Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 март 2012, 11:59 ч.

Пътеводители

• 385
  • 1
  •   1
Отговори
Тъй като според търсачката тема специално за пътеводителите няма, реших да отворя една такава с идеята да съберем на едно място полезна информация относно пътеводителите, както на български, така и на други езици Simple Smile.

Идеята ми е продиктувана от факта, че на български не успявам да намеря пътеводител за един от градовете, които смятам да посетя, затова и трябва да се ориентирам към чуждестранни издания. Разрових се в интернет и открих десетки такива на английски, кой от кой обещаващи пълна информация.

Бихте ли споделили от кои чуждестранни и БГ пътеводители сте доволни? Кои имат изчерпателни карти?

Какво мислите са английските издания на Berlitz и Insight Pocket Guide например?

Надявам се темата да е полезна Peace

# 1
Здравейте,
До този момент съм ползвала единствено преведените на български език пътеводители на National Geographic и съм много доволна. Има наистина интересни факти за забележителностите, града и културата, а картите (на забележителностите и транспортните) са доста добре направени Peace

На мен също би ми било интересно да се сподели в темата за други добри издания, тъй като все пак дадена поредица не изчерпва всички интересни за посещение места. Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт