138 Northern flags in South winds flutter! Hurrah! Нов BG юнак в US се ражда!

  • 32 971
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 800
Клер, трябва да са унисекс, в категорията за момичета има и разни други модели.

Парочистачката ни е тази. Доволни, но само за пода я използваме.

# 31
  • Мнения: 4 290
 Марлела, много готина госпожицата Grinning и прическа и цялостен стайлинг.
ianajar, и твойта челяд изтървах.
Цонна пак зачезна.

# 32
  • Мнения: 109
То ясно за гарджето, ми майка му в напъна си да го покаже, забрави да честити празниците на Лени и Мишолина! Да са ви здрави и щастливи децата!  Grinning

Clairette, можете всички да ми се смеете дружно вече.  Laughing

# 33
  • Мнения: 2 185
Защо бе джанъм да ти се смеем?

# 34
  • Мнения: 154
Честито на празнуващите и от мен Simple Smile
За обувчици пак си говорите, на моето краката не са му расли от 4 месеца (ако не и повече Simple Smile) последно купих  stride rite и съм много доволна.
Някой да си е купувал прахосмукачка рейнбоу тук в щатите, на нас ни предстои подобна покупка в скоро време и се чудя какво да вземем.

# 35
  • Мнения: 8 163
Rainbow не съм купувала ни тук, ни в БГ. Ние си караме с Dyson Animal, че иначе няма оправия с две котки и едно куче.

Абе тия парочистачки не набиват ли мръсотията в основата на мокета?

# 36
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Парочистачката за дървен под става ли? Все й се каня...

# 37
  • USA
  • Мнения: 559
Става за дървен под, ако е лакиран. Моята я използвам за под и за банята. Моята не става за килим.
Какво представляват хавайките?

# 38
  • Мнения: 2 381
Имаме само 1 стая с мокет и там не чистим с парочистачка. Бубка, става и за дървен под. Не се оставя за повече от 15 сек на едно място обаче. Има си тава, в която се оставя ако е гореща. Нашата е по- обикновен модел от тази на Бенс, довечера ше погледна за повече информация.

Не видях дечицата на Янажар и Бенс  Sad

# 39
  • Бостън
  • Мнения: 13 467
ПЛС кажете какво и кого трябва ше да коригирам в заглавния пост, че вече не помня! Деца да слагам ли, фирми да махам ли и кои?

Парочистачки 2 бр взех назаем от приятели, защото не бях убедена че и тоз разход + тази джаджа са ми нужни... повече по въпроса довечера!

Янажар, плс на лични линк за дечица  Hug

# 40
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 720
От как сме с румбата, се родих - няма мъкнене на прахосмукачки и навиране под мебелите. Само слагам виртуалните стени и готово

# 41
  • Мнения: 2 381
Най- голямата прахосница съм аз. Не само парочистачка, но и лека прахосмукачка (с батерия) купих наведнъж. След като станем от масата вечер мм минава след торнадото за 2 мин. Мнооо мразя петна от к'во ли не върху светли плочки  Rolling Eyes Колко пейпър тл потроших да бърша преди.
Не ми харесва румбата.

# 42
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Видях 2 невероятни госпожици - Галето и Марлела младши. Разкошни и 2те и чаровни до захлас.  Flutter Благодаря на Агент-ката и на Марлела.  Hug Агент, специално мерси за опънатият червен мокет за юнака Солейкин.   bouquet Чакаме да се запознаем с него.  Flutter

Другите дето си играете на туту-бау за вашите чавета комплименти няма щом ги криете.  Crossing Arms

Знам, че Титина има юнак и половина и му се кефя до безкрайност. Страшен малък мъж е и държи волана право.  Flutter

Руми честито, и ръси вируси щедро, по много и нон стоп моля.  Praynig Praynig Praynig От 2 теми за в чужбина пълни с бебета, буквално, а дано чудо ме удари и мен скоро.  Praynig

 Миснели, чакам пълната серия, не само тейзъра.  Praynig Още веднъж честито.   bouquet

# 43
# 44
  • Мнения: 2 980
Дзверовете на бис - след края на работния ден. Има ги във fliсkr, ако не ви се чака (профил ianajar).  Wink

Много хубава девойка на Марлела видях, да ви е здрава!

Последна редакция: пт, 16 мар 2012, 19:41 от ianajar

Общи условия

Активация на акаунт