Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 30
Здравей Еви,

Нещо не си ме разбрала - точно обратното!
С двете ръце гласувам за това момиче и  исках да кажа, че недвусмислено си попаднала и ме насочи към истински професионалист.
Още веднъж благодарности, аз също вече я препоръчах на дъщерята на моя колежка и в петък ще се видят.

# 31
Здравей,

Просто се учудих, какво имаше предвид и ми стана любопитно да не би аз да съм твърде наивна Simple Smile
Страшно много се радвам, че си доволна, а на "новата" ученичка можем само да пожелаем много успех. Знаеш ли поне за какво ще се подготвя?

Поздрави,

Еви

# 32
Ами до колкото знам догодина иска да държи IELTS или CAE , но има много да наваксва до момента и затова почват от сега.

# 33
Пожелавам много успехи!

Поздрави,

Еви

# 34
Здравейте,

Поставям този линк тук , понеже видях, че вече се говори конкретно за моята преподавателка, което много ме радва  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=660791.0

Успех на всички Peace

Еви

# 35
Здравейте и от мен!
И аз като вас в търсене на учител по английски, попаднах на вашите писания. Много ще съм благодарна ако ми изпратите и на мен координатите.
Благодаря предварително Simple Smile

# 36
Здравей, аз отдавна не съм влизала в тази тема, за да дам отзиви. Евиан, обадих се на учителката по английски, която ми препоръча, аз й се обадих. НО за мен взима много скъпо - 30 лв. за 1:30ч. Може би така вървят цените, но толкова пари не мога да отделям, пък и живее доста далечко от Петте кьошете и само пътя ще ми бъде 40мин-1 час в едната посока. Сестра ми доскоро взимаше частни уроци при една много симпатична преподавателка - младичка, завършила в САЩ, но замина извън България. Идваше вкъщи за 1:30ч и 25лв. - доста прилично според мен. Тя ни прехвърли към една нейна колежка, пак на същия принцип - идва вкъщи за 30 лв.; малко по-скъпичко. И затова реших засега сама да си се готвя + записах се на онлайн разговорен английски; пък ще видя какъв ще бъде ефекта.  Rolling Eyes

# 37
Здравей me4opuh2000,

Не мога да коментирам цената и какво сте се уговорили! Самата аз съм минала и през по-скъпо взимащи и през по-евтини тарифи, но се радвам, че съм открила точно тази преподавателка. При мен, а и при останалите, който ми писаха и после върнаха feedback цената й беше, а и все още ми взима по 20 лв. Нека и други да пишат, за да споделят, ако пожелаят. Освен това не те разбирам, какво имаше предвид, като каза, че не е на Петте кьошета, защото се намира на 50 метра от там  Thinking
Освен това аз само я препоръчвам и не е задължително да отидеш при нея, но тя е преподавала в университет в САЩ, в момента е в изпитна комисия на Бритиш и що се отнася до подготовка, може би е добре просто веднъж да се срещнете (ако не си го направила) за да видиш над какво трябва да наблегнеш. Нека и други, които ходят да напишат, но за тази първа среща на мен не ми взе нищо, което ако още е така, означава, че нищо не губиш,а ще имаш и друго мнение. После си продължаваш с другата преподавателка и онлайн английският.  Peace

P.S. Може да ми пишеш и на лични, за да не се спами темата с цени.

Поздрави и успех Hug

Еви

Последна редакция: чт, 26 юли 2012, 12:17 от eviana

# 38
Здравейте eviana!
Може ли и на мен да ми дадете кординатите на преподавателката, и да попитам дали е възможно комбиниране за 2ма човека.
Благодаря предварително!

# 39
Здравейте eviana!
Може ли и на мен да ми дадете кординатите на преподавателката, и да попитам дали е възможно комбиниране за 2ма човека.
Благодаря предварително!

Здравейте,

Изпратила съм ви координатите на лично съобщение, но относно въпросът Ви за двама, не мога да Ви отговоря. Ще трябва да попитате нея Peace

Поздрави,

Еви

# 40
Моля ви и на мен да ми изпратите координатите на тази дама, много ми е спешно:(

# 41
Здравей,

Ако още не са ти ги изпратили, ти ги пускам на лично.

Ани

# 42
  • с/у ОколоМръсТното

не се отваря  Rolling Eyes

Аз също искам координати на преподавателката, моля  Grinning
Щерката е в Британика и съм сравнително доволна. Догодина е на FCE, пък да видим за останалите къде ще се подготвя  Rolling Eyes

# 43

не се отваря  Rolling Eyes

Аз също искам координати на преподавателката, моля  Grinning
Щерката е в Британика и съм сравнително доволна. Догодина е на FCE, пък да видим за останалите къде ще се подготвя  Rolling Eyes

Здравейте,

Изпратила съм Ви координатите на лични Grinning

Поздрави и успех Hug

Еви

# 44
Здравей Еви, можеш ли и на мен да изпратиш координатите на преподавателката по английски език, благодаря ти предварително!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт