Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте, мами скоро ми предстои раждане,и големият въпрос е къде Simple Smile?в Пловдив.
Спряла съм се на втора градска най вече заради малкото отделение в което да ми е по спокойно, та питам има ли мами скоро раждали там,интересува ме като цена,вещи които трябва да занеса и най вече доктор Карагьозян?

Последна редакция: сб, 10 мар 2012, 22:12 от pepyta2482

# 1
  • Fort Worth, TX
Вземи се откажи от втора градска и отиди в Окръжна.Добри специалисти, добра обстановка и добро отношение.

# 2
Ами какво да кажа вчера четох много , хубави неща за Окръжна и вече се колебая, ще продължа да чета и май наистина там ще е по добре Simple Smile

# 3
  • Fort Worth, TX
Ами какво да кажа вчера четох много , хубави неща за Окръжна и вече се колебая, ще продължа да чета и май наистина там ще е по добре Simple Smile
Повярвай ми , е ОКръжна е най-добрия избор за Пловдив.А за въпросния д-р не те съветвам.В Окръжна има много добри лекари, които наистина си заслъжава да избереш.Всъщност и никой да не избираш ще те разродят без проблем.

# 4
 Simple Smile Simple Smile Благодаря местя се в другият форум и започвам да следя какво пишат майките там Simple Smile

# 5
За Карагьозян си обещах да правя само лоша реклама. Пълен некадърник е за мен и не бих съветвала никой да се доверява в ръцете му. Заради него направих спонтанен аборт и много съжалявам, че му се доверих. Има доста оплаквания от него в черния списък
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=15237.1125

Така че въобще не ти трябва. Бягай далеч от него

# 6
Blagodarq ti mila ,i az ve4e se na4etoh na kakvo li ne zasega sledq temata na okrajna bolnica Plovdiv..pak da vidime Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт