Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 19 март 2012, 13:08 ч.

противозачатачни "Жанги"

  • 1 033
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
От 1 седмица пия противозачатъчни Жанги и не се чувствам много добре, но не знам дали е от лекарството, пролетна умора или някакъв вирус.Симптомите са отпадналост сякаш ми тежи на сърцето,липса на апетит и имам леко зацапване всеки ден.Това са първите противозачатъчни, които пия на 28 години съм. Лекар ми ги изписа защото видя някаква киста на яйчни която уж щяла да се спука сама като ми дойде цикъла и от известно време започна да ми се скъсява цикъла от 31 дни на 28,26, и последно на 20 дни,затова се уплаших и си купих противозачатъчните,но сега не се чувствам добре.Въпросът ми е възможно ли е от тях да ми е лошо и може ли да ги спра на 8то хапче или да се мъча поне първата опаковка да изпия и след това са ги спра?И ако ги спра на на 8 то хапче пак ли ще ми дойде след като преди 2 дни ми свърши?

# 1
  • Мнения: 2 445
Здравейте!

Възможно е да имате оплаквания в първите 3 месеца от приема на лекарството. Препоръчвам Ви да се консултирате с лекаря, изписал Ви медикамента. Моят съвет е да не спирате приема на 8-та таблетка, тъй като може да настъпи промяна в месечния Ви цикъл.

Поздрави,
Д-р Ралица Милчева
Акушер-гинеколог
АГ Болница"Д-р Щерев"

Общи условия

Активация на акаунт