Хининова вода

  • 7 191
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 302
Използвам хининова вода за разтеж на косата, както и да я подхраня. Втривам в корените след всяко измиване на косата. Ефект се забелязва и не мисля че омазнява косата

# 16
  • Мнения: 3 248
Аз също си купих хининова вода,но незнам защо много трудно я открих  Rolling Eyes наложи се да си поръчам в една аптека,след като бях обиколила безуспешно всички възможни аптеки в квартала  ooooh!
Докато я доставят реших да взема хининов шампоан.
 
Незнам от какво спря бесния косопад newsm78 -дали от хининовия шампоан , или от това,че в другия ми шампоан (elsev-за боядисвана коса) сложих малко бадемово масло -(използвам ги и двата на всяко миене на косата)  Sunglasses или пък просто есента е отминала така или иначе и косата ми самичка е спряла да пада толкова много  Laughing
Хининовата вода не съм я ползвала още, ей така си седят шишенцата  Embarassed надявам се да не ми се налага да ги ползвам  Flutter


Есента отдавна отмина...според мен това, което описваш се дължи на хинина. Преди 5-6 години след 2 боядисвания едно след друго, получих страхотен косопад...направих си популярната маска с газ само веднъж, защото резултатът беше впечатляващ...никакъв косопад! Naughty #Crazy Thinking За тази ми история се сетих докато те четях... Blush
Мисля, че можеш да оползотвориш хининовата вода и без да имаш належаща нужда от нея...днес майка ми и компания се прибраха от двуседмична почивка и на всички (поотделно ми споделиха) им било направило впечатление...косата ми била по-лъскава някакси, изглеждала здрава #Crazy. Естествено подобни комплименти никога не са ми в излишък! Laughing Дано наистина е така... Praynig Mr. Green

# 17
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Сестра ми използва хининова вода против косопад. При нея определено им ефект и наистина косата и е доста лъскава. След малко ще излизаме с мъжа ми и задължително ще си купя!

# 18
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А хининова вода с пулверизатор, продават ли? И каква цена е? Няма ли да е много да се мажа и с хининовата вода  и със себорала?

# 19
  • Мнения: 1 234
Онзи ден забелязах в аптеката колко е евтина хининовата вода и тъкно се чудех за какво ще да е.И поняже косата ми е ужас от изрусяванията заминавам да си купя GrinningСега се чудя друго нещо-розовата вода за какво е,защото и тя беше някакви стотинки newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 9 457
Розовата вода се ползва обикновено за лице. Simple Smile
Няма проблем и в косата да пръскаш, но не това  е основното и предназначение.
Иначе като тоник за лице и в състава на почистващи маски с хума може или в почистващи лосиони за лице. Wink
Аз съм си сипвала розова вода в шишенце с пулверизатор и пръскам върху кожата след епилация. Успокоява я. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 234
Розовата вода се ползва обикновено за лице. Simple Smile
Няма проблем и в косата да пръскаш, но не това  е основното и предназначение.
Иначе като тоник за лице и в състава на почистващи маски с хума може или в почистващи лосиони за лице. Wink
Аз съм си сипвала розова вода в шишенце с пулверизатор и пръскам върху кожата след епилация. Успокоява я. Simple Smile
Благодаря за отговора  bouquet Значи и розова вода ще си купя  Party

# 22
  • Мнения: 5 317
А хининова вода с пулверизатор, продават ли? И каква цена е? Няма ли да е много да се мажа и с хининовата вода  и със себорала?
Не съм виждала хининова вода с пулверизатор,но може и да има.
Аз използвам  и двете и ми се отразяват добре на косата.След миене на косата се мажа със Себорал,а през дните до следващото миене с хининова вода.

# 23
  • Мнения: 1 798
Години ползвах хининова вода за фрикции след всяко измиване на косата, но откакто почнах да слагам Себорал я забравих. Peace

Общи условия

Активация на акаунт