Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 ян. 2006, 10:21 ч.

Къде раждахте в Пловдив?

• 528
  • 12
  •   1
Отговори
Зрдравейте мами от Пловдив! Искам да ви попитам в коя болница раждахте или сте се насочили? Какво ви е мнението за Окръжна болница и Клиника Торакс (като специалисти и грижи)?  Thinking

# 1
  Раждах в Окръжна. Доволна съм и от специалисти и от грижи.
Има много подробни теми дискусии  в Здравен справочник. Виж и там.

# 2
  • Пловдив
И аз бях в Окръжна.Бях приятно изненадана от отношението,не очаквах такова внимание в държавна болница.

# 3
Аз раждах във ВМИ - то,като цяло съм доволна ,но е голяма мизерия Sick(за мой късмет Всички вип - стаи бяха заети)
Сега отделението е преместено на Пещерско шосе,и се надявам хигиената да е на ниво.

# 4
  • В лудницата на 2-рия етаж.
Аз раждах във ВМИ-новото отделение на пещерско шосе,много съм доволна.Бях във ВИП стая,но и другите стаи са същите,само без климатик.,но това беше предимство,т.к раждах лятото.

# 5
  • В лудницата на 2-рия етаж.
Забравих да пиша,че хигиената е на ниво,има климатици и в родилните зали.

# 6
В Окръжна. Доволна съм като цяло. Peace

# 7
  • Пловдив
Весела. Доволна съм. Хигиената е на ниво, отношението на лекари, сестри и санитари също.
При второ раждане може би ще избера ВМИ, заради прекрасните неонатолози там.

# 8
В Окръжна..Simple Smile)Доволна съм..  за повече инфо за Торакс  натисни на " Търсене"  има доста:-))  пък и за останалите болници..

# 9
Аз -във Втора градска-въпреки мизерния вид на болницата-родилното е страхотно-страхотна хигиена,чистичко,новичко.А акушерките страхотни.Е вече е въпрос на виждане дали искаш да раждаш в голяма болница или в малко отделение.Във втора градска отделението е малко и на всеки се обръща подобаващо внимание Hug

# 10
  • До хладилника, който обичам
Във Весела. Доволна съм. Следващото, живот и здраве, пак ще ида там да раждам.
Ако пуснеш една търсачка, ще намериш и доста разкази на родили в Пловдив майки (вкл. моя), сигурно ще ти е интересно да ги прочетеш.

Последна редакция: ср, 11 яну 2006, 11:14 от Бу

# 11
  • Пловдив
В Торакс всичко е перфектно.

# 12
Във ВМИ - новичко, чистичко, доволна съм от грижите в Патологията - след това ме изписаха едва на ден и половина  и съм разочарована от последващите раждането грижи. Но като се замисля, ако ми се наложи, сигурно пак там ще отида!!
Добри неонатолози имат!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт