Отговори
# 225
  • Мнения: 5

Аз не съм хай, не употребявам Mr. Green

Цун де Heart Eyes

Иии, пролетно ДУ на всичкия зарзават! Hug

 Hug
Много ти е красиво пролетното оЧо, браво!

 Blush Данке

A навън е гнусно мръсно....отвратително ми е, много мразя прах....вбесявам се как полепва навсякъде, живеем в отвратителна кочина..........не мога да понасям, супер съм се раздразнила нещо.....

Ела, мацко, тук праха е удавен във вечната влага....

# 226
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
hahaha hahaha

Не знам, вече ми мина..май..оммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммм

Абе ти се радвай, че не е била по Жапанки, да пробва на ноктите на палците на краката hahaha

Данка баба ти, аз съм Пламка Crossing Arms

# 227
  • Мнения: 1 167
 rotfImao rotfImbo rotfImbo Пламо ма, смееш се нещастието ми ли МА оууу  Crossing Arms Crazy

Ох ма Редо няма ли к'во друго да приказваш  Crossing Arms НАйш ли ква съм гладна.

# 228
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Златото сам си ги готви и сам си яде зелениите. Даже и децата вече не се връзват на Попай.

Живвам, зимата свърши. Едно свежо и слънчево ми е.
да се чудя как да ми стигне времето за всичко...

# 229
  • Мнения: 6
Имам рани на краката, от едни обувки, положението е страшно, чак до месо... сега ходя боса в къщи за да може да дишат. Да пръскам ли с нещо? Да мажа ли?  newsm78 Дайте съвет  Peace

# 230
  • Мнения: 345
Вкъщи се превърнахме в заешки бордей, кльопаме само салати тези дни. Ама реших да си направя пролетно прочистване на организма с житния режим, този път дано устискам  Mr. Green


Живвам, зимата свърши. Едно свежо и слънчево ми е.

На мен ми е слънчево, ама още леко депресивно. Надявам се след очистването да си вкарам малко положителна енергия  Sunglasses

# 231
  • Мнения: 1 129
баууууууууууу
дуд

# 232
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Вкъщи се превърнахме в заешки бордей, ...

Чшш, какво точно правите в бордея като зайци Thinking newsm78 Mr. Green Joy

Чета новини, заглавието:Огромна муха нападна милионера Захариев в студиото на бТВ
и първи коментар: На голямо ла*но голяма муха каца rotfImao rotfImao rotfImao

# 233
  • Мнения: 5
Пламке, ща ритна по пищяла Mr. Green

Я, черешшшшшшшшке Hug

# 234
  • Мнения: 599
Джи  hahaha к'ви са тия негодни ножици де продаваш - едни нокти не мо'ат да отрежат  Joy
И аз имам подозрения, че тия дни са остайли вратата на психото незаключена  Crazy

# 235
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
...
И аз имам подозрения, че тия дни са остайли вратата на психото незаключена  Crazy

Сигурация! Вежди Рашидов обявил, че Гена Димитрова(лека и пръст) щяла да пее в дните на българската култура в Москва ooooh! ooooh! ooooh!Да се чудиш да плачеш ли, да се смееш ли...

# 236
  • Мнения: 1 446
Имам рани на краката, от едни обувки, положението е страшно, чак до месо... сега ходя боса в къщи за да може да дишат. Да пръскам ли с нещо? Да мажа ли?  newsm78 Дайте съвет  Peace

Аз имам един спрей на ЛР--с алое, помага при всичко.

# 237
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Имам рани на краката, от едни обувки, положението е страшно, чак до месо... сега ходя боса в къщи за да може да дишат. Да пръскам ли с нещо? Да мажа ли?  newsm78 Дайте съвет  Peace

ВИТА МЕРФЕН  Peace

# 238
  • Мнения: 1 167
Някой да знае нещо за Мара  Thinking Покрила се е, ама за толкова дълго отсъствие, ще бъде таксувана непременно  Naughty

# 239
  • Мнения: 6
Благодаря, ще пробвам   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт