Колко хълца бебчо?

  • 1 099
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 505
Abe znam, 4e vsiako bebe hulca i 4e e normalno, no se pitam vashite bebcheta po kolko puti na den hulcat?Moiata du6teria - postoianno. Denem, no6tem predi iadene , sled iadene, dori po vreme na iadene. Niakoi put no6tem tukmo ia prispia ihaide pak- hulcuk-hulcuk!  :crazyeyes:Ta 4udia se va6ite bebenca kak sa ? Simple Smile  ylinfant

Последна редакция: вт, 10 яну 2006, 12:27 от Аурелия

# 1
  • Мнения: 516
Ами и моето дете хълца, но чак постоянно - НЕ! Когато се нахрани или пие нещо, задължително трябва да се оригне иначи започва да хълца, поне при нас е така.

# 2
  • Мнения: 1 410
Първите няколко месеца много хълцаше, но сега вече по-рядко. Обикновено след хранене. Колко е голямо бебчето ти?

# 3
  • Мнения: 344
Елена и тя ужасно много хълцаше някъде до 3 месец. Сега пак хълца, но обикновено след ядене.

# 4
  • Мнения: 702
Винаги след като повърне хълца.

# 5
  • Мнения: 3 929
До 2-ри месец хълцаше много често, особено като не се е оригнал и когото е подмокрен, но сега хълца по-рядко.

# 6
  • София
  • Мнения: 281
бебка халцаше доста често още от коремчето на мама  Grinning! постепенно намаля броя на хълцанията и сега се случва понякога, когато я размеем толкова силно, че чак започне да хълца  Hug

# 7
  • Мнения: 2 271
До 2м когато и беше студено,а сега като повьрне или след силно оригване! Laughing

# 8
  • Мнения: 5 299
Вики хълцаше много, след 3-я месец(мисля че беше) постепенно спря. Сега много много рядко.

# 9
  • Мнения: 2 763
През първите месеци и синът ми хълцаше страшно много. С времето това отшумя и сега ни се случва от време на време.

# 10
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
абе и ние хълцаме ако не сме се уригнали добре или ако повърне

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Ние сме вече далече от бебешкия период  Laughing , но все още много често се случва да се разхълца, а разсмее ли се от сърце е просто неизбежно  Joy

# 12
  • Мнения: 303
До 3тия мес понякога хълцаше по 30мин. И сега хълца, ако се разсмее много. Не е опасно за бебетата и не ги боли. Най-много да се раздразнят, че не могат да спрат Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 488
Каката ни и до сега като се разхълцва-  хълца по цял ден. Почне, спре и пак отначало. Спасение никакво. От бебе е започнала и досега не е спряла. Вярно е, че сега се случва на 1-2 седмици да има ден за хълцане, но допреди 1-2 години  се случваше доста по-често. С малкия нямам този проблем- да, хълца , но много рядко. А каката съм я водила  на доста прегледи и нищо смислено не чух, но поне всички бяха единодушни, че хълцането не е проблем за детето

# 14
  • Мнения: 247
Ами различно - има дни много често, а има и такива, през които не го чувам. Предимно след хранене и силно уригване Grinning Като се замисля, май преди повече хълцаше, а в корема направо не спираше tooth

# 15
  • Мнения: 2 047
  Хълца, когато й стане хладно.

# 16
  • Мнения: 5 790
Ако искате ми се смейте, но моята красавица, още в корема ми хълцаше. Първия път като усетих нещо странно, много се уплаших, докато не разбрах, че всъщност хълца. Беше много смешно, защото целият ми огромен корем се тресеше на равни интервали и то доста често.  Laughing

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ние сме вече далече от бебешкия период  Laughing , но все още много често се случва да се разхълца, а разсмее ли се от сърце е просто неизбежно  Joy
I pri nas e същата работа Peace

# 18
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ами хълца си детето,особено ако не се е оригнала или се разсмее и много се дразни,че не може да спре.

# 19
  • Мнения: 373
Vseki pyt kogato se urigne sled hrana zapo4va da hulca. Po vreme na bramenostta mi sy6to postoqnno hulca6e.

# 20
  • Мнения: 1 370
Само, когато се смее. Започва на секундата да хълца и така се забавлява двойно

# 21
  • Мнения: 574
С хълцането си започна още в корема ми.Веднъж седнах да броя,а тя си беше почнала вече и само моите отброявания бяха 360.Друг път 220 и аз съм заспала,а дали е продължила  newsm78 ,незнам. Хълцаше си поне по 2-3 пъти на ден още в тумбака. После така си и продължи. Чак не смеехме да я разсмиваме,че разхълцаше ли се силно продължаваше по 1час и задължително още 3 пъти през деня.На другият ден разреждаше и така до минимум 1път на ден. И сега си е така ,но вече е по рядко.Казват,че до три години малко го преодоляват. Една приятелка ми каза,че на дъщеря и и помагало само захар под езика ,но детето трябва да е по-голамо. Нищо не помага. Можеби само ако се промени дишането рязко ,за да се спре съкращаването на диафрагмата. Това помага ,но пак сте малки. Не говоря, за непоемане на въздух дълго време,а за някъкво рязко физическо действие.

# 22
  • Мнения: 505
kak sti use6tali v korema be hora. Az niamam takuv spomen da e hulcala v korema newsm78mnogo stranno?!

# 23
  • Мнения: 78
Хълцаме си Wink Като по-малко - след хранене,ако не се е уригнала (на нея и беше много трудно да се уригне-добре, че се научи Wink ). Сега като почне да се смее с глас задължително се разхълцваме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт