Мъж Телец - 7

  • 66 344
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 741
Я кажете, телци или опитни с телци. Колебливи ли са? Имат ли нужда наистина от много време да решават? Имаме нещо много хубаво, постоянно чувам целувки, обичам, дори планове. Обаче...изчезва. После казва липсваш ми много и иска да се видим, изкарваме фантастично и после пак - тишина ден-два. Сега дните станаха малко повече, а за виждане не се споменава.
@Mia, търпение прояви малко. На мен ми се струва, че този мъж ангажименти някакви лични има. Но не с друга жена, а служебни.

с твоят голям опит ще си мноооооого полезна 
mim 3, Телецът има нужда от: глезене, глезене и пак глезене; иска: любов, любов и мноооого любов; цени най-много: интимните моменти, много да са, качествени да са и истински; мрази: да му се мърмори, да му се правят забележки, когато е ядосан да се спори с него (най-точният подход в такива ситуации е мълчание и търпение).
С една дума: всичко да е по негов вкус и безотказно да се отговаря на неговите изисквания.
Може и обсебване да го нарекат някои, не знам. На мен лично това не ми пречи и не ми тежи. Затова и ми е лесно да живея с него.

# 46
  • Мнения: 1 334
Анджали, ти най-вероятно си водна зодия, нали? Grinning Абдсурд друга зодия да слуша безусловно един Телец Laughing

# 47
  • Мнения: 741
Най-водната - Риби.  Flutter

# 48
  • Мнения: 1 334
Хехе, аз също Laughing Перфектната комбинация просто Телец-Риби Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 741
Аз това отдавна се опитах да го обясня, но доста ядосах някои съфорумки.   bouquet

# 50
  • Мнения: 0
Не знам...ама и аз съм уж от "най-водните", ама нИ сЪ получи наШта  Crazy Но поне вече знам, че следващия няма да е теле  Laughing  Whistling

# 51
  • Мнения: 0
То теле ли е да го опишеш. Цяаааала крава. Айде ве скачайте им на тъпите рога и ги опитомявайте. Като е крава че голям праз Grinning

# 52
  • Мнения: 741
Чарът й е голям и неустоим, даааа...  Grinning

# 53
  • Мнения: 19
[
с твоят голям опит ще си мноооооого полезна  
mim 3, Телецът има нужда от: глезене, глезене и пак глезене; иска: любов, любов и мноооого любов; цени най-много: интимните моменти, много да са, качествени да са и истински; мрази: да му се мърмори, да му се правят забележки, когато е ядосан да се спори с него (най-точният подход в такива ситуации е мълчание и търпение).
С една дума: всичко да е по негов вкус и безотказно да се отговаря на неговите изисквания.
Може и обсебване да го нарекат някои, не знам. На мен лично това не ми пречи и не ми тежи. Затова и ми е лесно да живея с него.
Да бе мила,знам.Знам колко са гальовни и колко обичат да ги глезиш и обсипваш с внимание.На мен също не ми пречи......напротив,харесваше ми да поставям телето в центъра на моя живот,да бъда "обсебена " от него.............ама нещо не ни се получиха нещата.Не знам защо,наистина.Аз като представител на зодия риби мога да кажа,че съм изключително любвеобилна,компромисна и не чак до толкова търпелива личност.......може би  Rolling Eyes.Не знам в кой от двамата беше причината за провала на взаимоотношенията ни  Rolling Eyes,но все си мисля .............че беше в "телето".Два пъти ме остави.И сега след месец и половина раздяла пак започна да ме търси.От 10-на дена ми звъни постоянно.Първо почна с някакви глупави поводи,после почна да звъни проявявайки ревност  Rolling Eyes......неоснователна,но аз си спестих нарочно обясненията,след това ме покани на среща,аз си измислих ангажимент,днес ме покани в тях да ми сготви вечеря  с вино,свещи и т.н.Rolling Eyes.......аз пак я отказах.Без лъжи,просто казах че не искам........Излъгах го разбира се.Исках това повече от всичко на света,ама не мога да разбера целта му.Нарани ме два пъти и макар да съм му го простила вече(знам че много от съфорумците ще ме оплюят  Simple Smile ).........ме е страх,защото не мога да си обясня поведението му,при положение ,че причината за нашата раздяла е че "всичко е страхотно м/у нас,но няма химия...." това са думите на телето............в които аз не вярвам  Rolling Eyes.Съжаявам,но аз усещам друго.Виждам и съм сигурна,че "телето" ме харесва и на сексуално и на ментално ниво............но ме иска тогава,когато не може да ме има......когато не съм негова.Сега ме вижда ПРИВИДНО щастлива,независима от никой и обградена от мъжко внимание(мен това не ме засяга,ама той не го знае) и ме иска..........ама нали няма химия,защо съм му  newsm78 !?Явно си мисли,че съм го забравила прекалено бързо,а в действителност не знае колко много ми липсва и че изглеждам толкова щастлива само пред него.........егати тъпотията.Все едно сме на по 15 години а ние сме на мнооооого повече  Joy Joy Joy.Знам че това не е само до зодия,то си е и до човек........ама аз да си напиша  Hug

Последна редакция: сб, 14 апр 2012, 01:34 от mim 3

# 54
  • Мнения: 0
mim 3...това, което прави твоя, си е направо прожекция на детски филми в голямото междучасие ... Joy  Верно  все едно е15 годишен младеж  Laughing  Когато те имаше до себе си, не те оцени...зарязва те, и то два пъти... Сега, се сетил след месец и половина, че иска пак да си негова,  и  почва да те търси...и така, до следващия път, когато му скимне нещо друго у главата...  Rolling Eyes Мазохизъм му викам аз на това... ooooh! Па кой каквото ще да ми говори  Crazy

# 55
  • Мнения: 741
mim 3, обича те Телето, вижда се отдалече. Дай му шанс.  Praynig
По принцип с Телетата такива преживявания - приливи и отливи - са нещо нормално, имам предвид за тях, де. Такива са си - дълбаят в душата си, в ума си и търсят ли търсят... Отговори, чувства, решения...
Щом ти се обажда и те кани отново - не е случайно, не е за ден-два... Сериозно е нагазил във водите на любовта.
С малко компромиси и повече вяра, можеш и да успееш да го опитомиш (както казва RedBull)  Hug

# 56
  • Мнения: 0
 Анджали, много хубаво е, че си оптимист и даваш кураж...и на мен пред време ми даде и оценям това Hug Аз обаче се страхувам, че  един човек след като е постъпил по един и същи начин два пъти, ще го направи и трети път. Това ще нарани тотално mim 3, която явно  иска сериозна връзка, а не ..иди ми , дойди ми  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 741
С моят Телец преди много, много години преживях нещо подобно. Единствено търпението и вярата, че някои неща на повърхността не са това, което изглеждат, ми даваха сили да изчакам бурите да утихнат и сега не само не съжалявам за направените компромиси, но и знам - това е бил нашият път, трябвало е да го извървим по този начин...
(имахме проблеми, причинени от бившата) Когато Телецът е обичал силно и истински, и не е имало някакви страшни конфликти, той не може просто ей така да приключи връзка. Дистанцира се временно, макар и в нашите очи да изглежда завинаги... А после се връща още по-обичащ и по-уверен, че точно тази жена е неговата дама... И никога не забравя за проявеното търпение и вярната обич, с която сме отговорили на неговото колебание, отдръпване или просто търсене на отговори на собствените си въпроси.

# 58
  • Мнения: 0
С моят Телец преди много, много години преживях нещо подобно. Единствено търпението и вярата, че някои неща на повърхността не са това, което изглеждат, ми даваха сили да изчакам бурите да утихнат и сега не само не съжалявам за направените компромиси, но и знам - това е бил нашият път, трябвало е да го извървим по този начин...
(имахме проблеми, причинени от бившата) Когато Телецът е обичал силно и истински, и не е имало някакви страшни конфликти, той не може просто ей така да приключи връзка. Дистанцира се временно, макар и в нашите очи да изглежда завинаги... А после се връща още по-обичащ и по-уверен, че точно тази жена е неговата дама... И никога не забравя за проявеното търпение и вярната обич, с която сме отговорили на неговото колебание, отдръпване или просто търсене на отговори на собствените си въпроси.

Хубав пост, Анджали!   bouquet

# 59
  • Мнения: 0
Имам теория. Кравата ти се държи така защото не може да повярва, че съществува толкова добра и нежна жена, която го заслужава и е решил да те изтормози за да види да ли наистина си такава или се преструваш. И вече се е убедил, че е прекалил и иска да продължите напред.

Общи условия

Активация на акаунт