Бебешката количка - цяла наука за второ висше №15

  • 49 196
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 556
Привет!
Знаете ли в кой магазин мога да видя Cybex Calisto?
Някой от вас дали я има, да сподели мнение за нея.По снимките които гледам ми се струва тясна някак  newsm78

# 46
  • Мнения: 13 512
Привет!
Знаете ли в кой магазин мога да видя Cybex Calisto?
Някой от вас дали я има, да сподели мнение за нея.По снимките които гледам ми се струва тясна някак  newsm78
обади се в Моето бебе, които са вносители и ги попитай в кой магазин са я заредили.

# 47
  • Мнения: 519
Днес ми пристигна Quinny Senz Partyоблачно,мрачно, вече направихме първата разходка и съм очарована от количката Peace Heart Eyes

# 48
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Да се отчета и аз и да поискам малко помощ... след дълго чудене с желаната количка ли да направим компромис или с цената, се сдобих с Щоке от Продавалник, втора употреба. Първоначално бях много доволна, сега я гладам и се чудя дали не сбърках, ама вече е свирено... та да ви питам - има ли вариант за освежаване цветовете на текстила?  Rolling Eyes
Продават отделно текстилни сетове, ама не са евтини. Избеляла ли е и колко
е годишна количката, че като стар ползвател  се интересувам...любопитство.  Wink
И една веселба за stokke за малки мадами.   http://www.ebay.co.uk/itm/DORA-set-covers-stokke-xplory-evo-/150 … sh=item231aef20d3

# 49
  • София
  • Мнения: 44 088
аз малко в страни, но някой знае ли къде в софия има най-голям избор на различни кошници за кола да се видят на живо, евентуално да се пробва в кола?

# 50
  • София
  • Мнения: 25
Привет!
Знаете ли в кой магазин мога да видя Cybex Calisto?  
В магазин "Дундьо",който се намира точно с/у входа на Майчин дом в София.

# 51
  • Мнения: 493
Днес ми пристигна Quinny Senz Partyоблачно,мрачно, вече направихме първата разходка и съм очарована от количката Peace Heart Eyes

Задължително да снимаш че и аз ще избирам скоро и се колебая Simple Smile

# 52
  • Мнения: 6 441
Днес ми пристигна Quinny Senz Partyоблачно,мрачно, вече направихме първата разходка и съм очарована от количката Peace Heart Eyes

Задължително да снимаш че и аз ще избирам скоро и се колебая Simple Smile
И моята утре е тук  Party Ще ти пиша. Peace

# 53
  • Мнения: 3 385
Джиджи, мерси мила... макар че вече определено съжалявам за покупката. Защото продължавам да ръся пари и в крайна сметка хем сметката ще ми дойде същата, само дето количката ще е ползвана  Confused
Мислете хубаво, мили дами!
Поредната ми приумица - нов кош за новородено, на новия модел Щоке, става ли на шасито на предишния модел? Ако някой знае, направо да се ориентирам към поредна покупка  Tired

# 54
  • Мнения: 2 891
За какво ти е този нов кош за новородено?

# 55
  • Мнения: 1
Мами, започнах да се интерисувам от детските колички и се спрях на една, искам да знам някоя от вас дали я позва, дали е доволна и може ли да изрази някакво мнение за нея -
 http://www.bebe-best.com/bertoni-kombinirana-kolitchka-astra-vio … 2011-p-26165.html
Чувала съм, че количките на бертони не са много здрави и колелцата лесно им се чупят, но може да е за определен модел.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 379
Буболинка, аз съм имала Бертони Имола с първото си дете, и с второто я търкалях, на колелата нищо им нямаше. И въобще си беше здрава количка, още е в мазата за всеки случай. Но това  модел от преди 7 години, а миналата година купих на каката една малка, ето такава  ,  съвсем си е здрава и доста удобна, тествах и др подобни в магазина и тази се оказа най-удобна за бутане.

Че се чупят може и да се е отнасяло за някои модели някога, според мен по-скоро в момента  повечето им моделите са дървени. Количката която си показала си мисля, че може и да не не много удобна. Но само си мисля така гледайки я на картинката.

Много важен момент при количките според мен е как е разположен центърът им на тежеста, от това много зависи колко удобно се бута и маневрира с нея.
 

# 57
  • Мнения: 307
Ако искаш бертони. Плазма им е не лош модел по квартала има доста мами, които си я ползват и са доволни и им издъжа
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … products_id/11470

А ако искаш количка с 4 големи гуми виж Х ландерите и Еспиро. Ама те са по цифра ( към 600лв)

# 58
  • Мнения: 1
Тя разликата  между Плазма и  Астра виолет не е голяма. Вчера ги видях и двете в магазина ... разликата според мен на пръв поглед бяха гумите и Плазмата е с нещо като амортисьори  Laughing като неопитна бъдеща майка, бих искала да ми помогнете с центъра на тежеста, какво по точно трябва да гледам и къде трябва да е той?  Embarassed Laughing

# 59
  • Мнения: 2 891
Буболинка, тества се последния начин. Пробвай да и вдигнеш предните гуми, всде едно ще се качваш на бордюр. Ако успеш да го направиш без проблем с бебе (тежест) вътре е супер. Ако ти се наложи да подбутнеш с крак задната ос - не става.

Общи условия

Активация на акаунт