На каква възраст може лютеница?

  • 4 685
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 237
Ние ядем и лютеница и всичко,което ядем ние .Давам й каквото поиска да яде,като все пак избягвам силно подправени и не съвсем подходящи за нея храни.Не се  вманиячавам,нека да пробва. newsm68

# 16
  • София
  • Мнения: 1 621
Започнах да и давам лютеница след годинка и 3-4 месеца някъде, пържени филийки не съм и давала.Пържено не е яла още, няма и да яде скоро. У нас не се пържи. Laughing

# 17
  • Мнения: 3 932
Даваm вси4ко, откакто mина на об6то хранене.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 290
Дани много обича лютеница. С кеф яде само лютеница без даже да е намазана на филия. Иначе гледам да го ограничавам към пърженето. Макар че като види пържени картофки докато не му дам не спира да крещи

# 19
  • Мнения: 1 370
Вчера видях темата и реших днес да го пробвам. Резултата беше, лютеница по мокета, дрехите му, дрехите ми, мебелите, но не и в устата му

# 20
  • Мнения: 8 505
Вече давам лютеница.Купена.Домашна няма откъде.

# 21
  • Мнения: 7 430
Днес му дадох за пръв път и му се услади....на мама прасенцето.Днес ще вечеря лютеничка с кашкавалче Wink

# 22
  • Мнения: 2 567
Давала съм лютеница на филийка , поръсена със сиренце.
Пържено=още не и смятам да избягвам като цяло  Stop

# 23
  • София
  • Мнения: 596
Алекс вече яде всичко, и лютеница, ако ви кажа каква ... пикантна на дерони. Ужас, беше ме страх, я корем, я чудо, но нямахме проблем. Вече не я взимам, че той като види нещо на масата и задължително трябва да си вземе.

# 24
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Давам лютеница, но не много често, обожава я  Mr. Green
Пържено гледам да избягвам, но дори пържени картофи яде
когато правим за нас. Май не съм много по здравословното
хранене newsm78, ама то като ми е ящно детето и само
проси...

# 25
  • Мнения: 420
Давам му лютеница от два месеца,за сутрешна или следобедна закуска.Давам му само домашна.От време на време яде Grinning

# 26
  • Мнения: 1 214
В квартала нямаме детска кухня.Майките ако искат могат да взимат храна от детската градина за деца над 10 месеца я дават уж.Най-често закуските бяха фирийка с лютеница.Аз се надявах на кремче,което е най-подходящо за детето ми на тази възраст ,а получавах филия с лютеница,която и сама в къщи мога да намажа за нула време.Но както и да е.Дъщеря ми пък ги обожаваше тези филийки с лютеница.Слага се и сиренце и се размесва  и след това се маже.лично аз много обичам домашна лютеница,а купешката не ми харесва въобще,но малката  и баща и не подбират.Преди  много се втелясвах по храните и за това,че  не може да се яде на обед каквото и да е ,а трябва еди кое си.Сега вече не ми пука-нали хапва нещо,а то все пак не е толкова лошо-например 2 моркова и 1/2 -1 кофичка кисело мляко  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт