Бременеене

  • 1 794
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Здравейте мами.
Имам чувството, че съм грозна и дебела, като тюлен се чувстам, а съм само 55 кила очевидо за 6 месец не съм дебела, но все пак ме е срам от мъжа ми даже.
Имали ли сте подобно чувство? newsm78

Последна редакция: пн, 09 яну 2006, 12:54 от мимка

# 1
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Да и много се гордеех с това. Сигурно съм била смешна, но
много държах да си личи, че съм бременна. Сигурно за да
не си кажат хората "Лелеееее тая колко е дебела!" Mr. Green
Иначе и аз се чувствах неудобно пред моя. Embarassed

# 2
  • Мнения: 9 901
Цитат
Пременос и ....

Какво означава заглавието?

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Като бременна-не,но като родих вече нямах оправдание за кг-ти си и ми беше кофти и сега все още ми е кофти.

# 4
  • Мнения: 643
Като си бременна няма какво да се срамуваш, не съм виждала някоя дето с огромен корем да прилича на манекенка. Но повярвай ми, че в очите на мъжа ти най- вероятно си много по красива дори и от Наоми Кембъл. Бремената жена е най- красивата  гледка на света, истината е че понякога дори ми липсва това чувство.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да и много се гордеех с това. Сигурно съм била смешна, но
много държах да си личи, че съм бременна. Сигурно за да
не си кажат хората "Лелеееее тая колко е дебела!" Mr. Green
Иначе и аз се чувствах неудобно пред моя. Embarassed

И аз бях така, нямах търпение да си проличи именно поради тази причина Crazy

# 6
  • Мнения: 1 234
Е,недей така.Не си качила много,я си помисли ако си 70-80  ooooh! За бременна 55 кл си е супер число GrinningАз на трое място щях само да се пъча за да видят хората че съм бременна. Mr. GreenНе ги взимай толкова на вътре нещата,сигурна съм че ще ти мине и няма да се чистваш като тюлен WinkИ пак ти казвам-показвай че си бременна и се гордей и ще се чустваш много по-добре Stop

# 7
  • Мнения: 1 793
Цитат
Пременос и ....

Какво означава заглавието?
и аз това се чудя. да не би да е искала да напише "бременност"

# 8
  • Мнения: 46 488
Влязох да раждам 98 кила и въобще не ми пукаше  Laughing

# 9
  • Мнения: 1 234
Влязох да раждам 98 кила и въобще не ми пукаше Laughing
Ми то така и трябва Grinning,това че ще си родиш дете е много по-важно от това колко си качила и как изглеждаш.После всичко си идва на мястото,важното е детето да е добре Hug

# 10
  • Мнения: 7 186
Не съм се чувствала зле. Е, много ясно че небременна се чувствам сто пъти по- добре, ама това е друг въпрос.
Не качих много кг и си бях почти същата, растях главно на корем. Е, и другаде бях трупнала малко ама то без хич не може. Grinning
Стараех се до края да се поддържам и да изглеждам добре, както и да се обличам с нормални дрехи, а не разни гащеризони и други бременски дрехи. Sick

# 11
  • Мнения: 1 793
абсолютно няма за какво да те е срам. Още повече пък от мъжа ти. Що за странно е това, което пишеш. Та ти носиш дете, нов живот. Това е най-святото. И ще напълнееш /много или малко/, и като тюлен ще се чувстваш на моменти....няма как. И аз последните месеци се чувствах като тюлен, но не за друго, а защото имах огромен корем и много ми тежеше. Иначе въобще не ме беше грижа колко кила качвам и дали задника ми е станал по-голям и т.н. След това всичко си идва на мястото с повече воля и рационално хранене. Най-важно е детенцето да се развива добре и да се роди живо и здраво. Така че наслаждавай се на тези месеци.

# 12
  • Мнения: 5 299
И на мен ми е много чудно заглавието, няколко пъти подминавах темата Thinking

# 13
  • Мнения: 3 164
Честно казано през бременноста не ми пукаше как изглеждам-ядех си и хич не се трогвах че качвам килце по килце Mr. GreenНо след това..... гадна работа, макар, че почти съм като преди, но ето това почти[color=][/color] ме влудява вече Twisted Evil

# 14
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Знам какво ти е. И аз се притеснявах, но мъжа ми се стараеше да ми показва постоянно че в неговите очи съм много красива а и виждах как хората като ме видят и се усмихват, знами не съм била грозна. Грозна съм сега, защото нямам воля да си сваля килограмите. Нямам и време да се поглезя малко някъде в козметичен салон, нито дори в къщи да си спретна нещо за да се поразкрася. Заради малкия се преобличам по 5 пъти на ден и все съм с някакви клинчета и размъкнати блузки. Винаги съм се имала за поддържана жена и това много ми тежи. Най-лошото е че и в очите на мъжа ми виждам че не изглеждам перфектно, но се надявам да разбира че това е временно.

Общи условия

Активация на акаунт