Дългото чакане след трансфер - 12

  • 38 376
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 336
Много ви благодаря за милите думи, милички Simple Smile Незаменими сте  Hug Hug Hug
Дарлена, не знам, мила Simple Smile Моя мъж все казва, че са 2, аз пък мислех, че е 1, ама с днешната бета и аз не знам наистина. Ще видим другия петък, 1-2 колкото толкоз, само живи и здрави да са Simple Smile
Пакчо, мисля че трябва да си вземеш час за ултрасаунд, за да видите сакче.

# 736
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 960
Шайни,дрийминг,супер сте!Леки и спокойни оставащи месеци! Hug Praynig Peace

# 737
  • Мнения: 835
Страшно благодаря за милите пожелания на  всички,мноого ви благодаря.Относно износването на 2 ,аз много искам,но при мен шева е задължителен поради много висока конизация преди години.При предишната ми бременност ме бяха докарали до лудост именно многото мнения и то все от лекари на който вярвам.Едната вика"ако се направи серклаж може да се спука мехура-ще те наблюдавам",а Сигридов каза обратното"Ако не се зашие риска е от пролабиране на мехура "...абе лудостта си остана за мен да реша.В крайна сметка мехура ми се спука в средата на 5 месец без дори да има мм. разкритие ,но пък от инфекция .Сега ако всичко е ОК съм решила за себе си само при Сигридов.А и когато говорих със Стаменов за страховете си той ми отговори"Първото ако има бременност е от много плодна да я направим едно плодна"Не искам да съм алчна ,искам само едно здраво детенце,което не само да усещам ,а да мога и да гушна накрая.Най искрено го пожелавам на всички тук ,а и на тези който не се престрашават да се присъединят кум на с!

# 738
  • Мнения: 835
Dream,Denssi коя клиника посещавате?Питам защото аз също смятам да отида да ме видят ,но вече не си спомням на кой ден викаха поне за сакче.

# 739
  • Мнения: 459
Dream,Denssi коя клиника посещавате?Питам защото аз също смятам да отида да ме видят ,но вече не си спомням на кой ден викаха поне за сакче.
Аз съм в Щерев, на мен трансфера ми беше на 5 ден на 25.02 и ме викат на 20.03

# 740
  • Мнения: 835
Хайде идвайте в новата тема!http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=647041.new#new

# 741

Общи условия

Активация на акаунт