търся прегнил 5000 6бр ампули

  • 7 263
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета.

Имам следния проблем. Нуждая се от 2 ампули прегнил 5000. Днес в аптеката на клиника Щерев ми казаха, че вече няма и не се знае кога ще има доставка за България. Случайно на накоя да се намират излишни да купя ??

# 16
  • Мнения: 4
Здравейте момичета,
Имам 4 ампули Прегнил 5000 /Pregnyl 5000 IU/. За щастие, вече не са ми необходими и се надявам да са от полза на някоя/и от вас. Спомням си какъв кошмар беше да си набавя лекарството, когато ми трябваше и съм ги купила по 25 лв. за една ампула, при положение, че явно са купени от Гърция, защото на опаковката пише на гръцки и освен това става ясно, че цената, която е платена е 3.50 евро за бройка, но какво да се прави...
Ако някоя от вас се интересува, нека ми пише на dimitrovalo@yahoo.com. Живея в София, но може би биха могли да се изпратят и по куриер. Цената е 20лв. за една ампула. Откакто съм ги взела, постоянно са съхранявани в хладилник.
Успех на всички!

# 17
  • Мнения: 1
Здравейте, искам а споделя че предлагам прегнил 5000единици, имам 8 ампули. Ако накой се интересува да пише. Цената е 20лв. за ампула. От Бургас съм.

# 18
  • Мнения: 204
Видях , че темата е старо , но все пак да ви кажа . Във Варна на улица Русе има една аптека и там има прегнил 2 ампули по 5000 единици ми струваше 13 лева това беше в петък на 10.05

# 19
  • Мнения: 109
Аз също се нуждая от прегнил, ако някой има, моля ви да пише! Благодаря предварително!

# 20
  • София
  • Мнения: 16 691
продава се в Интернет, внесен от Гърция и Турция, по 14-15 лв.

# 21
  • Мнения: 109
Аз вчера, звънях, за да се поинтересувам, но мнгоо ме притеснява, дали са правилно съхранени...

# 22
  • София
  • Мнения: 16 691
на мен доктор ми е казал, че дори и да са седяли няколко дни извън хладилник, не е фатално.
Но няма гаранция. Най- сигурно е сама да си ги купиш.

# 23
  • Мнения: 703
Ох Слава Богу, а аз се притеснявах за 15-20 минути докато чакам да ми го сложат.

# 24
  • Мнения: 109
Оф, не знам, и аз се притеснявам, а беше много добре, този месец да си го бия. Май ще рискувам да си взема, той единия човек ми каза вчера, че уж бил докаран в хладилна чанта и сега е в хладилник, ама знам ли...

# 25
  • Мнения: 3
аз имам от 1500 единици, ако на някой му трябват да пише лс

Последна редакция: пн, 20 май 2013, 14:51 от simpat

Общи условия

Активация на акаунт