Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
здравейте,

преди време чух за т.а нар енергоспестяващо фолио за прозорци. доколкото разбирам, идеята му е че след прилагане, прозорецът се държи като к-стъкло и по този начин пести енергия за затопляне на жилището до около 15-25%. някой ползва ли такова и действително ли има такъв ефект? ако да, интересуват ме видове, цени итн.

благодаря предварително!

# 1
  • на Мелмак
интересно..

# 2
# 3
ако някой е ползвал, ще съм благодарна са сподели   bouquet

# 4
Заинтригувахте ме.

# 5
Точно днес дойде брошура на Лидл.Рекламира се самозалепващо фолио,предпазващо от ултравиолетови лъчи,спиращо топлината,частично запазващо пердета и мебели от избеляване.Цената на 2,2/0,75 е около 14 лв.Брошурата не е пред мен и може да не съм точна.
Останах с впечатление,че ще е полезно само през лятото.А от въпросът май е за такова,което ще е удачно за през зимата.
И на мен ми е интересно дали някой го е ползвал.

# 6
Побутвам въпроса.Дано се намери някой,ползвал такова фолио и даде отзив.

# 7
здравейте,

преди време чух за т.а нар енергоспестяващо фолио за прозорци. доколкото разбирам, идеята му е че след прилагане, прозорецът се държи като к-стъкло и по този начин пести енергия за затопляне на жилището до около 15-25%. някой ползва ли такова и действително ли има такъв ефект? ако да, интересуват ме видове, цени итн.

благодаря предварително!
http://brandvisionbg.com/%D1%84%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BE-%D0%B7%D … 1%84%D0%B8%D1%8F/

# 8
Зная, че има фолио, което спира вредните лъчи и топлината с до 60%, но за такова, което да запази топлината вътре не съм чувала.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт