Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 45
Разбира се Hug

Изпратила съм ги на лично.

Успех  Peace

Еви

# 46
ЗНАМ ЕДНА МНОГО КАДЪРНА. ПОДГОТВЯ ЗА СЕРТИФИКАТНИ ИЗПИТИ. НЕ ГУБИ ВРЕМЕТО НА ХОРАТА, А НАПРАВО ЗАПОЧВА С РЕАЛНИ ТЕСТОВЕ. ПОНЕ ПРИ СЕСТРА МИ БЕШЕ ТАКА. РЕЗУЛТАТЪТ БЕШЕ МНОГО ДОБЪР, ВЪПРЕКИ ЧЕ СЕСТРА МИ ХИЧ Я НЯМА С ЧУЖДИТЕ ЕЗИЦИ. КАК Я ТРЕНИРА ТАЗИ УЧИТЕЛКА, КАК Я НАКАРА ДА СЕ ОСВОБОДИ ОТ КОМПЛЕКСА СИ, ЧЕ НЕ МОЖЕ ДА УЧИ ЧУЖД ЕЗИК - НЕЗНАМ. ЖИВЕЕ БЛИЗО ДО ВОЕННА БОЛНИЦА. АКО ТЕ ИНТЕРЕСУВА МОГА ДА ПИТАМ СЕСТРА МИ ЗА ТЕЛЕФОН. СЕГА ТЯ ХОДИ 1 ПЪТ СЕДМИЧНО ДА СИ ПОДДЪРЖА ДУМИТЕ И ДА УПРАЖНЯВА ЕЗИКА.

# 47
  • София
ЗНАМ ЕДНА МНОГО КАДЪРНА. ПОДГОТВЯ ЗА СЕРТИФИКАТНИ ИЗПИТИ. НЕ ГУБИ ВРЕМЕТО НА ХОРАТА, А НАПРАВО ЗАПОЧВА С РЕАЛНИ ТЕСТОВЕ. ПОНЕ ПРИ СЕСТРА МИ БЕШЕ ТАКА. РЕЗУЛТАТЪТ БЕШЕ МНОГО ДОБЪР, ВЪПРЕКИ ЧЕ СЕСТРА МИ ХИЧ Я НЯМА С ЧУЖДИТЕ ЕЗИЦИ. КАК Я ТРЕНИРА ТАЗИ УЧИТЕЛКА, КАК Я НАКАРА ДА СЕ ОСВОБОДИ ОТ КОМПЛЕКСА СИ, ЧЕ НЕ МОЖЕ ДА УЧИ ЧУЖД ЕЗИК - НЕЗНАМ. ЖИВЕЕ БЛИЗО ДО ВОЕННА БОЛНИЦА. АКО ТЕ ИНТЕРЕСУВА МОГА ДА ПИТАМ СЕСТРА МИ ЗА ТЕЛЕФОН. СЕГА ТЯ ХОДИ 1 ПЪТ СЕДМИЧНО ДА СИ ПОДДЪРЖА ДУМИТЕ И ДА УПРАЖНЯВА ЕЗИКА.

Аз се интересувам от учителка в този район- ако може да ми изпратите координати на ЛС.  Благодаря предварително!

# 48
Евиана, може ли и на мен координатите на тази преподавателка ?
Мерси !

# 49
Евиана, може ли и на мен координатите на тази преподавателка ?
Мерси !

Здравей,

Не знам, дали си получила координатите, но съм ти ги изпратила на лично  Simple Smile

Ани

# 50
Искам и аз координати  Praynig
На мен ми е необходимо за разговорен

Последна редакция: пт, 04 яну 2013, 17:49 от Кalaka

# 51
  • София
Може ли да ми дадете координати на преподавател, който дава частни уроци по бизнес английски. Навсякъде в Интернет има курсове, но те не са интензивни. Интензивните са по общ английски. А и преподпочитам да имам отзиви за преподавателите.
Благодаря ви   bouquet

# 52
Здравейте,

Ако не сте ги получили от другаде, съм Ви ги изпратила на лични.

Поздрави и успешна година на всички Hug

Еви

# 53
  • София
Благодаря и тук на Евиана за нейната отзивчивост   bouquet

# 54
Благодаря и тук на Евиана за нейната отзивчивост   bouquet

Grinning Аз и тук да се извиня за закъснелия ми отговор, но знаете - бяха празници  Hug

Поздрави,

Еви

# 55
  • София
Здравейте! Искам да си намеря частна учителка по английски език. Ще ми препоръчате ли някоя готина учителка?

# 56
Здравейте! Искам да си намеря частна учителка по английски език. Ще ми препоръчате ли някоя готина учителка?

Здравей,

На лични съм ти изпратила координатите на преподавателката, при която аз ходя  Hug

Ани

# 57
Здравей eviana

Може ли да ми изпратите координатите на вашата преподавателка.
Имам сходен опит с една от прехвалените школи.
Ако е възможно да ми кажете дали приема в събота или в неделя, защото през седмицата ми е супер неудобно.

Предварително благодаря!

# 58
Здравей eviana

Може ли да ми изпратите координатите на вашата преподавателка.
Имам сходен опит с една от прехвалените школи.
Ако е възможно да ми кажете дали приема в събота или в неделя, защото през седмицата ми е супер неудобно.

Предварително благодаря!

Здравей,

Изпратила съм ги на лично Hug Относно, това дали приема в събота и неделя ще трябва да говориш лично с нея, понеже ме е страх да дам погрешна информация - просто не съм сигурна, но мисля че поне в събота има часове.

Поздрави и успех Peace

Еви

Последна редакция: вт, 29 яну 2013, 21:17 от eviana

# 59
Здравейте! Ще може ли да изпратите и на мен ЛС координатите й?
Благодаря предварително.  Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт