един списък /така поиска родата/и всеки си избираше. Може да не е романтично, но е практично Wink

Общи условия

Активация на акаунт