Отговори
# 405
  • Мнения: 15 619
Разсейвай се, ама гледай да не довтасат касиерките, че ще ти изръсят сметката за такса, па и други работи ще искат.  Mr. Green
Какъв е този силен АБ?

# 406
  • Мнения: 1 446
Озверяла съм от глад Ви казвам...

Нямам търпение още няколко минути да изчакам да тръгнем....няколко,няколко.....половин час майка  ooooh! Ся ходим в една лятна градинка, готвят едни благи манджички.

# 407
  • Мнения: 30
Тука и такса ли има? По принцип не поглеждам много-много тук и си нямам на идея...
Азакс и то 2 хапчета на веднъж като за първи ден.

# 408
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
ДУ мумуни  Hug
Мързел яко  Crazy

# 409
  • Мнения: 15 619
Тука и такса ли има? По принцип не поглеждам много-много тук и си нямам на идея...
Азакс и то 2 хапчета на веднъж като за първи ден.
 Mr. Green Шегувам се.

Дано мине неразположението ти по-бързо!  Grinning

# 410
  • Мнения: 1 446
Дано да се оправяш по-бързо.

Мале, никога не съм била толкова гладна, кво пак ми става....

# 411
  • Мнения: 30
Благодаря  Simple Smile

# 412
  • Мнения: 6
Ред, ти беше казала една рецепта за сладък салам, ама не помня на кой беше, а не я откривам. Я сподели  smile3508

Ей го на, с нови снимки, но старата рецепта.

http://www.gotvetesmen.com/recipes/categories/DESSERTS/cracker/r … =Shokoladov-salam

И още една:--май тази я правя по-често

http://www.gotvetesmen.com/recipes/categories/DESSERTS/cracker/r … name=Sladak-salam

и трети:

http://www.gotvetesmen.com/recipes/categories/DESSERTS/cracker/r … -orehi-i-shokolad





мерси, довечера ще се пробва  Peace

# 413
  • Мнения: 15 619
Дано да се оправяш по-бързо.

Мале, никога не съм била толкова гладна, кво пак ми става....
  EFP ????????????????????  Grinning

# 414
  • Мнения: 6
Дано да се оправяш по-бързо.

Мале, никога не съм била толкова гладна, кво пак ми става....
  EFP ????????????????????  Grinning

 smile3521

# 415
  • Мнения: 15 619
Дано да се оправяш по-бързо.

Мале, никога не съм била толкова гладна, кво пак ми става....
  EFP ????????????????????  Grinning

 smile3521
Май хукна да задоволява вълчия си глад. Ся ще чакаме.... Mr. Green

# 416
  • Мнения: 3
Вайа или в момента яко дърпа или е преборила мързела си е отишла до магазина.

 Sunglasses смукача отказа. ходИх, купИх, пушИх  Flutter

Разсейвай се, ама гледай да не довтасат касиерките, че ще ти изръсят сметката за такса, па и други работи ще искат.  Mr. Green
Какъв е този силен АБ?

Чети внимателно и записвай: Таксата е 10 евро, даваш ги на мен, аз ти пиша рецепта за...(зависи колко дълго се задържиш тука). После: Почерпката да е несимволична молим, аз лично бих се навила (едва) на нещо сухо за пиене с компания от влажен поглед  Mr. Green, на Джия й трябват обици и обект за изразходване на хормони, Луна е най-мъдра тука, не знам с кво ще я подлъжеш  Thinking на Реда - ако взимаш по левче за всяка псувня от нейните устенца, можеш да й купиш билет за чужбинско (имам й банковата сметка), Крейза има нужда някой да й разтрие краката, Цветева ще е безкрайно благодарна, ако някой счупи вазата й  Mr. Green Куината и Смарта също не знам с кво можеш ги залъга... Thinking На Съна й требе нов шрайбпроектор  Peace май е туй  Whistling

# 417
  • Мнения: 15 619
Едно единствено условие имам аз.  Peace Да присъствам на ритуалното чупене на вазата на Цветето.  Joy

# 418
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 481

чшшшшш, "май е туй"?!?
Sneaky Sneaky Sneaky

# 419
  • Мнения: 1 167
Цветева ще е безкрайно благодарна, ако някой счупи вазата й  Mr. Green

 moresmile

Общи условия

Активация на акаунт