Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 март 2012, 14:13 ч.

Слънчеви очила KWIAT

• 8 904
  • 11
  •   1
Отговори
Какво е мнението ви за тях? Нямаме в града ни, а си харесах едно моделче, дали да си правя труда да ги издирвам?

Ето тези ми харесват
http://www.pazaruvaj.com/slynchevi-ochila-c4077/kwiat/ks9044-p47 … 4194/galeria.html

# 1
  • Canada
Имам модел на KWIAT от около две години. Доволна съм от качеството, нося ги и през лятото, и през зимата. Срам ме е да кажа колко пъти съм ги изпускала и удряла, но още са перфектни. Според мен си струват Peace

# 2
Аз също имам очила на KWIAT повече от 4 години.Спомням си ,че когато ги купувах ми се сториха скъпи . Определено след толкова време сега си давам сметка ,че си заслужават.

# 3
Какво е мнението ви за тях? Нямаме в града ни, а си харесах едно моделче, дали да си правя труда да ги издирвам?

Очилата на Kwiat са с добро качество  Peace
Струва ми се обаче, че този модел ще ти е доста големичък, не че съм те виждала  newsm78
Има много по-актуални модели на тази марка, това което е в подадения от теб сайт са стари модели.

# 4
Мнозина мои познати хвалят тази марка. Питай в оптиката, все пак са длъжни да те информират за характеристиките.

# 5
И аз съм чувала положителни мнения за тях.

# 6

Очилата на Kwiat са с добро качество  Peace
Струва ми се обаче, че този модел ще ти е доста големичък, не че съм те виждала  newsm78
Има много по-актуални модели на тази марка, това което е в подадения от теб сайт са стари модели.

Женя, бих изпробвала всички, но нямаме в града си, разгледах и новите, но те са още по- големи сякаш....Какви са цените на новите колекции, да се настроя  Wink

# 7
100 - 150 lv.

# 8
http://www.sunglasses-shop.bg/index.php?route=common/home

Това е можеби единственият нормален български онлайн магазин за слънчеви очила!

# 9
Супер, и цените ми харесаха, но не мога да си купя очила он лайн  Cry

# 10
Супер, и цените ми харесаха, но не мога да си купя очила он лайн  Cry
И аз съм на мнение, че не се купуват очила така
Незнаеш дали ще ти подхождат и дали ще са удобни и дори не си сигурна какво ще получиш срещу парите си

# 11
Сайтът не е направен добре. Снимките са малко и не дават ясна представа за модела. Няма и точни размери, тези които са дадени, лично аз не ги разбирам в см. в мм, ли са и какво мерят. Има сайтове, където можеш да си качиш снимка в паспортен размер и да пробваш очила. След това няма описание за оцветеността на стъклото.

Общи условия

Активация на акаунт