Биатлон, ски скокове ...и още нещо- тема 2

  • 7 503
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 545
Айде дружина. 45 минути преди старта съм доволна заредена пред телевизора и се надявам да видя още една титла за Норге.

Предвид паданията на Беатрикс, ще ми направи добра услуга, ако се тръшне и днес нейде по трасето  Joy

# 16
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 850
Уф, всичко ще изпусна. В 16 си тръгвам от работа, взимам детето от градина и се прибираме чак към 17.15 - 17.30. Дотогава ще са свършили.  Sad

# 17
  • София
  • Мнения: 12 545
ХЕЙА НОРГЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!! ХЕЙААААААААААААААААА

Ей НЕМА такава щафета!! Пред инфаркт съм, нямам глас, нямам душа, очи и нищо нямам вече...Емилееееееееее, ОБИЧАМ ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!

# 18
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 850
Прибрах се точно за втората стрелба на Свендсен.  newsm44 newsm44 newsm44

Какво е направил Оле? Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 12 545
Прибрах се точно за втората стрелба на Свендсен.  newsm44 newsm44 newsm44

Какво е направил Оле? Rolling Eyes

Наказателна обиколка за съжаление, но после предаде щафетата на 50 секунди зад Франция. Руне Братсвеен обаче направи невероятен пост и сведе разликата до 34 секунди. Тарей Бьо направо издуха немците и предаде втори на 18 секунди. И вече Емил направо унищожи ужасния марокански скакалееееееееееец. КЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕФ, безумен кеф ми е в момента. Със сигурност ме чуха до Нови Хан, а дълбоко се съмнявам, че и в Ихтиман ме чуха как с Кало крещяхме - Сбъркай, Сбъркай!!! Хохиохохохоооооооо, ей не пия, ма в момента ми се ще да се напия.

# 20
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 850
Страхотно! Браво на всички!

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Аз виках наум и не можах да поскачам, че кърмех дребоса.

Иначе съм мнооооооого щастлива  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 12 545
Бе какво кърмене - даваш на дребоса таймаут  Mr. Green

Аз чакам пресконференцията на живо от Руполдинг, ма нещо стриймът не тръгва. А и да напиша новината трябва.  Grinning

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Бе какво кърмене - даваш на дребоса таймаут  Mr. Green

Аз чакам пресконференцията на живо от Руполдинг, ма нещо стриймът не тръгва. А и да напиша новината трябва.  Grinning

Абе то хубаво да му дам тайм аут, ама нямаше да мога да видя нищо, че щеше сигурно ти да го чуеш как се дере.

# 24
  • София
  • Мнения: 12 545
НОВИТЕ СТАРИ ШАМПИОНИ



Пепи, от мен със сигурност нямаше да се чуе. Аз заглуших всичко в радиус на 20 км от нас  Joy

# 25
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 409
 Hug Аз съм доволна,взехме медал,фрателите четвърти,кеф ми е .
Да ви кажа честно ,Мартен ми прилича малко на мангал Mr. Green Mr. Green Laughing
Да не обидя някое франсе,може да четат тука,ако са чули Нането как дере гърло из Софийското равно поле. Crazy Mr. Green Едни дреги франсета пък паднали на футбол,и тук съм доволна. Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 12 545
Ау, да и естествено как забравих в емоцията си да отбележа колко изключително съм доволна, че прогнозите ми за Сборная отново се оправдаха  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 0
Успях да го изгледам и аз, честита победа момичета! newsm44

# 28
  • София
  • Мнения: 12 545
Току що излязоха стартовите състави при жените за щафетата утре.

За съжаление със сигурност няма да има победа за Тора и компания. Просто компанията не е на ниво.

И така претендентките:

Норге - Фани Хорн, Елизе Ринген, Синьове Сьолемдал, Тора Бергер
Франция - Мари Лор Брюне, Софи Боали, Анаис Бесон, Мари Дорен
Германия - Бахман, Нойнер, Гьоснер, Хенкел - изключително интересно построена щафета. Ум не ми го побира...
Сборная - Слепцова, Зайцева, Богали, Вилюхина
Българките - Йорданова, Кленовска, Деси Стоянова, Ния Димитрова - този път тактиката на треньора е по-резонна, да сложи на първите постове състезателките, които да наберат преднина, за да не изоставаме с обиколка от самото начало.

Украйна - Бурдига, сестрите Семеренко, Пидхрушна
Беларус - Скардино, Калинчик, Дубарежава, Домрачова

Изключително съм озадачена при така построените състави, но въпреки всичко ми се струва, че французойките ще поднесат изненада утре. Въпреки че дупката е вторият им пост. Общо взето наблюдавайки съставите, във всеки един отбор има една дупка, която е под въпрос.
И затова прогнозите са много сложни.

Естествено фаворит за титлата са ми германките, при тях обаче голямото НО е Гьоснер.
При рускините - дупката е Богали. В чудовищно слаба форма е тази жена.
Французойките - имат големи шансове за медал, а може и за титла, ако Боали не се провали на стрелбата от прав. А и е бавничка.
При Беларус големият коз е Домрачова и определено добрата стрелба като цяло. Миналата година останаха четвърти, но пък украинките, които бяха втори в Ханти Мансийск сега не са в такава форма.

Въобще женската щафета като цяло е мътна и кървава.

# 29
  • Мнения: 1 795
За съжаление изтървах щафетата вчера, а може и на късмет да е било Mr. Green

Днес ще гледам, дано не съм карък за Нойнер, Хенкел и компания.
С по-голям мерак чакам обаче масовите стартове.
По едно оЧо ще хвърлям днес и утре и на СП по лека атлетика, дано не ме изгонят от вкъщи Crazy

Общи условия

Активация на акаунт