Кога напълно спира кърмата ?

  • 885
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 229
Момичета питам понеже от около 2,5 месеца спрях да се цедя, а все още като си стисна зърната потичат по няколко капки. Докога ще е така? Не трябва ли да спре съвсем Confused . Знаете ли дали е нормално, че почнах да се притеснявам Cry

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Консултирай се най- добре с лекар. При мен отне близо месец- два до като секне. При, а леля ми, горката, за 30 години не и спря напълно, едва скоро отиде да и бият инжекция. Това- сериозно.

# 2
  • Мнения: 229
Цитат на: Erica
При, а леля ми, горката, за 30 години не и спря напълно, едва скоро отиде да и бият инжекция. Това- сериозно.

Ужас как 30 години, защо не е отишла по рано.

Момичетааааааа, които сте спрели да кърмите кажете моля при вас как е ???

# 3
  • Мнения: 255
Аз още нямам опит ,но нали имало някакви медикаменти за това, дори скоро имаше подобна тема Wink
Успех Sign Exclamation

# 4
  • София
  • Мнения: 173
При мен при първотодете, а и сега минаха 6-7 м. преди да ми спре напълно кърмата ( кърма е силно казано, просто при стискане на зърното се появяват 1-2 капки). И в двата случая имах малко кърма и дохранвах от самото начало, въпреки огромното ми желание да кърмя продължително време. Тъпчех се с чайове за кърма, коприва и какво ле не. Спрях да кърмя когато за цял ден не можех да събера и две чаени лъжички.

# 5
  • Мнения: 654
Аз от 5-6 месеца не кърмя вече.Не съм пила хапчета за спиране на кърмата,тя си спря естествено.Ако стисна зърната на гърдите изтича по1-2 капки.Ходих на мамолог,защото започна да ми се появява по една бучка преди месечният ми цикъл,която изчезва когато цикълът ми свърши и освен за тово разговарях с него и за тези капчици.Той каза че при всяка жена е различно може и след една година да спре,а може и след десет години да изцеждам по малко.Това не било проблем,да не се притеснявам. Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 3 630
Аз кърмих бебчо до 6-тия месец. След като спрях да кърмя поне още 1 година можех да изцеждам по няколко капки кърма.

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Цитат на: tuti
Цитат на: Erica
При, а леля ми, горката, за 30 години не и спря напълно, едва скоро отиде да и бият инжекция. Това- сериозно.

Ужас как 30 години, защо не е отишла по рано.

Момичетааааааа, които сте спрели да кърмите кажете моля при вас как е ???


Не се шашкай, открили, че не е никак добре с хормоните. И мен ми е странно, че толкова време не е предприела нищо, уж и тя е лекар...

# 8
  • Варна
  • Мнения: 5 499
При мен това изцеждане на няколко капки изчезна около месец и половина след като спрях да кърмя. Не съм пила нищо. Спря си само.

Общи условия

Активация на акаунт