Калории броим, здравето ценим и кила топим!

  • 57 165
  • 711
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 80
е значи добре съм ги сметнала,ами за лютите чушчици аз горе долу им слагам 50 кал. за трички,както и за копривата си нямам и на идея какво да сложа,аз смятам само калориите на 3те лъжици брашно и 3те лъжици олио.

# 16
  • Мнения: 932
Благодаря ви, момичета! За мен беше много приятно занимание  Hug
Елан, успех! Другата седмица ще те чакаме спокойна и успяла.
Непокорна, и 2000 да беше изяла, пак щеше да е малко. Браво за физическата активност!
Аз днес също съм нагоре. Първо, ден на майката тук. Второ, постите днес отпускат риба и с една пушена сьомга... Но пък си прекарах страхотен ден с мъж и деца  Heart Eyes Купихме си разни неща за кухнята и си хапнахме в една пицария. Аз все пак си поръчах салатка с риба тон и помолих сама да си я овкуся. Но пак закръглих на 1500. Но нали бях и на любимия ми фитнес - шопинга  Grinning
Момичета, не му вярвам аз вече на този кантар и съм му обидена  Crossing Arms Днес сутринта, след цяла нощ танци, бях с кило отгоре. Имам муслулна треска чак. Странно е, защото дънките са по-отпуснати. Не, не му вярвам Naughty
Отивам да хабя калории гледайки филмче по пижама  Grinning Лека нощ!

# 17
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098




Отивам да хабя калории гледайки филмче по пижама  Grinning Лека нощ!

 Joy Joy Joy
Долу всички кантари и аз не вярвам на моите /купих два, че имах подозрение в първия, но и двата показват едно и също  Grinning/...

Последна редакция: пн, 19 мар 2012, 21:19 от НеПоКоРнА

# 18
  • Мнения: 932
Непокорна, не си ти за този форум. Я виж в здравния, има един за теб - хора с психични проблеми. Или очния - не съм сигурна. Виждам какво имаш предвид под "паласки", но това не са паласки. Това е едно красиво оформено ЖЕНСКО тяло с извивиките точно, където трябва да са. Мога само да те поздравя!
Днес съм 57  Cry Вчера ядох доста соленко и пих мноого вода. Сега съм на зелен чай и ще ви кажа дали солта е виновна за килцето. Не си усещам различно дрехите   Thinking Моят кантар, за съжаление, е изключително точен. Направих си лентичка от кога съм започнала да броя кал, за да знам как се движа. Първият кг не го броя, защото очаквах да се появи след безсолната и гладна диета. Но вторият не ми харесва. Ще го следя.

# 19
  • Мнения: 1
kiksi - Аз лютите чушлета не ги броя, щото верно, че хапвам често по 1-2 на вечеря, ама примерно 3 люти чушлета са горе-долу колкото 1 нормална НЕлюта чушка, която идва към 18-20 ккал, тъй чееее....  Rolling Eyes Пък и отчитам, че лютите чушки допринасят съществено за "горенето" на дооооста повече калории - поне така пише по дебелите книги  Peace Иначе, данни за енергийността на коприва има... Енергийността на 100 гр. коприва е 42 ккал, а на лапада - 31 ккал, а на зеления лук - 18 ккал. Давам ви тези данни и във връзка с предния ми постинг (данните за калоринност яйцата), че амен-амен е дошла вече Пролетта и аз поне много съм се наточил за пролетни комбинации Simple Smile Пък и Великден иде - все време за повечко яйчица, зелен лук и марулки   chef

Непокорна - какво му е на кантара ти, че не разбрах?  newsm78

Последна редакция: пн, 19 мар 2012, 13:18 от Miami_beach

# 20
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Непокорна, разбрах за какво говориш - права си - така е признавам - трябва да се махнат - пробвала ли си да правиш странична дъска - предполагам че ще ти заякнат страничните коремни мускули и разликата между талията и н.т. паласки няма да е толкова очебийна (предполагам че за тома те дразни) иначе при по-детайлен преглед паласките и ханша са ти на ширината на раменете, което си е съвсем нормално. - може да ти е такава натурата, защото не личи това да е сланина и да се прищипва или тресе. иначе изглеждаш убийствено и си много симпатична - на колко си години, че имаш такава голяма дъщеря - изглеждаш на мах 30. даже и толкова не бих ти дала.

# 21
  • Мнения: 932
Аз няма да ви се показвам, обещавам  Blush

# 22
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
ira_d, колкото и да ме успокояваш, вижда се издаденото над колана.  Laughing А преди го нямаше. Ама от време на време се успокоявам, че миналото лято беше тройно и хапвам по една вафла  hahaha ...
Маями, мислех, че не работи като хората кантара , щото малко показва, пък не съм само кокали...

kiksi - Аз лютите чушлета не ги броя, щото верно, че хапвам често по 1-2 на вечеря, ама примерно 3 люти чушлета са горе-долу колкото 1 нормална НЕлюта чушка, която идва към 18-20 ккал, тъй чееее....  Rolling Eyes Пък и отчитам, че лютите чушки допринасят съществено за "горенето" на дооооста повече калории - поне така пише по дебелите книги  Peace Иначе, данни за енергийността на коприва има... Енергийността на 100 гр. коприва е 42 ккал, а на лапада - 31 ккал, а на зеления лук - 18 ккал. Давам ви тези данни и във връзка с предния ми постинг (данните за калоринност яйцата), че амен-амен е дошла вече Пролетта и аз поне много съм се наточил за пролетни комбинации Simple Smile Пък и Великден иде - все време за повечко яйчица, зелен лук и марулки   chef

Непокорна - какво му е на кантара ти, че не разбрах?  newsm78
Пък и отчитам, че лютите чушки допринасят съществено за "горенето" на дооооста повече калории - поне така пише по дебелите книги  Peace
Добре си научил урока!!! Laughing


Елан, правя всякакви странични неща , каквито се сетиш. И да точно това ме дразни - голямата разлика. А за другото не си права - сланинка е , не е натура /макар да има малко и от нея/, защото преди нищо не излизаше над тия панталонки, напротив можех да ги сваля без да ги разкопчавам даже, и нищо не стърчеше от горе... Wink На 32 години съм, излъгаха ме млада!!!  Mr. Green Шегувам се, пет години бяхме гаджета преди това, така че имах предостатъчно време да размишлявам. hahaha

# 23
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
Да дам отчет за днес:

З: елда, извара
Втора З: 20 гр. шоколад
О: супа спанак, 1 филия, 1 яйце
Сл З: препечена филия с филе, 3 хапки козунак
Вечеря: скумрия и салата от праз

Тотал: 1312 Слизам плавно надолу... Mr. Green

# 24
  • Мнения: 80
ИИИИ така дойде новата седмица и време да реша каква ще ми бъде долната и горната граница,все пак за да няма голяма разлика,мислех да си сложа горна граница 1400,но ми се струва множко,въпреки че се движа и много.За това смятам да се установя 1350,а долната граница ще е 1150.Според вас добре ли е така?
Утре ако имам време ще се претегля за да ви кажа има ли резултат за първата седмица,страх ме е да си взема мерки,защото може да не намалеят повече,а и в началото като започнах тренирам пак не си взех поради страх.Отчета ми за днес:
з: корнфлейкс +мляко+мед=300
2з ябълка-60кал.+мляко с нес=160
обяд: коприва+1вар.яйце+20гр.сирене=260
вечеря: 40гр.печено свинско+200гр.варени картофи+200мл.червено вино=350
Тотал:1070 и се надявам това да ми е яденето за днес
е не е добаям 1 ред шоколад и 1 сладка
тотал 1270 кал.

Последна редакция: пн, 19 мар 2012, 21:09 от kiksi007

# 25
  • Мнения: 1
kiksi - ако си си сметнала, че необходими за запазване на теглото ти към момента за към 1600-1700 ккал за ден, значи 1350 като цел за деня в период, целящ намаление на теглото, е доообре Simple Smile Ако отчиташ и към 150-200 ккал "изгорени" със спорт НАД нормалното ти движение, с което си сметната въпросните 1600-1700 ккал по-горе, значи си със супер готин план!  Peace

При мен в процентно отношение нещата са горе-долу така пак... само дето НЕ-винаги имам какво да си преброя като спорт засега, хех  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 19 мар 2012, 20:11 от Miami_beach

# 26
  • Русе
  • Мнения: 2 153
днес пак не ми остана време за ядене, а и след род. среща съм изразходила от бяс сигурно 1000калории
обяд - около 70гр пържола от снощи
след обяд - шоколад и едно мъничко мъфинче
вечеря супа от кокошка, бира
общо 714ккал  #Crazy
ужас, ама съм толкова бясна че чак не ми се яде.
може по-късно да хапна малко суджук

# 27
  • Мнения: 80
на мен калкулаторите ми дават 2400 калории на ден,защото тренирам всеки ден,ако се наричат тренировки упражненията на Синди Крауфорд,отнемат ми около 35-40 минути и много ходя пеша,за това слагам умерен спорт 3-5 пъти седмично.
А иначе преди все с автобуса се движех,сега разстоянието го ходя

Последна редакция: пн, 19 мар 2012, 20:21 от kiksi007

# 28
  • Мнения: 624
Привет отново, обаче пак за малко ooooh!Компа умря и изчезнах Close сърдита съм му!Как можа да ме предаде така Mr. Green
Какво си правите вие?Аз докарах храненията до 4 пъти на ден и 1300к.Доволен съм, въпреки че не виждам големи промени в теглото Rolling Eyes И днес за стимул си направих нова прическа Mr. GreenКато не се променят мерките поне прическата Laughing
Хайде за сега толкова от мен, лека вечер Hug

# 29
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
Humpty Dumpty , оправяй компютъра и идвай пак тук на тръстиката!!!
Елън, много малко ядеш, ще се затриеш съвсем!!!  ooooh! И тоя бяс след РС/или по-точно по време на.../...познат ми е Mr. Green!!! Хапни си суджука, не бесней така на гладно!!! Laughing И утре ще ти трябват сили!!! Naughty
Аз спорта не го броя, той си ми е скрит коз!!! Да не се чувствам много зле, като не успявам да се вместя съвсем правилно в калориите. Blush
... само дето НЕ-винаги имам какво да си преброя като спорт засега, хех  Rolling Eyes
Маями, обещал си, като се затопли времето. Ами, давай!!! Laughing Топло е вече...
kiksi007, според мен, добре смяташ!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт