Необходимо ли е лицемерието тук?

  • 25 876
  • 625
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 12 662
Неам време да ви чета назаде, ама гледам, че сте заапали Аргентчо нещо. Не знам що, ама мене ме радва в известна степен човека. Не го знам кой/коя е, но ако някоя мацка ми подшушне на ЛС кой/ коя е Argent ...

Важното е да имаш време да пишеш.  А ако натиснеш последни публикации, можеш да проследиш израстването на личността му. Но сигурно и за това нямаш време. 

# 616
  • София
  • Мнения: 5 883
минзухар, доколкото разбрах, младежът е възмУтен и огОрчен от твоите изяви в темата за Софка и евровизия.
По случая е пуснал тази тема.

# 617
  • Мнения: 2 401
На минзухар  никога не му е пречило различнто мнение, пречат му елементарните тъпотии с агресивен  н'анс.

# 618
  • Мнения: 12 662
минзухар, доколкото разбрах, младежът е възмУтен и огОрчен от твоите изяви в темата за Софка и евровизия.
По случая е пуснал тази тема.

А стига, бе. Минзухар ли е виновна за огорчението на младежа? Тази тема така и не я прочетох, не защото нямам време, а защото ми е противна.

# 619
  • Мнения: 329
Елица, "доколкото разбра", ама кво да правим - май в крайна сметка не разбра.
Нищо общо с реалността. Какво е правила минзухара при Софка? Даже и не знам.
Гризане на джигери ли е имало?

Мила бабо, аз не бих нарекъл това огорчение. И не е виновен нито минзухара, нито лалето, нито лайкучката. Чисто и просто потребители, които тук са сериозна цифра, и които влизат в теми, не за да кажат нещо по същество, а за да бистрят семейния живот, ценностната система, сексуалния нагон или външния вид на авторите на темите или на разни други потребители, без да ги познават изобщо, са ми неприятни. Е тва е. С две думи. Да влагаш толкова много отрицателна енергия към хората и да плюеш на всяка цена за спорта, това за мен е нещо, което е в пълен разрез с моята същност. Благодаря за вниманието - текста чете Трендафилка Немска.

# 620
  • София
  • Мнения: 5 883
Трещерица, поне така предполагам, базирайки се на първоначалното обяснение, ама гле'й сега по-различно чете Трендафилка.

# 621
  • Мнения: 2 093
вьзможно ли е тази тема да е стигнала до 42 страница  Rolling Eyes

# 622
  • Мнения: 2 401
Па минзухар некак си така  и не можа  да разбере, как  скромното му мнение, че песньовката на Софка е пълен боклук, можа да предизвика  реакциите, които получи. Ето това е неестествено и ненормално, дали па не беше лицемерие?

# 623
  • Мнения: 170
Цитат
вьзможно ли е тази тема да е стигнала до 42 страница  

Aми скука е, няма нови интересни теми и кой мине замине и все те тука се спира. Така като гледам, има няма почти целия форум Wink се извървя... Laughing ...

Работата стана:

Кой разбира,
тук се спира,
да си ръфне от Аржан,
ей тъй за зор заман,
да не би да се мине
и темата да отмине,
без неговото мнение,
за собствено успокоение,
два реда да драсне в захлас
ей на, разписах се и Аз. Laughing Wink Laughing

# 624
  • София
  • Мнения: 1 074
А разбралият се свира,
неразбралият не спира,
рече - "га" и тъй утече,
панаирът почна вече!
Че и пролетта дойде,
разигра моми, поде
да ги хване за полите,
па да ги сбере с момците!

# 625
  • Мнения: 945
Темата стана за Литературния форум Laughing

Общи условия

Активация на акаунт