Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте!Нова съм във форума и не знам дори дали пиша на правилното място.
  Преди месец започнах да пия Артизия след консултация с лекар.Изпих цялата опаковка,и зачаках да започне цикълът ми.В упътването пише,че това трябва да се случи 2-3 дни след последната таблетка,а на осмия ден трябва да започна да пия следващата опаковка.Днес е седмия ден,а аз още нямам цикъл.Утре е осмия ден и не знам дали да пия новата опаковка,след като не съм имала кръвотечение.След като свърших таблетките ми се появи леко течение,което беше леко кафеникаво,но даже не цапаше бельото ми,само тоал.хартия.Не знам какво да правя.
 
Благодаря за вниманието!

# 1
  • Мнения: 2 445
Здравейте!

Преди всичко, първата стъпка, която трябва да се направи е да се изключи бременност при Вас, в случай, че сте имала полови контакти. За целта е нужно да си направите уринарен тест за бременност. В случай, че тестът е отрицателен, продължете с приема на медикамента след 7-дневна пауза.
В допълнение, имайте пред вид, че при прием на противозачатъчни, много често менструалния цикъл става по-оскъден и най-вероятно слабото кървене е било менструация.

Поздрави,
Д-р Татяна Арабаджи
АГ болница "Д-р Щерев"

Редакция на ключовите думи на тема



Общи условия

Активация на акаунт