Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15
Според мен по-скоро е до това дали владееш и до каква степен даден език, което пък е доста разтегливо понятие Hug

Обачеее рано или късно (като при мен Simple Smile ) в CVнцето е хубаво да изгрее нещичко подобно

# 16
Ако не греша CAE и CPE също те вкарват в чужд университет или колеж, но май само в Англия, за САЩ със сигурност искат TOEFL, GMAT и/или др.

# 17
Някои университети, но много малко на брой, признават и CAE/CPE, действително. Първо трябва да се видят конкретните приемни процедури за всеки университет. А и структурата на изпитите е различна. TOEFL и IELTS са т.н академични изпити, т.е текстовете и задачите са сходни на тези, които ще трябва да изпълняваш в университета - слушане на лекции, писане на репорти, академични текстове. Докато обикновените сертификати тестват "общ английски", заради което не навсякъде ги признават при прием на студенти. Но вършат страхотна работа за работа, например. Зависи от специалността може да е по-лесно да проверите дали няма специализиран изпит в конкретната сфера. Има ILEC за правен английски, тестове по бизнес, военен, медицински английски. Те биха тежали още повече в една автобиография.

# 18
Привет на всички,

Може ли и на мен да ми изпратите координатите на тази преподавателка и ако е възможно да ми кажете дали приема в събота или в неделя, защото през седмицата ми е супер неудобно.

Предварително благодаря!

# 19
Здравейте an2atena,

Изпратих Ви координатите на лично съобщение  Sunglasses

Поздрави и успех,

Еви

# 20
Здравейте момичета,

Благодаря на всички, които се отзоваха и ми препоръчаха както преподавател, така и своите услуги. Искам да изкажа специална благодарност на eviana за нейната препоръка. Браво, Eviana и много ти благодаря! Точно попадение с това момиче  Hug
Горещо я препоръчвам на всички Peace

# 21
Много се радвам! Както казах, не напразно я препоръчах, а аз наистина доста ги пообиколих;)

Поздрави и много упехи Peace Peace Peace

Еви

# 22
  • София
Ако някой все пак има някакви координати на добри преподаватели/ки моля да ми ги изпрати на лични.
Благодаря ви предварително.

# 23
Аз познавам перфектната учителка, която преподава в апартамента си в горната част на Витошка, до Южния Парк. Готви за сертификати, както и за TOEFL i Ielts. Има невероятно произношение, поръчва най-новите материали от Англия, а от нейните ученици (измежду които и аз) ще чуете само суперлативи. Ако някой се интересува, да пише на лични.

# 24
ако е удобно,моля и аз за координати на учителителите. благодаря

# 25
Изпратих ти ги на лични  Peace

Поздрави,

Еви

# 26
  Здравейте и от мен!

Ще помоля Еviana ако е възможно и аз да получа координатите на въпросното момиче.
 Благодаря!

# 27
Здравейте,

Разбира се!

Изпратих Ви координатите на лични.

Поздрави и много успехи на всички,

Еви

# 28
Здравейте отново на всички.
Намерих едни мъдри слова в нета и исках да ги споделя точно в тази тема.

"Много хора основателно търсят обучение на ниска цена. Ако имате финансови ограничения, по-добре се запишете на курс. Все пак трябва да знаете, че в група ще имате възможност да
оползотворите в най-добрия случай 20% от времето (или по-малко, ако групата е голяма).
Ако изберете да се обучавате при частен учител, ще чуете за цени, вариращи от 4-5 лева на час, до 12-15 лева на час. Никой квалифициран преподавател не работи за 5 лева на час.
Ако се ориентирате към средната и горната граница на ценовия диапазон, проучете с какъв преподавател си имате работа, задайте най-общите си въпроси по телефона и поискайте среща.
Ако си уредите среща, задавайте много и смислени въпроси, за да си изградите мнение за този срещу вас като човек и специалист. Квалифицираният, уверен в себе си специалист ще отговори на вашите въпроси директно и убедително.
Квалифицираният и опитен специалист със сигурност си заслужава парите, които ще му платите."

# 29
Здравей,

С това да не би да свириш "отбой"  newsm78

Поздрави,

Еви

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт