декларация за извеждане на непълнолетно дете

  • 3 401
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 304
kari12, служителката ми обясни, че декларацията се прави веднъж и важи до пълнолетие на детето. Не знам колко струва като пари, но останах с впечатление, че бързо и лесно се прави, стига бащата наистина да няма нищо против.

# 16
  • Мнения: 1 203
... Въпросът ми е, ако нечие дете е летяло само, какво да му дам за самолета? Имам предвид нещо за четене, за оцветяване? Предполагам си седи самичък по време на полета, нали?  Simple Smile

Блонди, аз лично още си чакам моето дете, но по принцип работата ми е доста да летя и мога да ти споделя впечатления от детенце до, което летях един път. Българче летеше само от САЩ. Те навсякъде по летищата и гейтовете са придружавани от служители на летището, в самолета се грижат за тях, качват им ръчния багаж и т.н. Иначе си седя само детето на седалката разбира се. Беше момиченце и си носеше някакви момичешки списания, книга, кукли и iPod за музика или приказки не знам. То при него ставаше въпрос и за един ден летене де, за европейски полет може и по-малко неща, каквото си избере детето Wink Конкретно това момиченце беше и много общително и ми поприказва доста, та не стигна много до списанията  Laughing На слизане пак ги придружава служител до паспортен контрол. Общо взето организирана работа, храна и напитки си дават освен, ако не е low cost полета. Дано съм ти била полезна и да се включат и други мами  Peace

# 17
  • Мнения: 27 524
Благодаря ти  Hug
Лау Кост не взимат малки деца без придружител (поне Уиз Еърне), с БГ Еър ще лети. Полетът е два часа и малко, надявам се да е наред всичко  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт