Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 88

  • 50 097
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1
Привет !  Hug Сърдечни благодарности на екипа ! Изключителни сте !  Kissing Heart
Хриси и Евелин прекрасно илюстрирате мислите и чувствата на Керим ! Благодаря Ви !
Дани за мен е като една фея, всеки неин пост ми носи интересна информация  Hug
Славена и мен вчера ме цепеше много яко главата, при нас и времето е някакво никакво.
И аз да си кажа,че съм горда студентка по Право.  Sunglasses Изглежда,че и аз съм за цвят.  Laughing
Приятен ден на всички, аз се връщам към големите книги. Среща вечерта в 20.00  Hug

# 736
  • Мнения: 824
nianta, имаш едно рамо  hug По професия съм икономист, но по стечение на обстоятелствата работя като графичен дизайнер. За протокола: и двамата с мъжа ми сме Водолеи - отнесена работа.
Hug ееее, много се радвам, ето, че и нашите редици се увеличават

# 737
  • Мнения: 11 981
нашата работа стана като в онази реклама "Събрахме се" Joy

Хайде да си ходим в новата тема smile3506

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Зори, чети слънце, че не се знае кога може да ми потрябва адвокат (засега се разминавам само с доматки, ама знае ли се  hahaha Joy)

Даника Hug много благодаря за интервюто  Hug Много хубаво впечатление ми направи как са подбрани за ролите  - Алтънчо без кастинг  newsm53

# 739
  • Мнения: 1
нашата работа стана като в онази реклама "Събрахме се" Joy

Хайде да си ходим в новата тема smile3506
Отбих се само да ви поздравя отива да работя ще се видим в новата тема.
Благодаря за превода момичета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Вале и на теб едно голямо благодаря.

# 740
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Момичета вижте какво си копнах от фейсбук страницата.То си знаем повечето неща...
Скрит текст:
След своето брилянтно изпълнение във въплащението си на Керим и Фатма през първи сезон на сериала „Каква е Вината на Фатмагюл”, Kadir Has University - избра двете звезди – Енгин Акюрек и Берен Саат , и ги награди за най-добър актьор и най-добра актриса на Турция за 2011

Енгин и Берен присъстваха на церемонията в резиденцията на университета за да получат своите награди сред голяма пресконференция състояща се от много журналисти и репортери в Турция.

Докато получаваше наградата, Енгин изнесе малка реч в която каза: „Тази награда е специална за менл, защото ме мотивира в работата ми и съм щастлив да бъда тук, като благодаря на всички за цялостната ви покрепа”. Берен също изрази своето щастие за тази награда.
Заслужава си да се спомене че втори сезон на сериала се излъчва в момента в Турция, където вече са гледани 26 епизода от всичките 41(номера на сериите е общо 80), и тези серии са на върха на класациите за най - добър сериал, най – добра актриса и най- добър актьор, както и най добър режисьор

Последният епизод ще бъде излъчен на 14 Юни, няма да има трети сезон , и както обеща директора Хилал Сарал последният епизод ще включва много неочаквани изненади за феновете на сериала, който според статистиката в Турция е все още на върха.

# 741
  • Мнения: 1
нашата работа стана като в онази реклама "Събрахме се" Joy

Хайде да си ходим в новата тема smile3506
Отбих се само да ви поздравя отива да работя ще се видим в новата тема.
Благодаря за превода момичета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Вале и на теб едно голямо благодаря /аз съм била само за Енгинчо  Embarassed/.

# 742
  • Мнения: 0
Зори, чети слънце, че не се знае кога може да ми потрябва адвокат (засега се разминавам само с доматки, ама знае ли се  hahaha Joy)

Даника Hug много благодаря за интервюто  Hug Много хубаво впечатление ми направи как са подбрани за ролите  - Алтънчо без кастинг  newsm53
Аз останах с впечатление, че и Мелиса е без кастинг. То без пробни снимки май не минава. Само Енгин все се доказва.

# 743
  • Мнения: 6 529
Благодарности за експедитивния превод, момичета!  Hug Добре че ви има  Heart Eyes

# 744
  • София
  • Мнения: 1 541
Благодарности за експедитивния превод, момичета!  Hug Добре че ви има  Heart Eyes



и от мен - обичам ви   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт