Отговори
# 135
  • Мнения: 1 167

Мислех си заа...еволюирането (боже, дано се пише така  Praynig Mr. Green) ми в спама...дойдох, видях и се **рах  Mr. Green Joy Joy Crazy smile3560  154uu хихихииххаххаххахахх

Правилно, ама ти липсва една звездичка на последната дума  Mr. Green

Аз откак съм тук.... Thinking мнеее, откак те познавам деградирах граматически.

# 136
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Къде е тоз Оутлет на Кларкс  newsm78
Иска и аз да го нагледам  Twisted Evil  ooooh!
Иначе....пуши ми кратунката от работа и от негативни оценки от ТЪПИ клиенти  Close

# 137
  • Мнения: 329
 lovekiss http://www.youtube.com/watch?v=S2Xof04yjY0

КоУеШке, ние с теб кога ш се засечем? Не съм те виждал от второто пришествие...
Добра вечер на всички. Преди малко се прибрах. Главата ми е менгеме и наковалня едновременно.   Crazy Дейба и болните мозъци, ебаха ни майката от бачкане миналата седмица, тази се очертава да е същата работа. Няма ви разправям за кви извращения става въпрос в училище. Само едно нещо - оттам си правете изводите. Имахме празник днес. Беше неучебен ден. Всичко живо беше впрегнато насила с някакви измислени дейности от рода на състезания, викторини, микторини да се занимава... Тва нещо приключи към 11:30. В 14 трябваше да се наградят наградените с... грамота. Joy Боли ги фара за техните грамоти, тва са големи хора вече, ученици 11, 12 клас... грамоти. Tired Да бяха измислили нещо поне 10-20 лв да им дадат за първите места. Както и да е.
Като приключиха всички състезания и те хайваните тръгнаха да се изнасят по кафетата. Обаче директорката, с ник нейм Круела Девил, смятам е ясно защо, разпореди да се затворят всички изходи и на всеки изход да стои по един дежурен учител и да варди като стражар учениците да не напускат сградата. Представяте ли си за кви извращения става въпрос. Тая е болна. И едно устато отишло при нея и й вдигнало скандал, питало я: "Извинявайте, тва концлагер ли е или училище?"  Joy  Тая съответно й посочила пътя и тва оттам подава сигнал в полицията и дойде полиция. Естествено вратите веднага бяха отворени.  Mr. Green

# 138
# 139
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
 ooooh! Ибасимуси, не ти е леко  Rolling Eyes

# 140
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Арж  #Crazy  ooooh!

# 141
  • Мнения: 1 167
Жилязко, защо се занимаваш?

# 142
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 178
не разбирам и учениците, и директорката, а и Желязото.... ама явно щото съм тьотка за учениците и Желязото и девойче за директорката.... не е това начина
сори

# 143
  • Мнения: 329
Жилязко, защо се занимаваш?

Кво имаш предвид, с кое по-точно?

# 144
  • Мнения: 1 167
Жилязко, защо се занимаваш?

Кво имаш предвид, с кое по-точно?

Ми с оная тема....Прати ги да пасат.

# 145
  • Мнения: 6
Крейзи,там са най-евтини,имам стотици,завряни по чекмеджета,в офиса.....много яки има,подарила съм на сите колеги. Другио месец мисля да ходя,ща имам "по на в предвид", то тук до нас много близо,ама аз кат отида и то отидЕ...затва на заплата ше ходя.

К'во си подарила? щипки със пеперудки ли? Обиколих няколко магазина за сувенири и ме гледат, като полезно изкопаемо  ooooh! айде някой слънчев ден ако видиш някъде купи ми и ми ги изпрати  Praynig

жИлязкооооооо 'де си попаднал ма кака?!  #Shocked

# 146
  • Мнения: 247
Добър вечер на всички  Heart Eyes Hug .

Леле, Жилязкоо  ooooh! .

Аз затова започнах да не пускам щерката по разните им състезания, олимпиади и тем подобни. Искат ни по 4-6 лв., като държат децата да участват, казват, че каквито и да са резултатите ще са доволни и горди с тях, а накрая остави само грамотите /а за някой състезания дори и това няма/ ами накрая и госпожите им ги мъмрят и ни обясняват колко са некадърни децата ни, защото са получили с 1,2 точки по-малко от максималните  ooooh! Tired .

# 147
  • Мнения: 247
Клейзи, тези щипки с пеперуди само на Джъмбо ли ги има?
Покажи ми една снимчица ако може, мисля, че в един магазин тук има най-различни, но не съм сигурна такива ли са.

# 148
  • Мнения: 329
Жилязко, защо се занимаваш?

Кво имаш предвид, с кое по-точно?

Ми с оная тема....Прати ги да пасат.

Ш ти кажа. Щото когато ми се зъбят насреща или някой ръб си прави опити да ме гледа отвисоко, аз никога не си мълча. Ни реално, ни виртуално. Колкото повече се смушваш, толкова повече те мачкат. Тва важи и за навън с пълна сила естествено. Самоизяждат се от злоба някои и понеже съзнават, че не разполагат с конкретни аргументи да ми излезат насреща, почват с плюене на дребно. Тва е неовладяна злоба и комплекси, те си знаят какви и защо. Но наистина като гледам няма да пиша още. Те лудостите следват една след друга и всеки следващ пост е по-абсурден от предходния. Много болни и неосвидетелствани хора има в България.  Tired

# 149
  • София
  • Мнения: 819
Такива пеперудени щипки има и по цветарските сергии Crazy

Общи условия

Активация на акаунт