Козметиката на Мустела

  • 1 135
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Още от раждането ползваме продуктите на Мустела-шампоан,лосион за тяло,кремове за подсичане.Мажех я от 3 месец със зехтин,но и излезнаха едни пъпчици около вратлето и на гърба и сега взехме пак на Мустела-Стелатопия.Доволна съм от козметиката,особено шампоана-пяна го ползвахме 4 месеца една опаковка  при ежедневно миене и мирише страхотно.Чувала съм добри отзиви за Бюбхен,но не ми мирише хубаво и не съм вземала.

# 16
  • Мнения: 5 370
Колд-крема и Мустела Стелатопия-с две ръце.
Иначе и аз разсъждавам като Нати Нат-първия месец карахме на зехтин, че даже май и втория.
За ваната ползвах-и още ползвам-Бюбхен.

# 17
  • Мнения: 1 999
Доволна съм от козметиката! Peace Ползваме шампоанче, кремче за подсичане и кремче за тялото.

# 18
  • Мнения: 781
Много съм доволна. Ползвам доста неща, но  като новородено ползвах зехтин. Сега изцяло Мустела.

# 19
  • Мнения: 1 645
Много съм доволна от Мустела,но първо започнах със Клоран(Мустела не беше излезнала още)Ползвала съм доста от  продуктите им,но от колд - крема не съм доволна.На Клоран беше много по хубав(яд ме е че не купих пак от него).Кремът им против подсичане също е много хубав,лосионът им също.















# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 62
Аз съм много доволна

# 21
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз съм доволна от Мустелата, в момента ползваме 4-5 продукта.
Но от първия ден ползвах зехтин и то доста време.

# 22
  • Мнения: 384
Явно е ,че при всяко дете козметиката действа различно.Въпреки,че съм луд маниак на тема козметика и бях накупила какво ли не,се въздържах и до третия месец бяхме само на преварен зехтин и крем за подсичане на Нивея,който за мен е невероятно добър.Инъче на Мустела съм ползвала лосиона за тяло,шампоана и почистващата емулсия,без отмиване-доволна съм.

# 23
  • Мнения: 8 769
Ползвали сме Мустела и Чико, доволна съм и от двете, Мустела-та с нищо не е по-добра от Чико /по-евтина и мирише по-хубаво/   Peace
Стига бебето да няма капризна кожа - Чико е много добър избор. Продължавам да мажа дъщеря си с тази марка мляко за тяло.
Но: Синчето ми е с много чувствителна кожа. Започнах с Чико, но се наложи да спра. Минах на Мустела. Доволна съм.

# 24
  • Мнения: 505
ami hubava e kozmetikata i mnogo malko se izpolzva ot neia. Mnogo e konomi4na! Malko e skupi4ka no puk dulgo vreme se polzva. Nie imame krem za suha kogakoito e okolo 20 lv. i edo krem4e za liu6te6ta se koga (za buzkite i 4elceto_poniakoga se beliat)i sme dovolni.

Общи условия

Активация на акаунт