За гладенето на бебешките дрешки

  • 7 251
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 12
И аз мисля,че трябва да се гладят дрехите на децата,колкото и глупаво да звучи аз гладя дори и чорапите

# 106
  • Мнения: 748
Това е някаква отживелица,предавана от уста на уста,като задължителен ритуал.Мое мнение Peace

абсолютно! това е и моето мнение  Peace
с гладенето се получава същото както и със сменянето на дрехите при всяка смяна на памперса - казали са им, че така трябва и го правят без да се замислят, че нашите баби и майки са го правели от необходимост, а сега тази необходимост я няма вече и е останало само "така трябва".  Wink

дали наистина толкова много хора гладят (ако се съди по съотношението на мненията в тази тема) или тези, които не гладят просто не са се поинтересували от темата и не са отговорили  Laughing

# 107
  • Мнения: 79
Тъй като не обичам да гладя спрях да гладя горните дрехи към 3ти месец а в последствие и другите неща (освен за хубост понякога). Мисля че зависи от майката и нейното желание да глади Simple Smile

Ух, и аз много го мразя това упражнение!

# 108
  • Мнения: 2 381
Ще продължавам и занапред да гладя дрешките.Гладя абсолютно всичко, що е нейно-от шапката до чорапките.Така ми харесва Grinning

# 109
  • Мнения: 513
Това е някаква отживелица,предавана от уста на уста,като задължителен ритуал.Мое мнение Peace

абсолютно! това е и моето мнение  Peace
с гладенето се получава същото както и със сменянето на дрехите при всяка смяна на памперса - казали са им, че така трябва и го правят без да се замислят, че нашите баби и майки са го правели от необходимост, а сега тази необходимост я няма вече и е останало само "така трябва".  Wink

дали наистина толкова много хора гладят (ако се съди по съотношението на мненията в тази тема) или тези, които не гладят просто не са се поинтересували от темата и не са отговорили  Laughing
Кое е отживелица да гладиш ли ? Немога да разбера нещо  newsm78 ами аз ако не гладя това значи ,че аз и детето ми ще вкараме нова мода - омачкан и смачкан  Wink

# 110
  • Мнения: 2 614
Ще продължавам и занапред да гладя дрешките.Гладя абсолютно всичко, що е нейно-от шапката до чорапките.Така ми харесва Grinning

Отживелица, или не, на мен така ми харесва!
Всеки си прави избора сам!
Поздрави и лек ден!  bouquet

# 111
  • Мнения: 748
ами аз ако не гладя това значи ,че аз и детето ми ще вкараме нова мода - омачкан и смачкан  Wink

 Wink
като знам колко много хора не гладят се съмнявам, че има опасност да изкараш нова мода  Laughing

# 112
  • Мнения: 507
Гладя преди употреба и на бебето и на каката и нашите!

# 113
  • Мнения: 8 917
Все още гладя - от външната страна, както се гладят и останалите дрехи Peace

# 114
  • Мнения: 22 516
Цитат
Кое е отживелица да гладиш ли ? Немога да разбера нещо  newsm78 ами аз ако не гладя това значи ,че аз и детето ми ще вкараме нова мода - омачкан и смачкан  Wink
Тази мода си я има Wink А иначе аз гладя дрехите,които се нуждаят от гладене,не всички.Не ставаше въпрос да не се глади,а само при нужда.Защо да гладя чаршафи,чорапи,шапки или лигавници...Пускам ги на 60 градуса ,после сушилня и са готови за прибиране.

# 115
  • Мнения: 3 760
Гладех до навършени 2-а месеца. Само тази страна на дрехата, която беше  в контакт с кожата или ставаше за гризане  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт