Скорпионките сме смели, света в ръцете си- поели- тема 6

  • 22 208
  • 275
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 87
bdbaloni :balon:: happy bd hbday

Mam4е, да ти е живо и здраво слънцето! Много да те радва. Весел празник!  bouquet



Присъединявам се към поздрава! Peace

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Мамче,честит рожденник ! Много здраве и късмет !   bouquet

# 17
  • Мнения: 202
Mam4e, Да ти е жив и здрав рожденика, много да те слуша и да има много късмет! Hug

# 18
  • Мнения: 1 517
Добро утро Скорпиончета Wink Как сте днес? Времето вече се стопля и направо усещам как идва края на тъпата тежка, дълга и много тягостна и депресираща за мен зима Rolling Eyes Направо едва я изтраях. то и сега не е лесно с много неща, но някак е по- добре Simple Smile Вие как мислите? Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 7 201
Благодаря много за пожеланията на всички ви! Hug
Партито мина чудесно, малкият голям мъж получи чудесни подаръци и беше много щастлив. Simple Smile
Хубав и усмихнат ден ви желая!  bouquet

# 20
  • Мнения: 87


Добро утро!

Ще свърша малко домакинска работа: готвене, пране, чистене и отивам на работа.

Весел ден Ви желая!
 Hug

# 21
  • Мнения: 1 517
Здравейте дами. Черпя ви виртуално, защото днес най- добрата ми приятелка става на 21. Желая и здраве щастие и постигане на най- смелите и мечти newsm51
желая и на вас едни хубави почивни дни и много положителни емоции Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 0
   
"Скорпионките сме смели, света в ръцете си- поели"  Laughing Laughing Laughing Laughing
Едно ви признавам ,правите уникални заглавия(оригинални) , но прекалено самонадеяни ... Laughing Laughing Laughing

# 23
  • Мнения: 1 517
   
"Скорпионките сме смели, света в ръцете си- поели"  Laughing Laughing Laughing Laughing
Едно ви признавам ,правите уникални заглавия(оригинални) , но прекалено самонадеяни ... Laughing Laughing Laughing
Joy Такива сме си. радвам се, че се харесват  bouquet
Как сте мили момичета?Времето се стопли, надявам се и в душите и сърцата ви да е така Heart Eyes Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 87
Добър ден!
Хайде едно кафенце от мен

,
че нещо никакви ви няма...къде сте, как я карате?

Аз отивам да пооправя къщата и после 2 смяна на работа.

Весел ден!

# 25
  • Мнения: 7 201
Здравейте! Hug
djona, благодаря за приятно поднесеното кафенце. Heart Eyes
Вярно, че ник`ви ни няма и не пишем .. срамота! Laughing
Поздравямвам ви с новата пролетна седмица, и ви желая да е усмихната, слънчева и успешна!  bouquet

# 26
  • Мнения: 11 737
   
"Скорпионките сме смели, света в ръцете си- поели"  Laughing Laughing Laughing Laughing
Едно ви признавам ,правите уникални заглавия(оригинални) , но прекалено самонадеяни ... Laughing Laughing Laughing
Записвам се в темата.  Simple Smile
В този тъжен за мен момент, прочетеното ми вдъхна сила.

# 27
  • Мнения: 202
Привет Heart Eyes
Срам, срам скорпионки...толкова несериозни никога не сте били  Tired!!!

 Merelenda   welcome

Желая ви лек и спокоен ден   bouquet

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 711
Здравейте и от мен ,как сте момичета?
Мен ме тресът градински неволи,ще записвам малкия на 2ри април на детска градина,септември ще сме 1ва група.Но тази година за първи път приема ще е по електронен път ,та да видим ,дано не блокира системата   Praynig
Времето е чудесно,аз му се наслаждавам повече прз прозорците на университета Mr. Green

# 29
  • Мнения: 202
Привет скорпионки   bouquet

Как сте днес? Къде се поизгубихте пак? Tired

Merelenda , надявам се да е поотминала тъгата и да предстоят само хубави и щастливи емоции! Flowers Four Leaf Clover


Желая ви слънчев, весел и топъл ден!!! Flutter

Последна редакция: пн, 02 апр 2012, 20:45 от _KIARA_

Общи условия

Активация на акаунт