Системата МИНУС 60- 32 тема

  • 51 781
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11
Здравейте в този хубав слънчев ден  Sunglasses. До сега бяхме на разходка с малчо, голямо гонене падна с една топка...за днес това ще ми е спорта май  Crazy.

Иначе гледам всеки ден да правя упражнения за корема, дупето и краката в домашни условия. Декември хадихме на фитнес с Бенджолина, но както каза тя болести едно друго и спряхме  Embarassed.

Отчет за днес:
з: две препечени филиики с масло и сирене
о: сандвич от магазина, просто нямаше нищо друго покрай градината
в: кюфтета на скара

# 46
  • Burgas
  • Мнения: 33
Здравейте,
отчета за вчера
з-кисело мляко с нестле фитнес
о-салата риба тон и царевица
в-3 варени яйца и малко филе

днес такава разходка спретнах, че фитнес не ми трябва Simple Smile

# 47
  • под Витоша
  • Мнения: 185
Здравейте и от мен! Отчет за вчера:
з - тост с шунка и кашкавал, вафла
О - задушени зеленчуци(карфиол, броколи, моркови) с масло и кашкавал
В - зелена салата с кис.мляко
Днес :
З - кроасан с масло, 1/2бутер баничка
Д - скумрия на скара, шопска салата
В - бяхме на кино и ядох пуканки около 16.30 - знам, че не трябва  Embarassed и реших това да ми се брои за вечеря
И двата дни докарах водата до 1.5л.

# 48
  • Мнения: 588
Някой питаше за мусаката, аз като готвя - ям за закуска после мусака, не мога просто Simple Smile да я оставя. За момента задържам минус 6тте си кг от Нова година насам, но чакам мц и освен това ям повече сладко сутрин  ooooh! ...
Иначе яко плуване и сауна, умирам от кеф всъщност Simple Smile

# 49
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Здравейте момичета.
Адски ми е трудно да удържам правилата през уикендите. Вчера в това хубаво време бяхме навън, обядвах в 15ч. след като се прибрахме, как после да искам минус ...
Захванала съм се от няколко дни с упражнения в къщи.
Като си гледам резултатите от месец съм на нитка. Въртя 1.5-2 кг. напред назад ... явно отново съм във фаза задържане.

Хубав слънчев и системен ден желая   bouquet

# 50
  • Мнения: 86
Видях, че в упътването пише, че не се препоръчват закуски между храненията. Има ли някой, който все пак си хапва плод между обяда и вечерята? Мисля си, че ако не хапвам поне по 1 ябълка, ще преяждам на вечеря, която и без друго е оскъдна, и ще се откажа бързо. Предложения какво да направя?

# 51
  • Варна
  • Мнения: 3
вчера
з-1 слепнат сандвич с шницел и 1 слепнат сандвич с маргарин и крема сирене,чай със захар
о-варени картофи,запечени със сирене и яйце
в-1 ябълка и 1/2 кис.мл.

# 52
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен в новата темичка  Hug

Не пиша много често напоследък, за което се извинявам, но уж системствам ( с леки прегрешения, предимно в почивните дни). Купих си самолетен билет за почивка в родината лятото и трябва да се стегна вече, няма за кога.

Отчета за днес з- баница, чай, киндер буено о- печена риба с салатка домати и краставици в- 2 портокала и мляко

Ще се отчета утре, за да видя дали кантарев не е решил да се размърда, и ако е дано е надолу Simple Smile

Прекрасен слънчев неделен ден на всички

Последна редакция: нд, 18 мар 2012, 12:19 от Shishimoncho

# 53
  • Мнения: 0
момичета здравейте аз съм привърженик на системата и имам 3 кг и половина още за сваляне и ме интересува дали с нея се отслабва максимално , че е бавно .. имах за сваляне 6 и после станаха 3 тоест трябва стана 48 49 ... просто да изчистя излишъкът защото съм нисичка  и 3 кг ама си личат .... и още нещо ... понеже обичам обичам сладичко било то под формата на мляко с бисквити или парче кекс или палачинка ... не говоря за мн тежко сладко , но го обичам та дали ще отслабна по бързо ако го огранича до 2 пъти седмично и на обяд ям повече протеини защото по системата на др папе съм номад и по бързо разграждам протеините .. режима му също не е лош , но стигнах до извода ,че предпочитам системата ... та такаа или по добре да си хапвам всеки ден по мъничко или когато ми се случи ДА ХАПНА повечко или по тежко сладко за закуска , на обяд задължително да са протеини а не боб картофи ле6а или макарони ..... вие кажете , а на вечеря предпочитам да хапвам месо или кисело мляко .... което е пак малко по др папе  но не противоречи на мариманова .... като чета менютата ви и вие си позволявате банички и такива нещица .... та мисля менюто ми за утре да е :
з - малка домашна пица или питка ще видя на какво да направя половината тесто много е вкусно пълня го  с каквото има вкъщи
о- пържоли с месо и салата или малко салам ще си изпека
в - пържола или мляко с ябълка
а сладкото за тази седмица мисля да е макарони палачинка , бисквити с мляко , и дребни постни сладки .....  а и друг проблем от по другата седмица ще се връщам вкъщи в  8 часа ужас заради работата ми е ... и няма как да ям  в 6 .... някой може ли да помогне по въпроса .... много ще съм благодарна ако се отзовете на въпросите ми ... или  с критики или с съвети ... лек и успешен ден

# 54
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Видях, че в упътването пише, че не се препоръчват закуски между храненията. Има ли някой, който все пак си хапва плод между обяда и вечерята? Мисля си, че ако не хапвам поне по 1 ябълка, ще преяждам на вечеря, която и без друго е оскъдна, и ще се откажа бързо. Предложения какво да направя?

Опитай и виж как ще ти се отрази.  Peace
Аз съм закусвала преди следобяд (плод някакъв), не ми се отразяваше, в смисъл, не ми пречеше на свалянето.

# 55
  • Мнения: 116
опитах се да попостя тази година, но много е трудно да се комбинират постене и системата, но е невъзможно, но при мен не се получи особено и вместо сваляне имаше качване на килограми Simple Smile

# 56
  • Мнения: 11
Здравейте  sun, това хубаво време още повече ме мотивира да се стегна до лятото Simple Smile.

отчетче:
з: два сандвича с шунка и кашкавал + две редчета натурален шоколад
о: 100 гр. форнети + кафенце
в: салатка от домати и краставици + портокали

# 57
  • Мнения: 86
Видях, че в упътването пише, че не се препоръчват закуски между храненията. Има ли някой, който все пак си хапва плод между обяда и вечерята? Мисля си, че ако не хапвам поне по 1 ябълка, ще преяждам на вечеря, която и без друго е оскъдна, и ще се откажа бързо. Предложения какво да направя?

Опитай и виж как ще ти се отрази.  Peace
Аз съм закусвала преди следобяд (плод някакъв), не ми се отразяваше, в смисъл, не ми пречеше на свалянето.

Аз по-скоро искам между обяда и вечерята.

Благодаря за инфото, Нощни очи   bouquet

# 58
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Е да де, по нашия край му викаме следобедна закуска!  Laughing

# 59
  • Мнения: 86
Нощни очи, Joy Joy Joy Прочетох предиобедна. Благодаря за помощта Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт