Дългото чакане след трансфер - 12

  • 38 382
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 995
Denssi, цял ден седим и чакаме и накрая да пропусна аз голямото БАУ. Супер, много се радвам. цял ден те мислихме.
виждам , че кръчмата се е пренесла тука. а наздраве.

# 16
  • Мнения: 4 737
Честито на Denssi   Hug Hug Hug Лека и безпроблемна! Peace

Хайдееееее на късмет да е новата ни темичка  Blush Само такива тестчета да виждаме  EFP stork-boy и ето такива пухкави бебчета на финала, кой колкото душата му иска stork-girl newsm30 newsm30 Misc Baby Bottle
Хайде, малко прашец и от мен  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 и да знаете, че съм многозаразна  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 17 995
всъщност като се замисля, аз за тук ли съм или за 11-та част? абе ще гастролирам до сряда и на двете места

# 18
  • Мнения: 780
хайде под прашеца на Десди   Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes дано се заразя

# 19
  • Мнения: 336
Мацки, коя е следващата с тест?
Аз и Миерин сме в четвъртък - на 8 март. Другите кога сте, че ви изпуснах дирите  newsm78 ?

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
viconta малко ти бяха май  Misc Baby Bottle Misc Baby Bottle Misc Baby Bottle на правилното място си  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Наздраве  cheers cheers

# 21
  • Мнения: 17 995
аз съм в сряда. да видим дали се качва ЧХГ - то или ще изпадам от групата на "непорочното зачатие". трети тест ще ми е. на 7 ден - 10, на 10-ти ден - 27. и сега ще го видим накъде, щото на доктора не му харесва

# 22
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
dreaming мила аз си знам, че сме си с теб в четвъртък ма изпуснах другите момичета  newsm78 newsm78 newsm78 ей да не си помислите, че е от  Misc Baby Bottle Misc Baby Bottle Misc Baby Bottle в никакъв случай още се държа гледайте  newsm57 newsm57 newsm57

# 23
  • Мнения: 17 995
mierin, ми то аз от слугинска радост - сготви, сложи, вдигни, изведи куче, нахрани куче и мъж, ми то изтрезнях. кофти работа. ама сега пак се включвам на пълни обороти.
щом казвате, пък тука да бъда, май а?  Joy Joy

# 24
  • Мнения: 336
Виконта, твоя трансфер на 3 ден ли беше, нещо съм те изпуснала май, за което се извинявам? Ще расте, няма как иначе Wink Стискам палци Wink
Дай Боже само хубави новини тази седмица Simple Smile

# 25
  • Мнения: 17 995
dreaming, на 5 ден беше трансфера

# 26
  • Мнения: 17 995
и после още 7 дни до първи тест и те така. абе квото такова. знам че сте ми опора  Hug

# 27
  • Мнения: 558
Браво,Денси! Целодневното чакане днес си заслужаваше, с това ЧХГ със сигурност са две, моето беше 421 и за сега все още са двечки! Hug Hug Hug Много хубава новина за завършек на моята темичка, дано твоята да е на късмет на другите чакащи, тази седмица чакаме много хубави новини! smile3508

# 28
# 29
  • Мнения: 336
Виконта, сигурна съм, че всичко ще е наред Wink Стискам палци за мен и всички чакащи  preggo preggo preggo

Общи условия

Активация на акаунт