Жената Козирог 3

  • 38 875
  • 637
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 405
Ох, аз пък за оценки никога не съм се корила, преценявам винаги доколко са ми точни знанията и какво да очаквам.
Иначе в работата знам, че мога и по-добре и се стремя да го постигна доколкото ми позволяват силите. Знам на колко и какво съм способна и не си слагам летви, за които нямам способности...

# 31
  • Мнения: 48
Съгласна съм , но да се стремиш е едно.Когато обаче не го постигаш , защото това е невъзможно във 100% от случаите е друго.Говоря за нагласа и себеусещане като цяло, не толкова за стемежа и желанието.Перфектни хора няма, всеизвесно е.Факт е обаче, че Козирога особено жените сме свръх амбициозни и целеустремени.

Винаги е сложно при козирога  Peace Той прекалено много мисли и анализира !  Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 5 443

Винаги е сложно при козирога  Peace Той прекалено много мисли и анализира !  Wink
Ох,да и аз съм от мислителите,мнооого трудно взимам решения,дори и да не са с особена важност,нерешителна съм.Човекът до мен-лъв много ми се дразни на това мое качество.

 Имаме ли тук двойка козирози?

# 33
  • Мнения: 48

 Имаме ли тук двойка козирози?
[/quote]

Много бих искала да имаме , ще ми бъде много интересно  Wink

# 34
  • Мнения: 410
Момичета мисля че комбинацията ще е умопомрачителна....Не ми се е случвало, но си представям следната картина....ще се анализират постоянно, всеки ще се мъчи да бъде лидер, ще е перфектна чистота в дома им... ха някой е взел нещо и не го е върнал на мястото му ще хвърчат глави  hahaha (или поне аз съм такава  Rolling Eyes  Blush )

# 35
  • В близката далечина...
  • Мнения: 18
catwalk е такова е и моето душевно състояние в момента...вечно недоволна newsm78
За изпити...без проблем съм ги взимала (с много учене разбира се) и винаги съм взимала стипендия за това...Сега обаче е друго, за 10 месеца се опитвам да напредна в един език до толкова, че да започна да работя по специалността си.Въпроса е , че полагам много усилия наистина ...но резултатите не тези които искам и съм свикнала...и съм адски неудоволетворена и целия свят ми е крив...От десет месеца съм яхнала метлата и не мога да сляза от нея Twisted Evil
Добре , че мъжа ми е свестен, че....нямаше кой да ме изтърпи...В нашето семейство сме повечето рогати -аз коза, мъжа ми е на границата на овен и телец, дъщеричката ми на границата на лъв и дева...при нас е весело Laughing

Оооо имала съм гадже козирог във вече осъзнатите си 23 години тогава...Моля ви, зарязах го.Не съм срещала и до момента толкова праволинейно и тесногръдо същество...Беше решил , че може да диктува живота ми, облеклото ми...всичко.Е да ама не е познал и винаги водещото при него беше "какво ще кажат хората"....ей.....Само в едно имаше голяма плюс...не изневеряваше, морала му беше като на светец...За секса ....най-лошия в живота ми до момента....абсолютен егоист  bowuu Държа да отбележа, че не генерализирам и слагам етикети, а споделям личен опит и преживяване Grinning

Последна редакция: чт, 15 мар 2012, 15:57 от lllora

# 36
  • Мнения: 274
Лорче, ако сме доста  влюбени и усещ, че това е човека на живата ти,не бих обърнала внимание каква зодия е. Пък и по мое време нeразполагахме с  такава инфо за съвместимост между зодиите, затова в  отношението и връзката ми , проявих и показах готовност за компромис; после дойде съвместната адапация към навиците на половинката ; дори и желанието да опозная  лошите му страни ....а всичко това доведе до дългия ни съвместен живот, на пук на астролозите  Wink  за несъвместимоста на зодиите ни.
Мадам Дьо Помпидур, за лампите не съмсагласана  Laughing , обичам светлината  Laughing , дори и в специалните моменти  Wink

# 37
  • В близката далечина...
  • Мнения: 18
Лорче, ако сме доста  влюбени и усещ, че това е човека на живата ти,не бих обърнала внимание каква зодия е.
Ооо да така е, все ми се казваше че овен(това е зодията на мъжа ми) и коза са взривоопасна комбинация, но аз си продължих с рогата напред и...си вплетохме взаимно рогата с моята половинка Grinning.
Много харесвах въпросното момче, но държанието му успя за кратко време да ме свали на земята и да го погледна в реални краски Grinning Поне от моята си призма  Grinning

# 38
  • София
  • Мнения: 4 349
Какво се активизирахте? За нула време изписахте толкова много! Hug

# 39
  • Мнения: 274
Наде, нали знаеш как е при козирозите бързо се палят и бързо угасват  Wink . При мен е така, ако ми хрумне внезапно идея или желание трябва да стане на часа...мине ли време и се проточат нещата във времето, желанието ми и интереса изчазва  Wink

# 40
  • Мнения: 405
Наде, нали знаеш как е при козирозите бързо се палят и бързо угасват  Wink . При мен е така, ако ми хрумне внезапно идея или желание трябва да стане на часа...мине ли време и се проточат нещата във времето, желанието ми и интереса изчазва  Wink
направо се изпаряват и при мен...

# 41
  • Мнения: 60
Наде, нали знаеш как е при козирозите бързо се палят и бързо угасват  Wink . При мен е така, ако ми хрумне внезапно идея или желание трябва да стане на часа...мине ли време и се проточат нещата във времето, желанието ми и интереса изчазва  Wink

Точно заради това ми качество винаги съм си мислела, че съм много непостоянна...пък то се оказа, че щом не става, значи наистина не го искам достатъчно, иначе каквото си наумя сериозно, веднага става.

# 42
  • София
  • Мнения: 5 443

Мадам Дьо Помпидур, за лампите не съмсагласана  Laughing , обичам светлината  Laughing , дори и в специалните моменти  Wink

И аз и аз,много обичам и светлите цветове.

# 43
  • Мнения: 48
Здравейте момичета , как сте днес  Wink
Да продължа темата за мъжа и жената козирог, аз пък не знам защо, но си мисля че чудесно могат да се допълват взаимно...кой би ни разбрал и оценил най-добре , ако това не е мъжът козирог
( разбира се че хората са различни и това че са от една зодия на гарантира тяхната хармоня в отношенията , но все пак.. Wink )

# 44
  • Мнения: 410
Здравейте и от мен  Hug ....Не знам защо, но аз нещо съм предубедена за тази комбинация....Мъжът на сестра ми е козирог, трябва да ви кажа че с него сме толкова еднакви, всеки знае номерата на другия и вече 11 години откакто са заедно сме с него сме като куче и котка...Може би в любовни отношения нещата да стоят по-различен начин....А пък и като се замисля има ли изобщо зодия която да е достатъчно добра за нас newsm78 Laughing

Общи условия

Активация на акаунт